• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
@Drazenn, tko je spomenuo lažne branitelje?? nisu svi branitelji u mirovini, i s nestrpljenjem čekaju poticaje
@Oliver, koga si pitao
Ja shvačam, da ako nemam novaca nemam od kud platit režije,isto je tako i s plačama i državnim poticajima, odakle će platit ako nemaju, kad novci dodju ja ću platit režije, isto tako i poslodavac plaću a država poticaj.
Nerazumijem zašto je uvijek kriv ministar,vlada,stranka...zar oni novac drže u čarapi i nedaju ga za isplatu?
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25
eto dokaza nemozes naci 10 istomisljenika,bas me zanima sta ces ti moci napravit sa 35% platit dugove i zube na klin,pokazi mi prstom laznog branitelja,to su bajke mozes ih na prste izbrojati,nama fali sloge,radnici,poljoprivrednici,branitelji moraju bit jedno jel smo se zajedno borili ili nismo izgleda,istina je voda duboka,sto se tice poticaja tu se zna krivac,tako nek ostali svoje krivce pozovu na red.
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25
e da idi na forum branitelja pogledaj životnu dob,rijetko koji ce dozivit 60godina,a nesikiraj se nije tebi ni jedan branitelj uzeo kune.
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
da ministari,vlada i stranke znaju s novcima do ovoga nebi došlo,,a zašto za njihovu plaću uvjek ima novaca,ili jesi čuo da je njima ikad kasnilo...to ti je sve igra bez granica u kojoj mi mali ispaštamo skromno rečeno
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
,pokazi mi prstom laznog branitelja,to su bajke mozes ih na prste izbrojati.

Uh, brate mili ima ih ko gljiva poslije kiše. Na žalost gledam to svaki dan. "Pravi" branitelji imaju mirovine po 3500 ili nemaju ništa, a ovi lazni svi od 7500-12000kn. Znači pričamo o HRVI.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Držite se teme poticaj

slažem se sa tobom
samo se iskreno nadam da oni koji spominju branitelje su i sami bili branitelji
jer ako nisu mislim da bi tu temu trebali zaobići

i neka već jednom krene ta isplata jer ćemo krivce početi tražiti i među poginulima(počivali u miru)
 
Posljednje uređivanje:

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
mislim da ste otišli malo predaleko s pričama o lažnim braniteljima a nitko nije rekao ja ili moj susjed nismo nigdje bili a imamo braniteljske povlastice koje koristimo za uvoz mehanizacije ,auta i sl ili mirovinu koju nismo zaslužili idemo to vratit državi a ne stalno prozivat branitelje kad god nisu poticaji i razne premije isplačene 99posto branitelja koji su u mirovini su barem jednom ranjavani i prolili svoju krv po ovoj našoj pokradenoj državi dok su oni ginuli i lili svoju krv drugi su se bogatili a oni sada imaju samo tu mirovinu i svoju tugu i jad zbog konstntnog kopanja i pljuvanja po njima nisu vam oni ništa uzeli na što nemaju pravo. zato bih vas sve skupa zamolio da braniteljima ne kopate po ranama kojih ima puno jer ni oni nisu svi dobili ono što su trebali.:icon_madu:
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
to smo mi Hrvati,svatko misli da je onom drugom lakše i bolje.Isto tako i branitelji komentiraju seljake,njihove zahtjeve i prosvjede.Nisam jednom čuo priču "šta hoće ti seljaci,kolike poticaje dobivaju,kakve traktore voze,nisam se ja borio da mi neka seljačina priječi prolaz itd,itd....Nitko u stvari ne želi vidjet da smo svi skupa u istom mlinu koji nas neumoljivo melje i dok god je tako svaka vlast će od nas raditi šta god hoće.Braniteljima skidaju mirovine 10 po 10 % niko se ne buni,nama su lani pokrali skoro pola poticaja niko se ne buni.Drugačiji vladin stav nismo ni zaaslužili.I branitelje i poljoprivrednike su razdijelili u stotine udruga koja svaka vuče vodu na svoj mlin,a pravih rezultata niti ima niti ih može biti na taj način.
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
naravno da nebi trebali,nego svi zajedno udružit snage i udarit po onima koji nas prave sirotinjom i budalama
 

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
neznam koja bi to kemija morala bit da se svi udruže kada kod nas samo je zavist zajednička zato vredi ona stara neka meni krepa krava ako budu susjedu krepale dvije :icon_madu:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Po ovom izračunu sada će isplatiti samo ovo što su dobili od EU, a i to bi oteli da mogu, a što se tiče neke sloge zaboravite, bio sam na jednoj tribini gdje se lokalni seljaci između sebe nisu mogli složiti kamoli da se slože seljaci, radnici i branitelji, hrvatski jal.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
znači, da nismo dobili od EU, od države još ništa nebi ni dobili.......:(n)::(snooze):


gledam nas, gledam srbiju.......izvući će se iz krize prije od nas, iako su poslije rata bili daleko od nas.......a svako malo neki veći ulagač dolazi kod njih.....a tko dolazi kod nas, zaobilaze nas svi u širokom luku.....
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
znam da nije tema,ali kako ste prosli s isplatama za susu? novci su se dijelili šakom i kapom,u gotovini, a na opcini su rekli da je u cijelo RH bilo jako malo prijava za odstetu.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
za koju godinu???? 2012??

nisam dobio ni kune, iako sam sve uredno prijavio, i sve je bilo oko 80-90%.......pa su me i nazvali i provjeravali u polju, gdje sam napisao 70%, oni su reki da je to 90%, i tako prepravljali moje napisane papire.......da sam manje procjenio......
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Pukla stranica ministarstva ha ha

he server at www.mfin.hr is taking too long to respond.

The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
za koju godinu???? 2012??

nisam dobio ni kune, iako sam sve uredno prijavio, i sve je bilo oko 80-90%.......pa su me i nazvali i provjeravali u polju, gdje sam napisao 70%, oni su reki da je to 90%, i tako prepravljali moje napisane papire.......da sam manje procjenio......

ne,za 2012. je vec bila isplata prosle godine,neka mizerija...
sad su davali za 2013., lijepi novci su pali,puno vise od ocekivanog. za ratarske kulture je bilo nesto oko 200kn/ha,ali za povrce je bilo puno vise.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh