• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Zval sam agenciju rekla zenska idu mlijecne krave i to 476 kn po kravi a rekli 100 posto za krave....sramota,za mlijeko jos nista ni za sjetvu
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Kod mene ništa na računu, nego nebi me čudilo da nam Linić uvede uskoro porez na zemlju, čini mi se d to ima u EU pa što nebi i nama malo nameta dali.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Tak i tak smo pri samom dnu po porezima u EU, tako barem kaže Slavko.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,660
Neka javi onaj tko prvi dobi i koja županija
Kaj će tebi poticaj..kad sve rasprodaješ...berač,traktor..kuruzu..kaj se seliš u Evropu..bez zamjere..samo se zezam..ima toga i u mom kraju..i ja bum počel prodavat..normalno ako se bude uopće našel kupac.. jer svi bježe od toga. Pozz.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Zval sam agenciju rekla zenska idu mlijecne krave i to 476 kn po kravi a rekli 100 posto za krave....sramota,za mlijeko jos nista ni za sjetvu

Možda bude premija za mlijeko u 100% iznosu
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
Zval sam agenciju rekla zenska idu mlijecne krave i to 476 kn po kravi a rekli 100 posto za krave....sramota,za mlijeko jos nista ni za sjetvu

Pa tako su i napisali na stranici mps i agencije, prvi dio isplate ce se sastojat od 100% isplate (drzavna pomoc za krave, repu... i eko i int proizvodnja), znaci da nema drugog dijela isplate jer je u prvom isplaceno 100%. Na zalost svih nas.
A ono sto je netko pisao da se rezu subvencije - pogledajte Proracun za 2014, na mfin, rashodovna strana i nadjite "subvencije" i koliki je tamo iznos. Pod pojmom subvencija ne misli se samo na poticaje u poljoprivredi. I onda se od tog iznosa reze 500 mil., a ne od 1.7 milijardi koliko je predvideno za poticaje. Bar ja tak mislim.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Pa tako su i napisali na stranici mps i agencije, prvi dio isplate ce se sastojat od 100% isplate (drzavna pomoc za krave, repu... i eko i int proizvodnja), znaci da nema drugog dijela isplate jer je u prvom isplaceno 100%. Na zalost svih nas.
A ono sto je netko pisao da se rezu subvencije - pogledajte Proracun za 2014, na mfin, rashodovna strana i nadjite "subvencije" i koliki je tamo iznos. Pod pojmom subvencija ne misli se samo na poticaje u poljoprivredi. I onda se od tog iznosa reze 500 mil., a ne od 1.7 milijardi koliko je predvideno za poticaje. Bar ja tak mislim.

Ma sve subvencije reže majstor Linić.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Gorivo sijelo,na kartice oko 151l/ha,za one koji imaju samo zemlju,još samo da i lova sjedne..:icon_pray:
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
Ma sve subvencije reže majstor Linić.

gustavo nisi me bas u potpunosti shvatio al si u pravu da reze sve subvencije, nece valjda uzet jos tih 500 mil. od onih 1.7 milijardi (to je iznos objavljen na stranicama ministarstva poljoprivrede i tog bi se trebali drzat), bar se nadam, neg ce ih uzet od svih subvencija za koje pise na rashodovnoj strani 5.5 milijardi. Ako ce smanjit jos i za poljoprivredu, i ovako je opljackana (nekad je bilo 2250 po hektaru a za 2012. bilo 1400) onda ce ovo bit legalna pljacka!
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
mjesecna porodiljna naknada i djeciji doplatak nosi koliko i davanje za poljoprivredu...drugim rjecima: seljaci, jebite se! :)

mislim da nam nebi ni Mulder i Scully mogli odgonetnuti sto i koliko budemo dobili...
 
Posljednje uređivanje:

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
mjesecna porodiljna naknada i djeciji doplatak nosi koliko i davanje za poljoprivredu...drugim rjecima: seljaci, jebite se! :)

Na djeci ja ne bi štedio jer ionako izumiremo, ima drugih nepotrebnih rashoda za bar 20 milijardi godišnje, razne agencije, udruge itd., politički uhljebi koji ništa ne rade....
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
jupii, stiglo za integriranu 330 kn/ha, znaci to je to za integriranu. eto kak bumo dobili 100% za integriranu.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,272
jupii, stiglo za integriranu 330 kn/ha, znaci to je to za integriranu. eto kak bumo dobili 100% za integriranu.

Baš sam o tome pisao nedavno i izgleda da su moji izračuni nažalost bili i točni. Kriminal.
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
čemu se vi , mi , radujemo
milostinji nekakvih političara
pa opljačkali su nas ljetos, na žitu solidno dobro
a suncokret niko ne spominje, kolika je cijena bila ovih godina a kolika ove
naplatili su oni debelo dobro naš poticaj
samo se ide vidit koliko mi to možemo izdržati dok ne puknemo
jer još nismo pukli,za sad samo pucketamo, jedan po jedan
a kad pukne... onda hebiga
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh