• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
sjeo poticaj danas za zemlje , još mora za krmače :D:supz:
zagrebačka banka

točno 50% sjelo...1022 kn /ha
 
H

hrca

Guest
A da malo pogledate isplatu po abecedi pa da vidite gdje ste vi na kojem mjestu.

neznam jel misliš po prezimenu sa d davno sam onda trebo bit isplačen, ali i čuo sam da se ne isplačuje niti po županijama niti po abecedi niti po bankama
 
S

sinisa

Guest
jel nekom možda sjelo u croatia banci

je sjeo je u croatia banci meni danas poslijepodne negdje poslije 2 vidio na računu prije nije bilo uglavno koliko imam saznanja danas je bilo dosta isplata poticaja
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
i meni nest sjelo,,al na izvodu od bankomata ne pise nista stanje,,,ma bitno da sjelo,,necemo cjepidlacit,,:partyman::partyman:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
neznam jel misliš po prezimenu sa d davno sam onda trebo bit isplačen, ali i čuo sam da se ne isplačuje niti po županijama niti po abecedi niti po bankama

Neznam šta reći ja sam sa slovom B i dobio sam drugi ili treći dan zato sam mislio da idu po abecedi ovako neznam a svima trebaju novci.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ako je i sjelo moja banka ne radi do utorka..

juce nije!!
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
i meni sijele pare,aj fala bogu više.
a evo danas pričo s kolegom i bratićem oni još ni kune nisu dobili
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutros uranio u banku a ono na računu neka sumaglica,trajnim nalogom otišlo tu ,pa tamo .pa prijenos između pitaj boga čega i na kraju sam lako prebrojao što ostalo eeeeeeeee jebo život seljaka svi se namire a nama muda labudova:madmana::madmana:
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
jutros uranio u banku a ono na računu neka sumaglica,trajnim nalogom otišlo tu ,pa tamo .pa prijenos između pitaj boga čega i na kraju sam lako prebrojao što ostalo eeeeeeeee jebo život seljaka svi se namire a nama muda labudova:madmana::madmana:

Imas trajni nalog na poslovnom racunu (od OPG-a) ili?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma imam na tekući,pa bio rezerviran jedan dio za hypo radi traktora,svima po malo al neka njih drugi dio bude čistak kada dođe drugi mjesec poticaj:lol::lol:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
kako je jakovina ukrao uskrs skoro ni kune a sve na rezervi..
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh