• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
Sjelo, L-S županija...samo ne znam što je sjelo i koliko za što jer imam oranicu, pašnjak, ovce. Šalju li oni kakav popratni dopis i obrazloženje ili samo uplate pa ti pogađaj što je što?
 

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
Sad sam pročitao na ovom linku od kolege Đovanija da se, nakon što završi ovaj dio isplate, može putem "Agroneta" vidjeti koliko je kome ukupno odbreno poticaja, a valjda i nekakva specifikacija...
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
Meni je stigao poticaj za krmače u 100% tnom iznosu 530kn/ krmača, zagrebačka banka
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Evo ja Karlovačka banka... još ništa... ni za kravice ni za travice... a valjda će bit u sljedećim danima, dao Bog duranje !
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Vratio se, ima dvije uplate jedna 4700 druga 150 kn cca u suštini nemogu ni predpostavit za šta je- Hypo:icon_scratch::mur::fiery:
 

independent

Član
Tu od
17 Pro 2012
Poruka
161
Plačen je samo određeni dio zato neki dobili , a neki ne.

"Agencija je danas isplatila dio koji ide iz Državnog proračuna. Ukupno je isplaćeno 307 milijuna kuna za posebno osjetljive sektore (šećernu repu, mliječne krave, rasplodne krmače i duhan) te za IAKS mjere ruralnog razvoja (ekološka i integrirana proizvodnja, teži uvjeti gospodarenja, izvorne pasmine i zaštićeni kultivari)"

evo tu nešt piše
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh