• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Sjelo 960kn po ha, kako doslo tako oslo... ni dobar dan ni dovidjenja!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Kad bude i drugi krug onda cu rec. Mislim da se nitko nebi smio zadovoljiti ni lipom manje od onoga sto stoji u zakonu.
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
Ja budem pisao prigovor,ako mi do kraja mjeseca ne sjedne za zemlju posebno a cisto sumnjam da hoce jer navodno se zemlja isplacuje s mlijekom i ostalim placanjima zajedno..,danas sam pricao s jednom gospodom u agenciji i rekla je da kad dobijem koliko su isplatili(a budemo dok zavrsi isplata na agronetu)nek na temelju toga napisem prigovor i nek trazim obrazlozenje zasto su mi toliko umanjili isplatu posto nemam financijske disciline..
Jer ovo je cista sramota sto su mi isplatili... imam u prosjeku proizvodnju mlijeka 8.600L/ha a meni je sada isplaceno u prvom krugu oko 2300kn po ha s zemljom..ili ti u biti ispada da za zemlju nisam dobio nista vec samo za mlijeko..
Jeb... ti drzavu i posao i sve, i ostadose njima onda 112000kn i oni se hvale kako oprastaju dug sirotinji i neradnicima koji ni ne zele ici raditi jer im je bolje kod kuce lezat nego negdje radit za 3Tkn..toliko o tome kako se u lijepoj nasoj potice proizvodnja i toliko o tome kako ce ove godine stocarstvo dobiti vise novaca.. idem pakirat sator i pred ministarstvo i necu projavit prosvjed..
Ako ima dobrovoljaca nek se jave
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Kad bude i drugi krug onda cu rec. Mislim da se nitko nebi smio zadovoljiti ni lipom manje od onoga sto stoji u zakonu.

I ja mislim da mi nebi trebali zakidati i otkidati zbog tuđih dugova i sra.nja, dakle dug vratiti, a posebno drugovi iz kradezea čiji je predsjednik javno priznao da su pojedinci i skupine iz njihovih redova opljačkali narod i državu, jedino nije rekao kada i kako to namjeravaju vratiti- kada to provedu i kada ja iostali nebudemo morali vraćati tuđe dugove, onda ću im opet početi vjerovati- tada ćemo i veće poticaje dobivati.:icon_super::(handshake):
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,220
A koliko se dobiva za prirodne livade po hektaru i jel se uopce dobiva?
Ja jos nisam ni jednom provjeril jel sjelo sta ili nije.. Dok bude kraj isplate onda budem..
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
Valjda ako nemas financijsku disciplinu, trebao bi dobiti puni poticaj a ne umanjen zbog nekih nepravilnosti.. ali oni umanjuju i ako nemas financijsku disciplinu
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Što znači ovo financijska disciplina, jel se dobije više love ili što?

Dobije se 10 grama pameti, makar za one što su u stanju naučiti na vlastitim greškama- za ostale ni to.:icon_pidu:
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
Valjda ako nemas financijsku disciplinu, trebao bi dobiti puni poticaj a ne umanjen zbog nekih nepravilnosti.. ali oni umanjuju i ako nemas financijsku disciplinu
 

teranova

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
47
Zombie,kad bude isao kampirati zovi me jer ja jos nisam dobio ni lipe,dobio sam odgovor iz agencije da ce biti do kraja tjedna!!!!tesko da ce biti nesto od toga,jer imam po svega pomalo!
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Sad sam gledao na Agronetu pod odlukama i taman sam dobio negdje malo više od 50 posto odobrenog. Neke stvari mi nisu jasne kao npr Ukupno odobreno pravo i odobreno pravo za isplatu se prilično razlikuju, al gledam ovo odobreno koliko mi je isplaćeno.
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Gosp. Lukačić bil sam sarkastičan da teranovi probam uplazit muke :(sweat): A kaj se tiče gramatičkih grešaka ja mogu vama isto pitanje postavit :icon_pidu:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh