• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
H

hrca

Guest
Koji su to lažovi rekli su da će poticaj onima koji nisu dobili dobiti do kraja ovog tjedna, evo tjedan prođe, a ono ništa, a sa kreditom kasnim 2 tjedna.

A imaju i one narodne "obečanje ludom radovanje" i "obečanje još nikog nije raskučilo" pa se i naša vlada i ministar drže ovih izreka.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
nista od poticaja ni ovaj tjedan ...

osle pare za branizelje i mirovine gledao na riznici..
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ja neznam više,kak bumo mi živeli,poticaja nismo dobili,kak bum ja kupil naftu,umetni gnoj.....a dost trošim i na režije,i ostale gluposti
to je sve banda političarska
 

dado153

Novi član
Tu od
14 Tra 2012
Poruka
16
Pratim vaš forum več neko vrijeme i evo da se i ja reg... ni ja nisam dobio ni lipe, a znam i još dosta njih koji nisu, očito ili ovi gore nemaju pojma ili neznaju računat da je isplačeno 87 + onih3% sa krivim računima, po stanju u mom selu možda je isplačeno nekih 70%.
Tako nije još nikad bilo da netko dobije a netko ne, ako nije bilo dosta novaca, onda bolje da su to dali svima jednako nego ovako to rastegnuli.
Zvali jučer na ministarsvo i rekli su da če do kraja 4 biti plačeno e sad opet čekajmo i dalje, sreča da če padat kiša pa nečemo morat na polje.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Kakva kiša, ovo je zajebancija, par kapi padne da prašinu obriše, suša, mraz, nema love, još i led da lupi pa smo kompletni za ovu godinu.
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
Dane, a jel znaš o kakvoj kazni se radi? Čuo sam da nekakve kazne se budu uvodile ali kakve i kad to počinje?

Pa kazne su već sad uvedene, ako nisi dobro ispunio zahtjev za poticaj ,ako si prijavio npr. kravu za poticaj i prodao je poslje iz kojekakvih razloga a nisi zatražio da je obrišu iz zahtjeva za poticaj i takve stvari.
Ma nije problem što oni to rade neg je problem što zakone donosu preko noći i odma vrijede od sutra a da pritom nikoga ne obavijeste i slabo informiraju.
Meni nebi bilo žao da sam ja u nečem pogrešio pa me zbog toga kaznili nego greške ovih iz lokalnog ureda agencije za plaćanje.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Jučer sam nešto čuo, dolazi iz ministarstva, ali preko posrednika...
Ovaj tjedan je donesena odluka da svi oni koji imaju dugovanja prema državi (doprinosi, pdv, porez....), a to dugovanje iznosi manje od polovice ukupnog iznosa poticaja, dobit će prvu polovicu poticaja, a država će se kompenzacijom namiriti iz druge polovica, dok svi oni koji duguju više od polovine poticaja, neće dobiti poticaj za sada. Nemojte ovo uzeti kao mjerodavno, tako sam samo čuo od jednog predsjednika udruge, istina ili ne, ne tvrdim. Inače za isplatu je još 280 miliona kuna.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
po stoti put, poticaj je socijalno davanje i ako pojedini opg ima duga prema državi na osnovu poreza ili doprinosa ,porezna mu može blokirati poslovni račun i namirivati se samo od priljeva novca od prodaje onog sa čime se pojedini opg bavi a i taj zakon tek treba da uđe u proceduru ,to vezano uz neisplatu je najviše do toga što su se ti novci potrošili drugdje,imate primjer od prije nekoliko godin kada je sfalilo onih 200 miliončeka ,te novce je popapalo društvo iz Hrvatske poštanske banke i to vam je več nekoliko godina na sudu:finga::finga:
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Jučer sam nešto čuo, dolazi iz ministarstva, ali preko posrednika...
Ovaj tjedan je donesena odluka da svi oni koji imaju dugovanja prema državi (doprinosi, pdv, porez....), a to dugovanje iznosi manje od polovice ukupnog iznosa poticaja, dobit će prvu polovicu poticaja, a država će se kompenzacijom namiriti iz druge polovica, dok svi oni koji duguju više od polovine poticaja, neće dobiti poticaj za sada. Nemojte ovo uzeti kao mjerodavno, tako sam samo čuo od jednog predsjednika udruge, istina ili ne, ne tvrdim. Inače za isplatu je još 280 miliona kuna.

cabage to su gluposti.pola njih koji su dobili ima duga prema državi,kao i ostalih 99posto. i šta sad misliš koliko bi zemlje ostalo pusto i koliko bi ljudi propalo skupa sa obrtima da naprave takvo što. jedino moguće je to da će za ubuduće biti da nemoj ni tražiti od države ako si joj dužan nešto . a i to se može zaobići da se napravi kompromis sa poreznom a to je otplata duga na rate i primaš poticaje i dalje,tako da je o tome glupo raspravljati.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ja sam samo prenio što sam čuo, nisam to izmislio niti meni izgleda realno, no ništa više ne vjerujem dok ne vidim novac na računu. Nije da imam neki strašan novac za dobiti, ali svaka kuna je draga.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Ja sam samo prenio što sam čuo, nisam to izmislio niti meni izgleda realno, no ništa više ne vjerujem dok ne vidim novac na računu. Nije da imam neki strašan novac za dobiti, ali svaka kuna je draga.

ma izmišljaju teorije urote,jednostavno država nema love i to je to,nema ništa drugo.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Ja sam samo prenio što sam čuo, nisam to izmislio niti meni izgleda realno, no ništa više ne vjerujem dok ne vidim novac na računu. Nije da imam neki strašan novac za dobiti, ali svaka kuna je draga.

ma nisam ni pomislio da si to izmislio nego mislim da bacaju kost medu narod a love ni za ljek..
 
E

ekontra

Guest
Evo šta se meni deslio: ja čekam, i čekam poticaj, i zbog nekog desetog razloga odem u banku i kažu mi u banci da imam blokadu.Eto. I naravno, iz banke me pošalju u FINA-u da rješim blokadu, jer agencija za plaćanje neće uplatiti na račun ako ste u blokadi a da ne znate. Savjetujem da, tko nije bio u banci neka provjeri, jer ni ja nisam dobio nikakav dopis da imam blokadu. Jučer sam to riješio u zadnji čas (pošto je petak bio) i vidim da mi je u banci otvoren novi račun pod nazivom "račun za posebne namjene." Uglavnom, sada se nadam nekoj isplati. Svi imaju pravo zaštiti svoja primanja i ako nemaju nikakvu blokadu, jer ne smiju vam uzeti sav novac koji imate, a to vam je kršenje ljudskih prava.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh