• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Danas sam zval u min polj. pa su mi rekli da ovaj tijedan ništa tek drugi tijedan od utorka , kažeju da je sve pripremljeno samo da se dobi blagoslov
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Čim je "vesela vijest trubadur" spomenio 3.2. datum, prije toga je bilo ne realno očekivati isplatu. Uostalom hrvatska elita je poprilično bila na inozemnim skijalištima, tako da se pdv nije uplačivo u HR proračun. Potroše na 5 dana skijanja što ne potroše 14 dana na Jadranu. Eto nam stvarnosti ;)
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
pogledao sam ponovo predzadnju poljoprivrednu i mislim da nam je odmah u stvari trebalo biti jasno da prije 3.2. neće biti ništa
Plodovi zemlje, 19.1.2014.-emisije na zahtjev HRT
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ja danas dobio neku informaciju da europske novce moraju isplatit zadnji tjedan u prvom ili prvi tjedan u drugom mjesecu, pa cemo sad vidjet....:icon_eek:
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
pozdrav ljudi ,dugo čitam ,pratim ovaj forum napokon se logiro jedno malo pitanje .
da li ko zna koliki je poticaj za voćnjak imam oko 4h,breskva jabuka itd...
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
pozdrav ljudi ,dugo čitam ,pratim ovaj forum napokon se logiro jedno malo pitanje .
da li ko zna koliki je poticaj za voćnjak imam oko 4h,breskva jabuka itd...

Jednako kao za kuruzu, bilo 2.300 kuna sad ako bude 1.600.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
sad sam zvao agenciju u zagreb,rekla zenska u 2 mj krece isplata a kad u drugom pitam ja. a ona to vam stvarno neznam,,tak da nebu tak skoro krenulo izgleda
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Šta je s premijama za mlijeko? Da li one spadaju pod ova regionalna plaćanja?

to i mene zanima, ima li tko kakvu informaciju,,,,

ako sam ja dobro razumio pezu u plodovima zemlje premija ide u prvom krugu i to u 100% iznosu:eek::
osim naravno ako ih ne srežu u ovom hitnom rebalansu proračuna zbog prekomjernog deficita:(
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25
ide 35%,ja neznam zar je nas Hrvata tolko malo u toj Hrvatskoj da nas redom gaze,treba dici narod popisat te komunjare.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
@dambac, kaj si došel na forum da vrijeđaš i prijetiš, idi zaprijeti braniteljima i lažnim invalidima rada da vrate mirovine koji su radno sposobni i biće para za poticaje i još poneko :drink:
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Dali ti poznaš kojeg lažnog branitelja.Što si poduzel u vezi toga.Jesi li ti bio branitelj.Ostavi se te teme,idemo se držat seljačije .
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh