• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
pa u svakom žitu ima kukolja pa zar su svi poduzetnici , doktori , vozači , policajci poštenjačine?
građani nisu informirani i imaju predrasude o poljoprivrednicima jer kako dama nazove idiota koji ju primi za guzu ? Seljačina .
tako mnogi sude drugima ali treba ih polako informirati.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Danas tankamo traktor i trgovac na benziskoj veli da koju p.m očekuju ovi kaj prosvjeduju, moj deda nije imal poticaja i bilo mu je dobro a kaj oni glume.
Nije mi se dalo sa njim pregovarati ali evo još jedan primjer sljepca....
Ja sam nacuo od jednog kolege da je on čuo da bi mogli biti neki vauceri..
Jel ima tko kakve informacije...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Danas tankamo traktor i trgovac na benziskoj veli da koju p.m očekuju ovi kaj prosvjeduju, moj deda nije imal poticaja i bilo mu je dobro a kaj oni glume.
Nije mi se dalo sa njim pregovarati ali evo još jedan primjer sljepca....
Ja sam nacuo od jednog kolege da je on čuo da bi mogli biti neki vauceri..
Jel ima tko kakve informacije...

pa takvih je jako puno to su biseri kaj nemaju pojma o pojmu nasljedili dobru lovu i dobili poso preko veze u zivotu nikad nisu nista teže od žlice podignuli i onda se prave pametni zato nam i je takvo stranje u drzavi jer nemozemo se udruzit bas za nista ljudi gledaju samo kako ce koga zajebat a ne da se udruze i svi zajedno napravimo nesta od cega cemo svi imat koristi
ja nisam dobio nikakvu informaciju da ce bit uopce ičega a ne nekakvi vaucera
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
Vaučer nebi bio loša opcija, ali odmah ...

tj vaučer + jakovina nek odstupi
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
svi si samo racunaju nasa primanja,litra mlijeka x toliko,kg zitarica x toliko, ali nitko nevidi nase izdatke i nas rad= pusiona...
bilo koja opcija vauceri,novci,otpis zakupa ili otkupa drzavnog zemljista,itd.sve igra...samo da oni daju tu vrijednost u bilo kojem obliku...
 
M

MOCO

Guest
bilo koja opcija vauceri,novci,otpis zakupa ili otkupa drzavnog zemljista,itd.sve igra...samo da oni daju tu vrijednost u bilo kojem obliku...

ma daj, pa šta meni znači bilo koja opcija s državnim zemljištem!?
tu opet najviše dobiju oni koji su i dobili poticaje bez modulacije, još im sad treba i zakup oprostit!?

zašto se ne predloži da se veliki sustavi strpaju u neki drugi koš, a ne s nama? mislim i tako sve ide njima na ruku još trebam i ja na cesti čamit za njih!?

ne treba mi sad više ni vaučer, jer opet ću ga odnijet tamo di sam robu digao i di sam sve predao i opet će mi uzet %
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
prvo nam treba ministar tj jakovina pa pa
onda neka se počnu ponašati prema poljoprivredi kao prema primarnoj djelatnosti
a lovu neka daju kako mogu ako netko ima ratu za zemlju pa neka prebiju lakše će platiti onima koji trebaju lovu
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,926
bez bogatog seljaka nema ni bogate države!
podrzavam prosvjed i nadam se da ovaj puta svi budu izasli na ceste jer ako se 400 toinjak traktora nalazi na cesti od bezveze govorim 10 000 traktora,onda je to mala manjina koji su nezhadovoljni...sad bi trebali i svi ostali nezadovoljni izaci na ulice,zdravstvo,prosvjeta,i svi svi koji su nezadovoljni...pa nek se skupi na ulicama par sto tisuca ljudi,onda bi se mozda netko i zapitao,ovako nas je premalo!
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
U svakom slučaju očekuje nas burna jesen, love očito nema za ono što je potrebno a političari se ponašaju ko pijani milijunaši i obnavljaju vozne parkove limuzina, iznajmljuju jahte za 4000 eura dnevno, znači da se ima ali samo za podobne,
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,926
neznam samo koji se vrag inzistira na ostavci jakovine,kad ionako drugi covjek na njegovom mjestu ima istog ŠEFA koji mu diktira što može što nemože...
Da se smijeni i premijer i kompletno ministarstvo,možda bi bilo nekih promjena,samo pitanje da li na bolje ili na gore...
moje mišljenje je da se definitivno svi seljaci trebaju udružiti u jedinstvenu cjelinu,udrugu ili kako god se to zvalo...
nebi trebali pristat na ono,dobit ćete za mjesec dva jedan dio,dobit cete hektare,dobit cete ovo,ono,netreba pristat na nista dok se to odmah ne ostvari,jer cim se maknu seljaci sa ceste,pravila SE MIJENJAJU "obećanje,ludom radovanje"
znam kako razmisljaju ljudi koji se ne bave poljoprivredom "kako ih nije sram prosvjedovati sa traktorom koji vrijedi 50 tisuca eura i više",zato i podrska javnosi i nije neka...samo se gunđa da nemogu proci sa svojim autom od 5 tisuca eura na more......

sad bas gledam poljoprivrednu emisiju i kazu da se proizvede u hrvatskoj 30% svinjetine potrebne,a 70% se uvozi...j*beš takvu politiku,i bilo kakvo poticanje proizvodnje kad je uvoz u procvatu ko voćke u proljeće...
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
dečki na cesti hvala vam što stojite i branite hrv seljaka a i pokoju seljancicu :(hi):htjela sam samo pitati kakav je to specijalac bio naš ministar da li to znači da je išao u specijalnu školu za one malo gluhe ili one koji malo kasne u razvoju ili one koji malo puno lažu
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
za jednu udrugu bi se svi trebali potruditi i trebali smo je imati ali je vlada članstvo u komori napravila svojevoljnim zato da nas podijeli i vlada.
mi smo ove godine dobili cca75 000 kn potpora a u proračun uplatimo oko150 000 kn pa kad čujem kako seljaci samo dobivaju popizdim
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
dečki na cesti hvala vam što stojite i branite hrv seljaka a i pokoju seljancicu :(hi):htjela sam samo pitati kakav je to specijalac bio naš ministar da li to znači da je išao u specijalnu školu za one malo gluhe ili one koji malo kasne u razvoju ili one koji malo puno lažu

Ministar je tada bio student, ili je tek diplomirao. Bio je on u specijalnoj policiji za vrijeme rata. Kasnije je otišao u poduzetničke vode i politiku.
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
Ministar je tada bio student, ili je tek diplomirao. Bio je on u specijalnoj policiji za vrijeme rata. Kasnije je otišao u poduzetničke vode i politiku.

da je bio specijalac vidi se iz priloženog pošto je specijalno uništio svoju trgovinu tako i sada posebnim metodama svoje specijalnosti uništava hrvatskog seljaka
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ako je bio u ratu,svaka mu čast na tome,svakog takvog čovijeka posebno cijenim jel sam i ja jedan od njih i znam šta se svašta prolazilo,ali nemože biti ministar ako nije sposoban za to,a vidimo da nije,ali on je tamo radi plače,jebe mu se za seljaka.Neznam jel se on zamisli kada kako če doči u svoje selo kada ne bude ministar,kako misli poslije toga živiti,I pošto nam uništavaju poljoprivredu ne treba nam ministar u opče i onako sve linić dirigira.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
baš točna tvrdnja u postu prije...kaj nama opće treba ministar i ministarstvo kad nas i tak samo jebu i nikakve koristi od njih...:tractor:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ćini se da Linić jedini radi svoj posao kako treba u svim vladama do sada, a seljaki su prdnuli u čabar onog trenutka kad su pristali da im činovnici "dijele poticaje":icon_fU::cool2::icon_axe::(n)::drink::icon_pidu:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Problem je kaj imamo 50 udruga itd a treba jedna krovna, a ne da se 5 muzov iz sela najde nakresu se maksizive i stanu na cestu.
Mislim da bi trebal nas zastupat gosp. Brlosic jer je on stalozen i on zna pricat.
Čuo sam od jednog pregovaraca koji je na svim pregovorima da se nesudeni josipovicev savjetnik Mlinaric bunio protiv vaucera i da smo sa vaucerom trebali vise para dobiti.
Najveći je problem kaj novinari u vjesti puštaju onog pripitog filica ili pokrovca.
To je problem kaj se ljudi žele promovirati.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Za par godina će Lažovina radit za opće dobro ko danas Čobi, jesmo se usrećili s ovim političarima ko nitko.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Za par godina će Lažovina radit za opće dobro ko danas Čobi, jesmo se usrećili s ovim političarima ko nitko.

Nemoj pljuvati Cobu on je najbolji ministar bio.
Nije lagao kao ovaj, a za to kaj je osuđen netko visi je kriv...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh