• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
Da li je netko dobio danas poticaje, molim vas neka se javi!:confused:

je ,je i poticaji i premije za mlijeko puni računi več neznamo kam s novcima :lol::lol: kaj ste i vi markirali iz škole ?:finga:
 
F

fkbd

Guest
je ,je i poticaji i premije za mlijeko puni računi več neznamo kam s novcima :lol::lol: kaj ste i vi markirali iz škole ?:finga:

HA, ha.............. mi nismo ali ti očito jesi :prayer:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
zvao u zagreb kazu da ce mozda sutra nasto poticaja platiti .

kao da nesto nije u redu sa racunima.!! ali to je samo izgovor da nam ne plate.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Mislim da je za sve to kasno nemaju oni ni lipe više,neda Linić bad No 1 u HR:vragek:
 
E

ekontra

Guest
Katastrofa. Nisu uspjeli ni prvih 50% isplatiti a već nemaju sredstava. Kako su samo imali 1.8 milijardu kuna za škverove, a nama ne mogu upola manje uplatiti? Ah ta politika, nije ni za quratz.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
da to je žalosno kako uvijek seljaku suskrate pri isplati ,gledim juče da neke trgovine podigle cijenu kanu i 10- 15 kn na 100 kg,vide da seljak dobiva polako paru pa da malo ogule,ja dobio 50% i više nema,danas pitam u jednoj velikoj poljoapoteki dali daju kukuruz sjemenski preko kreditnog pisma za koperante Dukata,kaže prodavačica nema ,a tko ih he..,budemo se snašli:finga::finga::finga:
 
K

Ketty

Guest
da to je žalosno kako uvijek seljaku suskrate pri isplati ,gledim juče da neke trgovine podigle cijenu kanu i 10- 15 kn na 100 kg,vide da seljak dobiva polako paru pa da malo ogule,ja dobio 50% i više nema,danas pitam u jednoj velikoj poljoapoteki dali daju kukuruz sjemenski preko kreditnog pisma za koperante Dukata,kaže prodavačica nema ,a tko ih he..,budemo se snašli:finga::finga::finga:

Pa Dukat daje sam svojim kooperantima i to na nekoliko rata. Naravno uzmu oni sebi svoj postotak.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma malo sam skrenuo sa teme ali vezano uz temu je kako trgovci dižu opet cijenu svemu repromaterijalu a još velikom broju ni lipe poticaja ,preveč se razvlači ta isplata:madmana::madmana:
 
K

Ketty

Guest
o čemu vi pričate?

Nije baš vezano za temu al u nedostatku poticaja koji se nešto sporo isplaćuje neki ljudi pribjegavaju uzimanju repromaterijala od Dukata što im Dukat odbija od isplate za mlijeko svaki mjesec.
 
H

hrca

Guest
Kod mene još ni lipe, danas zvao direktora poslovnice Croatia banke, kaže od prošlog petka nikom ni lipe nije uplačeno za poticaj :(:(:x:x:x
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Ni "P" a kamoli poticaj!

Koliko vas jos nije dobilo poticaj?

Evo ja sam iz Karlovačke županije, imam račun u Erste, ali od poticaja ni "P" , sjetva je tu , sjemenski materijal i gnjojivo još u dućanu....Totalno sam razočaran, a glavno da oni po portalima pišu objave kako je gotovo 90% poticaja isplaćeno! Užas i sramota!
Jel' netko zna kojim redosljedom se isplaćuju ti jadni poticaji??? Mislim po kojim kriterijima.
 
E

ekontra

Guest
Evo ja sam iz Karlovačke županije, imam račun u Erste, ali od poticaja ni "P" , sjetva je tu , sjemenski materijal i gnjojivo još u dućanu....Totalno sam razočaran, a glavno da oni po portalima pišu objave kako je gotovo 90% poticaja isplaćeno! Užas i sramota!
Jel' netko zna kojim redosljedom se isplaćuju ti jadni poticaji??? Mislim po kojim kriterijima.

I ja sam Erste i ništa još...Brodsko-posavska. :(
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
Ja dobio za pola jedne krave, a predao za 5. Zvao sam u Zagreb i rekli mi da imam pravo na 3 ali su mi uračunali neku kaznu i odbili poticaj za 2 krave. A što je najžalosnije ne mojom krivnjom nego ovih u lokalnoj agenciji za plaćanje i sad ih ponovo zovem u Zagreb već tjedan dana po 10 puta na dan ali se niko nejavlja , bagra jedna lopovska.
 
F

fkbd

Guest
erste

I ja sam Erste i ništa još...Brodsko-posavska. :(

i moj suprug također ima otvoren račun u Erste ni P od poticaja. pisala sam na mail Agencije (jel je linija stalno zauzeta), a kad tamo odgovor :"korisnik ima odobreno plaćanje, ali do daljnjeg ništa, molimo za razumijevanje i strpljenje"... kakvo strpljenje, nema ga više...:toimonster:
mislim da tko je jamio jamio je... bit ćemo sretni ako dobijemo i u drugom krugu isplatu prvog dijela, ako drugog kruga isplate uopće i bude. a jel ste vidjeli izjavu ministra gospodarstva, država plaća avansno, e da mi je to vidjeti. :vragek:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
i moj suprug također ima otvoren račun u Erste ni P od poticaja. pisala sam na mail Agencije (jel je linija stalno zauzeta), a kad tamo odgovor :"korisnik ima odobreno plaćanje, ali do daljnjeg ništa, molimo za razumijevanje i strpljenje"... kakvo strpljenje, nema ga više...:toimonster:
mislim da tko je jamio jamio je... bit ćemo sretni ako dobijemo i u drugom krugu isplatu prvog dijela, ako drugog kruga isplate uopće i bude. a jel ste vidjeli izjavu ministra gospodarstva, država plaća avansno, e da mi je to vidjeti. :vragek:

Na koji mail si pisala?
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Ja dobio za pola jedne krave, a predao za 5. Zvao sam u Zagreb i rekli mi da imam pravo na 3 ali su mi uračunali neku kaznu i odbili poticaj za 2 krave. A što je najžalosnije ne mojom krivnjom nego ovih u lokalnoj agenciji za plaćanje i sad ih ponovo zovem u Zagreb već tjedan dana po 10 puta na dan ali se niko nejavlja , bagra jedna lopovska.

Dane, a jel znaš o kakvoj kazni se radi? Čuo sam da nekakve kazne se budu uvodile ali kakve i kad to počinje?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh