• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
vidim da se komentiraju traktori,koliko kostaju,,ovak ljudi,,imamo traktore,,od 50,,100 tisuca eura,,jel ulazemo u svoje gospodarstvo,,napredujemo koliko mozemo u ovo vrijeme,,investiramo,,svi traze jebene investicije,,dakle,,novac se okrece,,,al politicari to ne shvacaju,,nemaju te skole,,il su fakat zaglamasti,di ste vidjeli da se u nesto drzavno ulozilo,u zadnjih neka bude 10g???samo muzu novce,,,koliko je ulozeno u inu,,petrokemiju,,brodogradnju????koliko novaca namaknu,,a u sta su ulozili?????da ne kazem,,brodogradiliste pojelo novaca i novaca,,na kraju ostalo staro zeljezo,,,pojedinci muzu u svoju korist,,,,,,hvalimo se sa jebenim turizmom,,di su ulozeni ti novci,vojna odmaralista zjape prazna,,ruglo od objekata,zmije se legu,u koji hotel je ulozeno,,di je sta obnovljeno?????di su te velike njihove investicije,,,,zato serite po nama,,jel investiramo u svoja gospodarstva i budite zavidni,neka vam bude zao,,,jel vozimo traktor skuplji od mercedesa,,,,niko sretniji od mene,:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ti koji seru po nama nisu u svom životu privriiedili kaj sam ja u 5 godina .
Valda bi trebali sa konjima orati..
 
M

MOCO

Guest
a zašto niko ne kaže koliko se love od te nove mehanizacije slilo u proračun?
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
a zašto niko ne kaže koliko se love od te nove mehanizacije slilo u proračun?

to se negleda,da i mi koji kupujemo tu mehanizaciju u nekoj trgovini gdje je netko zaposlen,pa servisi gdje je opet netko zaposlen,netko i tu mehanizaciju doveze kuci, ali nitko to nevidi..nevide da to sto proizvedemo netko nekud odveze,u neku tvornicu,pa tamo preradi,pakira,pa dalje prijevoz u neku trgovinu..vide se samo poticaji koje mi dobijemo,ali nitko nevidi da je to jedan zacarani krug s jos xy radnih mjesta i egzistencija xy obitelji...
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Malo ste poćeli pretjerivat.
Vrlo je problematično kada se nekome kome su se poklanjale ocjene da bi završio osnovnu školu i ispunjavali testovi da bi položio vozački daju krediti od po nekoliko miliona ili čak desetke miliona za razne farme i gospodarstva, a dok je imao 3 krave i 5 rali zemlje nije bio baš gazda, a onda je sa kupnjom stranačke iskaznice, valjda kupio i pamet i znanje- e takvi su naj glasniji i najviše se guraju pred kamere.:icon_madu:
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
slažem se i mislim da je ovo sve zakuhao HDZ.isplaćivanjem raznoraznih poticaja se kupovao socjalni mir dok je s druge strane kradeze čobanković isplaćivao svojim poslušnicima milione.mora vam biti jasno da nema novaca za to,borite se da se ukinu lažne penzije i da u penziji ne može biti netko tko ima 40-ak godina a potpuno zdrav(glumi mentalnu bolest itd)kolko je čobankovićev sin dobio poticaja na svoje imanje????kod nas u neretvi je nekolicina dobilo poticaje na kriminalni način ali očito nikoga nije briga.Državna zemlja je od rata uzurpirana i nikome ne plaćaju ništa.sve je ilegalno a neki su dobili čak i bespovratna sredstva od lopova čobankovića zato su im bili dobra glasačka mašinerija.nije ni čudo što je država propala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
opet dolazi do sjaja ona stara poslovica: *gdje je bogati seljak, tu je bogata drzava!*

na zalost nasa drzava se opredjelila za trgovinu, samo se grade trgovine, unazad 10 godina, a ni jedna tvornica! toga moramo biti svjesni.....

ja jedino sto mogu pridonijeti da isteram svoju staru ragu od traktora i dam potporu ljudima koji zive iskljucivo od poljoprivrede! ili da odem iz ove vukoj...ne od drzave!

na zalost, ali mi smo prodani, davno, davno!
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
bio kod knjigovodje,,izvadio primitke od poticaja,,fali 20,tisuca,stim,,da racunaju u poticaj i premiju mlijeka,,dakle,jos manje dobio,,kak mogu lagat u oci,ti lopovi,,pa pljunuo bi mu u usta,,:fiery::fiery:
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Netreba mi ni jedna kuna poticaja,nek se drzava odrekne PDV-a na reprmaterijal,mehanizaciju,gorivo...Nista vise ja nedobijem nego sto uplatim tako da mi odgovara.....
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa ako si u sustavuPDV-eja to sve dobiješ nazad,i opet smo na istome.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
predporez se dobije nazad ali za dohodak se plati pdv i porez na dohodak pa ako posluješ pozitivno uvijek platiš državi dosta .
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,797
Ja sam u mjesečnom obračunu zbog poslovanja sa inozemstvom,
Dodro je bit u sustavu jel ja ne tražim povrat kad ga ima,
ostavim ga i kad trebam platit kompenziram, eventualno kakva sitna doplata 9-10tkn.
ili preko zime kompenziram za doprinose.

Zašto po raznim plačanjima ne ostvarit predporez .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
još čekate poticaj? sjetite se samo da su prije par dana ciganima dosli desetci milijuna kuna socijalnih pomoći. lijepo sjesti pred poštu,pričekati crnog dok digne lovu,i... zna se. očito dolazi do toga.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
još čekate poticaj? sjetite se samo da su prije par dana ciganima dosli desetci milijuna kuna socijalnih pomoći. lijepo sjesti pred poštu,pričekati crnog dok digne lovu,i... zna se. očito dolazi do toga.

i njima ali i raznoj drugoj gamadi parazitskoj ........a nama vele Ribić i Slinić da smo
paraziti........ma neznam samo šta da ptšem.....
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
cigani,albanci,makedonci,srbi,talijani,lazni invalidi,lazni branitelji,crkva,popovi... novca ne moze biti za sve. tu treba napraviti cistku,onda smo mi svicarska! a do tad,posteni hrvat,u svojoj zemlji nema kaj traziti.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Seljaci samo neka po zakonu protestiraju i pridobiti će neuku javnost, vrijeme je na njihovoj strani, ovo zaustavljanje od policije je plus za njih, treba se kretat u manjim skupinama iz više pravaca, po 20 traktora bez blokiranja prometa i kršenja zakona iz stotinjak lokacija širom države, tako bi ja radio pa nek sve zaustave. Treba blokirat Zagreb na taj način, jednostavno kretanjem traktora bez kršenja zakona i nastati će panika kod drugova.
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
cigani,albanci,makedonci,srbi,talijani,lazni invalidi,lazni branitelji,crkva,popovi... Novca ne moze biti za sve. Tu treba napraviti cistku,onda smo mi svicarska! A do tad,posteni hrvat,u svojoj zemlji nema kaj traziti.

a janjevci i bosanci?????????????????????????????
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
ma ima njih,tko bi ih sve nabrojio! mozda zvuci grubo,ali svi oni su prepreka napretku hrvatske,posto jedu vise novca nego uplacuju. npr,jedan siptar koji dolazi na trznicu,prekupac je voca i povrca. na kosovu ima kucu svu od "mermera" kako on kaze,ovdje 2 golfa petice koji stoje na radnike,tj,osobe od povjerenja,i pola milijuna kuna duga prema drzavi. ovdje se obogatio,a nikad platio kunu. ako ista zaskripi,nista mu ne mogu oduzeti,a njega uvijek ceka bogatstvo preko granice. takve,i slicne treba eliminirati,i viskom novca koji nam tad ostaje srediti trziste,smanjiti malo namete i cijene repromaterijala,i ne treba poticaja.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh