• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Dobio sam samo cca 2480kn/ha za ekolosku, VIsegodisnji nasadi. To je tek 60% od ukupne cijene. A smradovi ne zele staviti odluku na agronet!!! Ma banda lopovska!!!
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Imam i livade kakvih 2000m2 da prebacim 1ha ali mislim da se za livadu ne dobije niš.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Bio danas kod knjigovodje,pricala mi,napali je ljudi za specificno placanje,da sta je to?Sta ulazi u to?Zvala je da joj pojasne u ministarstvo,te nazive placanja,nisu znali joj odgovoriti,nevjerojatno,da se lupis u glavu.Jos da je ostalo 12 tisuca korisnika,za isplatu,sto nisu dobili nista,da uskladjivaju nesto,da ce proslijedit u ovom mjesecu,,eto,ako ima takvih,,
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Poslao sam prosli tjedan dva upita u apprrr dali je sada isla ekoloska u 100% iznosu ali nikakav odgovor. Zovem iz stalno i lupine se ne zele javljati, samo dignu slusalice i poklope iste sekunde. A ovaj lazov od ministra se sakriva okolo umjesto da kaze javnosi kako stvari stoje. Valjda mora govoriti onako kako Milanovic kaze tj. tko hebe narod trositi cemo pare za poljoprivredu u druge svrhe!!
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
Poslao sam prosli tjedan dva upita u apprrr dali je sada isla ekoloska u 100% iznosu ali nikakav odgovor. Zovem iz stalno i lupine se ne zele javljati, samo dignu slusalice i poklope iste sekunde. A ovaj lazov od ministra se sakriva okolo umjesto da kaze javnosi kako stvari stoje. Valjda mora govoriti onako kako Milanovic kaze tj. tko hebe narod trositi cemo pare za poljoprivredu u druge svrhe!!

I ja sam poslao isti upit,al nema odgovora :(rofl):
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Dobio sam odgovor od apprrr!! Ekoloska je isplacena u 95%-totnom iznosu, Ostalih 5% ako ce drzava imati novaca. Zivjela ekoloska proizvodnja !!!!
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
265
Dobio sam odgovor od apprrr!! Ekoloska je isplacena u 95%-totnom iznosu, Ostalih 5% ako ce drzava imati novaca. Zivjela ekoloska proizvodnja !!!!

to je onda 66 % od prošlogodišnje cifre - sve bolje i bolje...ajde kopiraj odgovor.
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Sukladno članku 30.b Zakona o potpori poljoprivredi i ruralnom razvoju ("NN" br. 80/13 i 41/14), financiranje mjera iz članka 30.a stavka 1. točka 2.-8., između ostalih i ekološke poljoprivredna proizvodnje, provodi se sukladno raspoloživim sredstvima u državnom proračunu RH.

Nakon provedene administrativne kontrole zahtjeva za ekološku proizvodnju za 2014. godinu, trenutno odobrena jedinična vrijednost za ekološku proizvodnju višegodišnjih nasada iznosi 2.585,16 kn.,
a svim korisnicima potpore za ekološku proizvodnju isplaćivano je 95 % njihovog ukupno odobrenog iznosa.

Sukladno članku 70. Pravilnika o provedbi programa izravne potpore i pojedinih mjera državne potpore u 2014. godini, konačni iznos za isplatu biti će utvrđen najkasnije do 30. lipnja 2015. godine, te će vam tada po potrebi, biti isplaćen ostatak iznosa.
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Za 2013godinu sam dobio cca 3500kn/ha ekoloske tj. 80% od ukupnog iznosa kojeg bi kakti trebali dobiti po ha
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Sve mi se cini da oni dobro lupetaju s tim forama oko administrativne provjere...
Eros ovo je klasicna prevara, pa sta su ti mogli utvrditi tom kontrolom osim da imas istu povrsinu kao i prosle godine!!!
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
265
dabog da im plaće tako bile isplaćivane...i kako sada nešto planirati?
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Jako bi bilo poželjno da neki ovdje dobiveni iznos ulože u instrukcije iz matematike, pa nas u buduće poštede lupetanja.:mad::, a čini se da im ni čitanje s razumjevanjem nije baš jača strana.:icon_toilet:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh