• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

universal643

Član
Tu od
2 Lip 2011
Poruka
540
Mislim da ide najprije za Slavoniju poticaj,a pa na kraju varaždinska županija meni puno znaci poticaj još nisam kupio ni kukuruz ni umjetno gnojivo
 
M

MOCO

Guest
meni puno znaci poticaj još nisam kupio ni kukuruz ni umjetno gnojivo
ja isto čekam, sijačica mi je spremna samo mi fali sjeme, a nekako mi je užasno skupo tak da možda čak zavirim i u čardak
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Znači voćarstvo i povrće niššš koje je u tradicionalnoj proizvodnji. Vrijeme je za JOKER mail.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo nisu rekli koji postotak od svega navedenog bude isplačen da se nebi gdje koji postotak zagubio ,što je inače normalno,jedino sad banke budu izvisile,ako bude sve plačano u novcu a taman su se nabrusile na neki postotak na vaučer,a i sam razmišljam posaditi svoje kukuruze ali vidječemo kak se situacija bude razvijala,ali cijene su neizdržive
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
Isplata potpora krenula je 3 mjeseca prije zakonom predviđenog roka zbog početka proljetne sjetve, koja je u tijeku.

a ovo su napisali podebljanim slovima,pa mislim stvarno sad će nam to predbacivat godinama
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
samo nisu rekli koji postotak od svega navedenog bude isplačen da se nebi gdje koji postotak zagubio ,što je inače normalno,jedino sad banke budu izvisile,ako bude sve plačano u novcu a taman su se nabrusile na neki postotak na vaučer,a i sam razmišljam posaditi svoje kukuruze ali vidječemo kak se situacija bude razvijala,ali cijene su neizdržive



50%. a imeni je drago što neće bit je...ih vaučera jer nas i bez njih banke dobrano guze
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh