• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Kod mene još ništa, ja valjda uvjek moram biti na kraju :(

Seljaček razumijem te kako ti je bilo, i ja sam tak u 10.mj lani zvao od 8 do pola 12 radi vađenja nekakve uvozne dozvole valjda 100 puta, ali nitko se nije udostojio podići slušalicu. Probam drugi broj i isto tako mi se jedva netko javi i kaže da zovem onaj koji sam več zvao, i ništa u auto i teraj za zg samo zbog par papirića što se moglo i preko faxa rješiti u 10min..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
najzgodnije je krenuti od večeg prema manjem ali to je u 95%trošenje telefona i živaca,evo mene danas zove prijatelj i pita dali sam dobio koju pinku,taman smo mljeli kukuruz i sad od one buke uspio sam razaznati da su neki susjedi dobili jučer a neki danas ,pa onako napola gluh mu objašnjavam da to nema neko pravilo pa tko kakve sreče,nekad je bilo i od banaka štekanje jer su znale raditi sa tim novcem i 10 dana,uglavnom kod mene saldo kao i petak prošli i da dođu sutra nebudu dugo stajali jer su več raspoređeni:vragek::vragek:
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
530
Meni sjelo danas nekakvih mršavih 25 posto od ukupnog zahtjeva zvao sam apprrr 52 poziva na ukupno 7 brojeva i 51. puta se neko zajebe i digne slušalicu lijepo se predstavim a fina dama kaže zovite broj xxxxxxxxx nazovem taj broj ali naravno opet se nitko ne javlja.

daj molim te prosljedi link ili brojeve tih telefona da ih i ja zovem,...nikako to ne mogu naci
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
01 600 27 53 , 01 600 27 54, 01 600 27 55 , 01 600 27 00 mislim centrala i sretno sa zvanjem
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Stigli poticaji za teže uvjete gospodarenja 250 kn za 4,3 Ha. E da već su potrošen kod hrvatskih proizvođača. Da su duplo veći opet bi sve bilo investirano u HR proizvođače... Nikad dosta investicija :)
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Dal tko zna što je s premijom za mlijeko za 12 mjesec i da li će isplata i dalje ići mjesećno ili tromjesečno??????
I dali je tko dobio potivaj u zagrebačkoj županiji??? i dali se zna dal ide samo isplata 50% za zemlju ili i za mliječne krave?

UH jesam ja malo previše pitanja postavio al kad je besparica:D
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Stigli poticaji za teže uvjete gospodarenja 250 kn za 4,3 Ha. E da već su potrošen kod hrvatskih proizvođača. Da su duplo veći opet bi sve bilo investirano u HR proizvođače... Nikad dosta investicija :)

da li je TUG sjeo naknadno ili u isto vrijeme kak i osnovno?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,674
hebali ih poticaji, ja čitajući ovaj forum došo do zaključka da je i meni nešto sjelo, ošo u banku i kvrc...
ni za povrtaljke ni za voćke niš!:toimonster:
 

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
sjelo i meni....hvala Bogu...sad se lakše diše....
čini se da je u pitanju polovica cijeloga...heheh...
 
B

Bobo

Guest
Koliko mi je poznato da ce za krave tek dooooosta kasnije sjedati poticaji... Tamo na ljeto ako sam dobro zapamtio.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Stigli poticaji za teže uvjete gospodarenja 250 kn za 4,3 Ha. E da već su potrošen kod hrvatskih proizvođača. Da su duplo veći opet bi sve bilo investirano u HR proizvođače... Nikad dosta investicija :)

TUG za Osijek?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
da li je TUG sjeo naknadno ili u isto vrijeme kak i osnovno?

Naknadno, inače prošle godine sam dobio 3 ili 4 vrste poticaja, jer imam i neki stari šljivik. Za sada su stigla dva. Poz
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
TUG za Osijek?

Da! Što god to obuhvaćalo :-/
Osijek je sve gdje je naš gradonačelnik(Osijek, Tenja, Josipovac, Višnjevac...) a mala mjesta koja su htjela svog načelnika nisu pod Osijekom (Čepin, Antunovac...). Poz
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Naknadno, inače prošle godine sam dobio 3 ili 4 vrste poticaja, jer imam i neki stari šljivik. Za sada su stigla dva. Poz

Hvala za inf.
A tug mi nije jasan, kako vama u OS priznaju TUG a nama u DJ ne ...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh