• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
Obje liste su tocne, samo naslovi za svaku listu su netocno napisani. To su liste za sredstva koja su odobrena za svakog odnosno toliko je svako trebao dobiti bez ikakvog umanjenja. E sad, kolko smo od tog dobili to je nesto drugo

na listi koliko mi piše,toliko sam i dobio,to je još jedna činjenica koja ukazuje na njihove propuste u guranju pod tepih stvarnih podataka,zaboravih reći da nisam jedan od najvećih poljoprivrednika koji su možda dobili sav iznos
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo danas opet vidim na nekim vijestima da Slavko za glavnog krivca manjka proračuna krivi davanja za zdravstvo i PRIJEVREMENU isplatu poticaja,pa taj je gori od štetoćine a štetoćinu treba eutanizirati po kratkom postupku:icon_madu::icon_madu:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,173
I ja sam to vidio danas na vijestima za slinica.. pa po meni su zdravstvo i poljoprivreda dva najvaznija sektora u drzavi i tu su se sad oni nasli stedjeti.. sram ih moze biti, ma i mene je sram sto zivim u takvoj drzavi..
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
gamad jedna ali nece oni još dugo ,treba izdrzati ovo sustavno uništavanje sela i nas malih ljudi kako su nas samo izigrali lažnim obecanjima ali nikada više nece na vlast .???????!!!!!!!!!........
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
gamad jedna ali nece oni još dugo ,treba izdrzati ovo sustavno uništavanje sela i nas malih ljudi kako su nas samo izigrali lažnim obecanjima ali nikada više nece na vlast .???????!!!!!!!!!........

bezobrazni ste i niste objektivni,širite laži a svi znamo da su glavni krivci za sve zlo ovog ispaćenog naroda HDZ.
drugi put prosvjedujte tamo gdje su pravi uzročnici naših problema


Trg žrtava fašizma 4
10000 Zagreb
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
gamad jedna ali nece oni još dugo ,treba izdrzati ovo sustavno uništavanje sela i nas malih ljudi kako su nas samo izigrali lažnim obecanjima ali nikada više nece na vlast .???????!!!!!!!!!........

bezobrazni ste i niste objektivni,širite laži a svi znamo da su glavni krivci za sve zlo ovog ispaćenog naroda HDZ.
drugi put prosvjedujte tamo gdje su pravi uzročnici naših problema


Trg žrtava fašizma 4
10000 Zagreb

bio je sdp i prije na vlasti sa Račanom na čelu pa su opstali samo jedan mandat jer nisu bili ništa sposobniji nego sad, za poljoprivredu živa koma
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
bio je sdp i prije na vlasti sa Račanom na čelu pa su opstali samo jedan mandat jer nisu bili ništa sposobniji nego sad, za poljoprivredu živa koma

morate biti svjesni da seljaci nisu njihovo biračko tijelo,niti su oni ikad u povijesti pomogli seljaka,osim što su omogućili pometanje tavana i otimačinu zemlje koje u mom slućaju treća generacija opet otkupila od države,pa ti budi konkurentan i imaj petu generaciju koja stvara i bavi se poljoprivredom,naspram zapada koji svojim građanima nikad nije ništa država otela!Hitlera u tu priču ne ubrajam:=)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,173
bezobrazni ste i niste objektivni,širite laži a svi znamo da su glavni krivci za sve zlo ovog ispaćenog naroda HDZ.
drugi put prosvjedujte tamo gdje su pravi uzročnici naših problema


Trg žrtava fašizma 4
10000 Zagreb

HDZ ako je i krao ali je i dao ljudima, a ovi crveni ce sad u ove cetiri godine baciti Hrvatsku skroz na koljena.. ali dobro, mi na selu budemo prezivjeli, a njihovo "biracko tijelo" gradani jos budu pitali kako se zivi..
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ljudi nije ovo nista, imam informacije sa sastanka na kojem je linic bio u Zagrebu za vrikeme prosvjeda da iduce godinenl necemo dobit ni ovo sto smo ove godine, znaci jos ce vise uzet
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ovi ljudi imaju pamćenje kao ribe. Pa, ko se zadužio za 50 milijardi eura, ko je opljačko mirovinske fondove, rasprodo banke, razjebo pikove, uništio tvornice i radna mjesta, proizveo 500000 umirovljenika i 300000 invalida i todoriće i raiće itd. ....????????????
Kako glup narod- strašnooo!!!!
Zapravo, ni ne zaslužuje ništa bolje.:mur::icon_madu::icon_butt::icon_toilet:
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
HDZ ako je i krao ali je i dao ljudima, a ovi crveni ce sad u ove cetiri godine baciti Hrvatsku skroz na koljena.. ali dobro, mi na selu budemo prezivjeli, a njihovo "biracko tijelo" gradani jos budu pitali kako se zivi..

sinko moj a kome je to hdz davao osim sebi,seljak je dobio mrvice za koju je krvavo radio (neki ali ne svi).
tko će vratiti dug????
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Ovi ljudi imaju pamćenje kao ribe. Pa, ko se zadužio za 50 milijardi eura, ko je opljačko mirovinske fondove, rasprodo banke, razjebo pikove, uništio tvornice i radna mjesta, proizveo 500000 umirovljenika i 300000 invalida i todoriće i raiće itd. ....????????????
Kako glup narod- strašnooo!!!!
Zapravo, ni ne zaslužuje ništa bolje.:mur::icon_madu::icon_butt::icon_toilet:

neznam cemu stalno prepirka ko je kriv??naravno da su krivi politicari,i to svi do jednoga!bezobzira kojoj stranci pripadali...ali krivi smo i mi kao narod jer smo cjelo vrijem sutili i gledali kako se krade i unistava i sad dok vise nicegnema samo enormni dug,e sad je bitno tko je kriv??a to je najmanje vazno u ovom trenu.sad treba gledati kako dalje prvo da se prezivi i opstane za kasnije cemo vidjeti:icon_confused:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
sinko moj a kome je to hdz davao osim sebi,seljak je dobio mrvice za koju je krvavo radio (neki ali ne svi).
tko će vratiti dug????

Davao je npr. Gospodinu Pavlaku koji je opet ove godine ljepo sopingirao sa dva fenda na gudovcu u vrijednosti 300 000 eura. A obrađuje 500 ha zemlje a mehanizaciju ima za 1500.
Njegova psenica valda duplo vise od naše vrijedi.
Jebiga ljudi ljepo je bilo izaći na cestu i utjerati poticaj ali toga vise nema i kad se promjeni vlast nece biti bolje. OVaj narod je naucen živjeti na kredit ali toga vise nema... I meni su puno uzeli.
A kome se radujete da dođe na vlast pa ce nam dijeliti poticaje možda karamarku pa taj je gori od hitlera...
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
neznam cemu stalno prepirka ko je kriv??naravno da su krivi politicari,i to svi do jednoga!bezobzira kojoj stranci pripadali...ali krivi smo i mi kao narod jer smo cjelo vrijem sutili i gledali kako se krade i unistava i sad dok vise nicegnema samo enormni dug,e sad je bitno tko je kriv??a to je najmanje vazno u ovom trenu.sad treba gledati kako dalje prvo da se prezivi i opstane za kasnije cemo vidjeti:icon_confused:

Država u kojoj nitko niza šta ne odgovara i ne zna se ko je za šta kriv -nemože opstati i potpuno su uzaludne stoljetne žrtve podnesene za nju.
Samoubojstvo Bušića u ovoj zemlji "punoj domoljuba" bilo je samo vijest za jedan dan. Poruka koju je ostavio zrcali stvarno stanje nacije i svu tragediju ovog naroda, a bar pola ovih što se desnom rukom drže za srce, a lijevu guraju u tuđi džep i to samo dok himna traje i dok ih slikaju, a potom objeručke grabe sve što stignu, nisu ni shvatili što je htio reći.:mur::(devil):
 
Posljednje uređivanje:

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Davao je npr. Gospodinu Pavlaku koji je opet ove godine ljepo sopingirao sa dva fenda na gudovcu u vrijednosti 300 000 eura. A obrađuje 500 ha zemlje a mehanizaciju ima za 1500.
Njegova psenica valda duplo vise od naše vrijedi.
Jebiga ljudi ljepo je bilo izaći na cestu i utjerati poticaj ali toga vise nema i kad se promjeni vlast nece biti bolje. OVaj narod je naucen živjeti na kredit ali toga vise nema... I meni su puno uzeli.
A kome se radujete da dođe na vlast pa ce nam dijeliti poticaje možda karamarku pa taj je gori od hitlera...

Na koju foru ta budala u Maybachu ima tolike pare ? Znam da je on rekao da je nekad radio 1000-2000 hektara al da se sad sveo na 400-500. Odakle mu onda pare da kupuje Maybache i svako malo Claas kombajn najveci i Fendtove ? Radi i nesta drugo ili ?
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Na koju foru ta budala u Maybachu ima tolike pare ? Znam da je on rekao da je nekad radio 1000-2000 hektara al da se sad sveo na 400-500. Odakle mu onda pare da kupuje Maybache i svako malo Claas kombajn najveci i Fendtove ? Radi i nesta drugo ili ?

ima dobru vezu u vrhu vlasti..a to da je dizao za tako puno zemlje ja sam cuo da je on prvih godina kad su se davali poticji on je dizao na svu mogucu zemlju.odnosno na tudu za koju nitko nije trazio.kasnije su gaprokuzili ali pojeo vuk magare i nikom nist.a nama zato sad umanjuju...
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
ima hotel i organizator proizvodnje tj po mome lihvar, financira nekih 1000 ha gdje ima maržu preko 30% pa tu dodaj njegovih 500 ha pa sušara i silosi pa malo zarade na trgovini žitom i dođe se do fine love .
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ljudi dragi dolaze godine teškog preživljavanja,veliki budu htjeli male satrati ali bi se mogli zajebat jer pojedinci budu pokazali i nešto drugo osim psovki,a što se tiče prozvanog Pavlaka ,on i njemu slični su proizvod DEMOKRACIJE,jer imam primjer jedne PZ blizu mene ,oni isto kao rade privatne zemlje na ugovore od malih poljoprivrednika,uvale im nešto repromaterijala po enormnim maržama i eto čiste love,uglavnom ja osobno u ovih 300 miliona eurića iz unije za poljoprivredu ne vjerujem,naći će bilo koja vlast da je na vlasti da te novce ne isplati Hrvatskom selu,jer je već prošlo puno godina na ovim prostorima da je za svaku vlast seljak bio najveći neprijatelj,samo da se ne zaboravi između vila i krampova Matije Gupca i današnjeg vremena došlo je do modernizacije što se tiče oružja:icon_madu::icon_madu:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pred nama su jako teška vremena.Ja radim u Petrokemiji u Kutini,i sada kada nas prodaju nekome,pa možda i zatvore,a poljoprivredu isto uništavaju,kada se toga samo sijetim,pa se pitam tko zna što če nas čekati nagodinu u ovo vrijeme,koliko još teža situacija neko sada.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh