• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Jako lijepo su nas razdjelili da sad komotno vladaju !!!!
Sve potpisujem i slažem se s tobom seljak je razjedinjen i sve puca po šavovima a šav puca jer je trul ili prenapregnut:rolfer:
Ovo je sistem VLAST JE SLAST MAKAR VLADALI I SIROMASIMA:finga:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
J
ako lijepo su nas razdjelili da sad komotno vladaju !!!!
odgovora seljaka :roll:nema jer onaj tkome je isplaćen poticaj ne želi više ni pričati o tome oni čekaju drugi dio! Oni koji se bave stočarstvom uz ratarstvo dobili su za stoku i kažu bolje išta nego ništa! Oni koji rade u firmama ili im žena radi u firmi neće da dignu glas jer im plaća redovno dolazi! A ovi što su "gladni" toliko su nemoćni a naravno da siti gladnima ne vjeruju!!!!!

Meni su poslali 17.04. u lipu koliko trebam dobiti! Kao greška je u INICIJALNOM BROJU BANKE!!!!!!!!! ŠTO GOD TO ZNAČILO!!!!! i Pišu UPLATA JOŠ NIJE IZVRŠENA BIT ĆE USKORO!!!!!!!:roll:


MORAM REĆI DA SU PRVO SVI SE PODIJELILI U MILION RAZNIH SELJAČKIH UDRUGA,MLJEKARI,RATARI,STOČARI,BRAZDE,BARANJCI ONAJ RUŽNI POKROVAC, HSS-OVI SELJACI,HDZ-OVISELJACI,SDP-OVI SELJACI,ČAČIĆEVI SELJACI ITD ITD ITD! E DA SU SVI POD JEDNOM KAPOM I DA NJIH PREDSTAVLJA 6 LJUDI KOJI NEĆE PODLEĆI PRITISKU SVE BI TO BILO DRUGAČIJE! PRVO SU NAS PODIJELILI OKO ZEMLJE OVAJ JE DOBIO OVOLIKO OVAJ ONOLIKO OVAJ ZBOG BRANITELJA A ČUVAO STRAŽU U RAČINOVCIMA I POPIO 500 LITARA RAKIJE AL IMA PREDNOST PRI KUPNJI OVAJ RAZVOJAČENI BRANITELJ A OD MEHANIZACIJE IMA MOTIKU PA SVE NA KREDIT I NARAVNO SAD MU ZLO. OVAJ JER IMA ŠKOLU, OVAJ JER JE MLAD! NEKI SU POOTVARALI NA SINOVE,SNAJE OPG I NA SVAKO IME DOBILI(ČITAJ DOBILI ZEMLJU) JER TA CIJENA JE SMIJEŠNA NASPRAM TRŽIŠNE! E LJUDI MOJI DA JE BILO SVAKOM JEDNAKO ONDA BI SE MOGLO RAZGOVARATI O JEDINSTVU O UTJECAJU JEDNE SELJAČKE UDRUGE NA MINISTARSTVO!!! OVAKO TRLA B
ABA LAN DA JOJ PROĐE DAN!!! ZATO VALJA ČEKATI


Ovo ptpisujem u cjelosti zato što je to zaista tako stotinu udruga a nijedna ne znači posebno ništa. Zavadi pa vladaj.
 
M

Mića

Guest
Čačić traži usklađenje cijene struje s Europom,a zaboravio je da treba najprije uskaladit plaće da bi mogli od njih plaćati tu europsku cijenu struje.
 
E

ekontra

Guest
Čačić traži usklađenje cijene struje s Europom,a zaboravio je da treba najprije uskaladit plaće da bi mogli od njih plaćati tu europsku cijenu struje.

hahaha...Nje on tebe pitao, on mjeri svoju plaću s europskom.
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Pozdav,svima,evo čitam ove postove i komentare i nisam mogao više izdržati ,a da se ne prijavim i komentiram ovu lakrdiju oko poticaja,ni ja ni moj otac nismo dobili ni lipe od poticaja do danas ,a vjerojatno ni sutra nema ništa jer je vikend,imamo odvojena gospodarstva tj,2 opg-a i ni jedan nismo dobili ni kune.Slao poruke u Agenciju ,a oni kažu da nije ok broj računa,pa kako je do sad bio ok svih ovih godina,pošaljem im ponovo broj.Rekli su da če uslijediti isplata,kad ni do danas ništa.Kod nas ima još dosta onih koji nisu dobili poticaj.[/QUOT

neznam ja kako to oni misle, ma da nemamo djecu otišli bi na socijalu i sve četiri u zrak... al ovako žao nam djece, mali je lud za MF -om, kaj je najgore naš poznanik dužan 70 tis kn i dobio pare a mi ništa. e da bude stvar veća danas porezna pustila ovrhu na račun i svekru tako da nam je baš veselo. trebali su nam odmah reći da dužnici neće dobiti s ovako pola nas dobilo a pola ne (kao da nas dijele po političkoj opredjeljenosti)

Ah , da , vječita jad i bijeda nas poljoprivrednika.Ni ja nisam dobio ni kune, ali iz nekakvih izvora opet sam došao do informacija da se ne može da se poticaj ne isplati ako postoji dug prema poreznoj, već jedino porezna može blokirati račune ali poticaj mora biti svima isplaćen. Eto, sad sam i sam na sto muka, dolaze nam svakakve informacije a lova nikako da dođe .... Evo dolazi i poštar s kuvertom računa za doprinose.... a love opet NEMA i NEMA ...
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
a što su ti poticaji,jel se to jede? tko to djeli i za što? mi u neretvi nemamo pojma što je to.nitko mi neda ni lipe nego zarađujem od onoga što prodam ako uspijem,naravno.
 

dado153

Novi član
Tu od
14 Tra 2012
Poruka
16
a što su ti poticaji,jel se to jede? tko to djeli i za što? mi u neretvi nemamo pojma što je to.nitko mi neda ni lipe nego zarađujem od onoga što prodam ako uspijem,naravno.

Samo ti onda ostani na neretvi i ne pravi se pametan još samo takvi kao ti trebaju nam solit pamet. ;)
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
cjela europa dobiva potpore a vi na neretvi to ne znate !!!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,551
pa ne znači da bez potpora nema proizvodnje, to samo znači da vas (nas) sve imaju pod kontrolom jer nam daju novac i zauzvrat mogu popisat sve što kod kuće i na njivi imate...a kasnije vam (nam) to sve debelo naplatit višestruko...:madmana:
 
M

Miško 007

Guest
A džaba ti poticaj kad ga ne daju svu sjetvu sam fanancirao iz vlastitog džepa.
Više ni za kikiriki nemam.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Misko ti si onda dobar ja nisam ni pola posijao a vise nemam za kikiriki..
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Jel netko zna jel sutra bude kakvih uplata?

Ja sam odlučil sutra otić u tu jebenu agenciju da mi objasne što je s našim poticajem, kolko imam za dobit i kad će biti

BTWna slavonskoj televiziji je danas na poljop. emisiji glasnogovornik ministarstva reko da su neki poljoprivrednici na stand by zbog duga u poreznoj upravi, tak da više ni neznam jel ću kaj dobiti, iako su drugi već dobili a isto tako imaju duga,
 
M

Miško 007

Guest
A da ja sam rasprodao što sam imao kod kuće...
Od auta šminku i tako eto...
Sve što sam mogao prodat prodo.
Kuruz posijan, krumpir novo sijeme 12 kn kila.
Da ne nabrajam umjet, oranje i tako...
Nafta joj ma i oni ne daju ništa sutra opet na banku da vidim oće biti što.
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
odmah se ljutite ali bez razloga.nije mi država nikad dala kredit a kamoli išta otpisala.svojim novcem kupili strojeve,podigli voćnjake,nemamo poticaja,nemamo zaštitinih cijena ni išta slično,jedino taj plavi dizel kojeg dobijemo mizerne količine.država nam neda zemlju u najam a kamoli prodati.i tako je više manje u cijeloj neretvi
 
M

Mića

Guest
Bio u zg banki račun uredu ali prazan nije bilo uplata za zemlju
 
L

lav1968

Guest
Ja sam odlučil sutra otić u tu jebenu agenciju da mi objasne što je s našim poticajem, kolko imam za dobit i kad će biti

BTWna slavonskoj televiziji je danas na poljop. emisiji glasnogovornik ministarstva reko da su neki poljoprivrednici na stand by zbog duga u poreznoj upravi, tak da više ni neznam jel ću kaj dobiti, iako su drugi već dobili a isto tako imaju duga,

Zvao sam Odjel za odnose s javnošću agencije za plaćanja i ugodan ženski glas me pitao jesam li dužan poreznoj upravi, jesam, dala mi neki broj na koji se nitko ne javlja. Zvao sam poreznu upravu oni kažu da nije točno da poticaji nisu isplaćeni zbog duga poreznoj upravi???
Inače kod mene se radi o starom dugu za doprinose za koji sam podnio prigovor zbog zastare (10god) ali naravno nisam još dobio riješenje.
 
D

duga

Guest
Zvao sam Odjel za odnose s javnošću agencije za plaćanja i ugodan ženski glas me pitao jesam li dužan poreznoj upravi, jesam, dala mi neki broj na koji se nitko ne javlja. Zvao sam poreznu upravu oni kažu da nije točno da poticaji nisu isplaćeni zbog duga poreznoj upravi???
Inače kod mene se radi o starom dugu za doprinose za koji sam podnio prigovor zbog zastare (10god) ali naravno nisam još dobio riješenje.

ista stvar kao i kod mene....kad sam poslala upit agenciji odgovorili su mi da su nalozi spremni i čekaju zeleno svjetlo.
koji broj ti je dala gđa iz agencije?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh