• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Evo danas iz proračuna ima za mirovine i nezaposlene, a nama opet ništa :D
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ajde dok bude bit će. U mojem slučaju bit će.... bog dao bog uzeo... taman ako bude dosta
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Biti ce najvjerovatnije pocetkom iduceg tjedna 800kn po he kaže moj izvor
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
moja ptičica mi ništa nije šapnula,ali sam mišljenja da ćemo dobiti gotovo isti iznos ko i prošle godine naravno ako je zadržana ista proizvodnja,a priče o
više, manje i kad, to ćemo vidjeti.......e, a u drugom dijelu,u lipnju,tu če nas sigurno srezat....volio bi da nisam u pravu:mad:
 

cayman

Član
Tu od
16 Pro 2013
Poruka
45
spoticaj 2300 kn sada če biti isplačeno 40 posto oko 950 kn a isplata ide oko 15.2
a ostatak navodno 15.4 eto tako sam ja čuo
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja više neču pisati šta sam čuo,jel dosad što sam čuo i podijelio sa vama nije bilo točno,zato šutim i čekam,jel vidim da i sada ima svakakvih priča.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Šutnja je zlato,samo se nadam da dosta napisanog ovdje nisu probni baloni.Na svoje uši sam čuo od ministra da ove godine ide oko 90% odobrenog a u prvoj rati 60% od toga.Bilo bi lako izračunati kad bi znali koliko je odobreno za ovu godinu,lani je bilo >300eura /ha a zna se koliko smo dobili.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Drug ministar je rekao da u prvoj rati ide 60%i to da će biti isplaćeno u siječnju.....
Slušao sam na radiu prošli mjesec.. E pa sada ??????????
treba ga :icon_axe:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ne njega nego nas,jesmo išli na izbore?????????........samo se čudim,uvjek se u izbornoj godini dijeli šakom i kapom,ovi su se očito pomirili sa sudbinom:icon_butt:
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
A dí je onaj kompic,sto dobio poticaj?Ni mu,ni be,nadam se da nije ozenjen :cool2::cool2::(rofl):
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Danas u poljop.emisiji rećeno da 16.2. kreće ispata i to najprije za duhan i šečernu repu.. a ratari će dobiti 40% i 40% premije za mlijeko od 50 lipa, znaći 20 lipa te oko 500 kn po mliječnoj kravi.

Pitanje za vas: da li vimate na agronetu odluku za 2014 g. aj pogledajte pa napišite. tnx unaprijed
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Meni je interesantno da je svatko nešto čuo, samo me interesiraju ti izvori. Ne može znati niti u banci, niti u agenciji, niti u savjetodavnoj nitko kada će ministarstvo odobriti isplatu. Ne može niti sam ministar reći mjesec dana unaprijed da će ići 10.02. ako za taj dan ne bude na raspolaganju dovoljno sredstava. Okvirno bi valjda trebali biti pametni i očekivati da se isplati cca 50-ak % odobrenih sredstava u nekakvom približnom roku kojeg su obećali, znači do sredine 2. mjeseca, a ostatak ja ne bih očekivao do kraja lipnja. Podsjetimo samo da je krajnji rok za isplatu poticaja kraj lipnja i oni nisu dužni ništa isplatiti u 12.??? kak je netko napisao prije koju stranicu, niti u 1. ili 2. mjesecu. To je njihova dobra volja. Ja ako sam ugovorno vezan nekome nešto platiti do tad i tad, ne može me nitko tražiti da to platim pola godine prije, osim ako nisam ekstra dobre volje i nemam u tom trenutku viška novaca ili nemam pak neki sasvim drugi interes. Tak je i sa državom, za sebe uvijek imaju, za ostale kako kad. Nigdje u zakonu ne stoji da moraju isplatiti svih 100 % niti da to moraju prije 30. lipnja.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Danas u poljop.emisiji rećeno da 16.2. kreće ispata i to najprije za duhan i šečernu repu.. a ratari će dobiti 40% i 40% premije za mlijeko od 50 lipa, znaći 20 lipa te oko 500 kn po mliječnoj kravi.

Pitanje za vas: da li vimate na agronetu odluku za 2014 g. aj pogledajte pa napišite. tnx unaprijed

Kod mene na agronetu ništa o odlukama za 2014. God. čorak.Čekamo i dalje.:icon_pray:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh