• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
udruga seljaka u Baranji najavljuje za utorak prosvjed u Zagrebu ako ne isplate poticaj..

oglasio se i HSS osjecke zupanije isto traze da nam se isplati ovih prvih 50% poticaja...

ocigledno je da netko laze da je isplaceno 86 %..
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
što je s isplatama poticaja za mljeko, zadnja isplata bila za 11mjesec
 
K

Ketty

Guest
Kakva premija za mlijeko a mnogi još nisu dobili ni osnovna plaćanja:shock:
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
864
Prijatelj u petak uspio dobiti ove u agenciji i rekli mu da se strpi još najmanje tjedan dana.To bi značilo da ovaj tjedan ništa od love.
Nadam se da sam u krivu.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja danas zvao Beloševiča u Zagreb,kaže da još 20000 ljudi nije dobilo poticaj,bude neke isplate u srijedu i četvrtak,koliko to se nezna,koliko im bude para na raspolaganju valda,jednostavno nema država para i mi koji još nismo dobili poticaj moramo čekati.
 
E

ekontra

Guest
Zvao sam jucer Brlošića, kaže da će biti sve uplaćeno u srijedu ili četvrtak. Dao Bog sreće!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ja sam mislio da dolazi ministar slavonac koji ce nam pomoci kad ono ljigavac kakvoga jos nije bilo na celu ministarstva poljoprivrede...
obecali su pomoci slavoniji i on i milanovic(pred izbore) kad ono sve obicne lazi..
 
E

ekontra

Guest
Pa pomogao mi je. Ne moram vise placati struju, ne moram platit registraciju, sad fino na socijalno i prst u uho. Hvala mu od srca! Jos imam i 20%baterije na mob-u i to cu probati jos iskoristit pa budemo vidjeli
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
ja sam mislio da dolazi ministar slavonac koji ce nam pomoci kad ono ljigavac kakvoga jos nije bilo na celu ministarstva poljoprivrede...
obecali su pomoci slavoniji i on i milanovic(pred izbore) kad ono sve obicne lazi..


Zeko nemogu vjerovat da ti ovako razmišljaš kod mene postoji izreka šareno varalo tako ti je i ova ekipa šarena a lažljiva bože sačuvaj. Ministar Jakovina je samo jedan od piuna koji radi ono što mu se kaže a valjda je svima do sada jasno da čačić i linić i ponešto milanović koji je po meni samo figura(malo slovo iz poštovanja) vode svu igru i ako linić neda pare može jakovina naglavi da dubi koliko hoćeš ali poticaja nema. Do sada su se zadužili dva puta po velike iznose i normalno potrošili na mirovine i dr. a je*eš seljaka ako se ne proizvede uvest će se to je razmišljanje ove trojice koji će da nas odvedu u propast kao što je Enver Hodža vodio Albaniju tako će i nama da bude. A na jakovinu nije potrebno obraćat pažnju zato što on radi samo ono što mu se naredi a čačić će da sve organizira pa vjerovatno da će i on kao i sanader na klupicu.
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98

Hej, evo upravo provjerio s poreznom....dugovanja nemaju nikakve veze s isplatom poticaja, jedino što porezna može blokirati račun.Dakle, poticaj će ipak biti isplaćen na račun , ali ako je osoba u blokadi naravno neće moći podići sredstva dok se blokada tj.iznos ne otplati.
Znači, onaj članak iz agrokluba ne drži vodu, tako da je jedina krivica vezana za isplatu na ministarstvu koje se danas uredno ne može dobiti jer telefoni zvone a nitko se ne javlja na odjelu financija ! Provjerio i s agencijom za plaćanja u kojoj mi lijepo rekli da su primili dopis i da NE SMIJU više davati bilo kakve informacije vezane za daljnju isplatu poticaja ljudima koji ga JOŠ nisu dobili.E pa sad daj Bože strpljenja i snage nama poljoprivrednicma a i pameti onima u ministarstvu!!!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh