• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
To je opet hrpica bedaka- da ih tak moram nazvat započela gluposti.
Ako se prosvjeduje onda kontinuirano kao prije 2 godine u Zagrebu a ne ovako 10 traktora na cesti pa to se kod tri gazde u dvoru nađe.
Opet iz cijele fame nebu nista- nažalost ...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
To je opet hrpica bedaka- da ih tak moram nazvat započela gluposti.
Ako se prosvjeduje onda kontinuirano kao prije 2 godine u Zagrebu a ne ovako 10 traktora na cesti pa to se kod tri gazde u dvoru nađe.
Opet iz cijele fame nebu nista- nažalost ...

Nemoj filozofirat nego odi sa tri traktora i pridruži im se.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Prosvjedi a kod mene nista neznaju i kako onda ja filozofiram??? Ajde mi objasni???
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Prosvjedi a kod mene nista neznaju i kako onda ja filozofiram??? Ajde mi objasni???

Loša je organizacija protesta, nisu seljaci krivi nego organizatori.
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
Organizacija ni nemoze biti bolja kad ima pitaj boga koliko udruga moramo to promijeniti i osnovati jednu udrugu koja ce imati ogranke za svako podrucje i onda bi sve bilo lakse znas tko je u tvom kraju ogovoran i onda imas koga pitati sto i kako a ne slusati vijesti da nesto saznaju .
 

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
Granicni prijelaz Zupanja-Orasje, blokiran od 17h, drugim rijecima ulazak u jeb...u EU blokiran, cca 50-tak traktora, zasad, ajmo dalje ..... Sta ima u drugim dijelovima RH?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Jutros je bilo 50-tak traktora, al kasnije je vjerovatno još došlo, za Lužane ne znam..
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Glupost je da svakog seljaka usvakoj ulici zastupa njegova udruga.Propustili smo priliku sa poljoprivrednom komorom jer smo bili škrti,a na to su očito i računali vladajućiDa smo svi ostali u komori,barem bi imali pravo izbora naših zastupnika.Ovako imamo stalno iste vođe koji povečavaju broj ha državne zemlje,a nama ne pomažu ni 0%.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Organizacija ni nemoze biti bolja kad ima pitaj boga koliko udruga moramo to promijeniti i osnovati jednu udrugu koja ce imati ogranke za svako podrucje i onda bi sve bilo lakse znas tko je u tvom kraju ogovoran i onda imas koga pitati sto i kako a ne slusati vijesti da nesto saznaju .

Glupost je da svakog seljaka usvakoj ulici zastupa njegova udruga.Propustili smo priliku sa poljoprivrednom komorom jer smo bili škrti,a na to su očito i računali vladajućiDa smo svi ostali u komori,barem bi imali pravo izbora naših zastupnika.Ovako imamo stalno iste vođe koji povečavaju broj ha državne zemlje,a nama ne pomažu ni 0%.
Slična situacija je i ovdje kod nas, stalno osnivaju nekakva udruženja a niko ništa konkretno ne preduzima. Jednostavno nije u interesu države da seljaci imaju jedno krovno udruženje, jer tako udruženi bili bi mnogo jači. Dok su ovako usitnjeni i rasuti po raznim udruženjima, seljaci nemaju gotovo nikakvog uticaja. A upravo takva situacija odgovara onima "gore".
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ćekam da mi majstor složi koćnice pa ću i ja prema Mađi.:icon_pidu:
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Prosvjedi a kod mene nista neznaju i kako onda ja filozofiram??? Ajde mi objasni???

sada znaju.....

Prijatelju a kaj znaju kod nas...

znaju da se nešto pokrenulo pa se i oni pridruže
otvore novi punkt
jer spontana masa je najopasnija kad se ne zna ko je vođa
jer vođa ili dobije po glavi ili kao što je sony napisao još koji hektar zemlje
a tad piši kući propalo je

Glupost je da svakog seljaka usvakoj ulici zastupa njegova udruga.Propustili smo priliku sa poljoprivrednom komorom jer smo bili škrti,a na to su očito i računali vladajućiDa smo svi ostali u komori,barem bi imali pravo izbora naših zastupnika.Ovako imamo stalno iste vođe koji povečavaju broj ha državne zemlje,a nama ne pomažu ni 0%.

a i ne znam zašto i ja uopće tu filozofiram jer sam i ja kod kuće
jedino da povedem sve svoje kravice sa sobom pa da zajedno prosvjedujemo
 
Posljednje uređivanje:

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
pa može se i autom doći na punkt i popričati malo sa ljudima dati podršku i slično najgore je čekati doma i nadati se da netko drugi to riješi za nas
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
pa može se i autom doći na punkt i popričati malo sa ljudima dati podršku i slično najgore je čekati doma i nadati se da netko drugi to riješi za nas

u pravu si
ali treba smisliti na koji način da i oni koji ne mogu na punktove pokažu da podržavaju prosvjede
da naš ministar vidi da to nije samo njih nekoliko
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Danas sijedim u kafiću i slučajno čujem ljude koji sijede za stolom iza mene kako pričaju o seljacima i poticajima,kao šta če to nama i takve gluposti,smetaju im prosvijedi,oni nebi nama ništa dali,svi vozimo nove traktore,i još takvih sranja.Ima ljudi totalnih kretena,nisu upučeni u situaciju,pa se ni nevrijedi truditi takvima nešto obijasniti.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Danas sijedim u kafiću i slučajno čujem ljude koji sijede za stolom iza mene kako pričaju o seljacima i poticajima,kao šta če to nama i takve gluposti,smetaju im prosvijedi,oni nebi nama ništa dali,svi vozimo nove traktore,i još takvih sranja.Ima ljudi totalnih kretena,nisu upučeni u situaciju,pa se ni nevrijedi truditi takvima nešto obijasniti.

Javnost je većinom protiv poticaja i poljoprivrednika zbog onih recimo 5 posto koji su dobro omastili brk preko poticaja, pokupovali nove traktore i aute, a na prijevaru. Znam ih dosta koji su varali na poticajima, zasijali 10 hektara, a prijavili 100, a muljalo se i s stokom i još se mulja i to je stvorilo lošu sliku radi čega su i oni pošteni danas za javnost nepošteni.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh