• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ovo je kraj za neke ko sije npr kukuruz dok dobije poticaj sve gotovo .
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Eros, znaš onu pjesmu, mislim da je Baretova, a ide otprilike ;na čemu si ti?
Ma koji potpisi, koji zakoni, zakon vrijedi samo ako si ti prekršitelj, pa i na zidu društvenog doma piše rudlava cuca (pi_ka), pa ipak nije tamo.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
730
Most je dobio ministarstvo poljoprivrede i ako ne dobije sredstva za poticaje, rusit ce vladu. Ja se ne brinem. Vjerujem Ruzici i Romicu.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Ako je od Petrine.....onda je sigurno tako. A uvijek se nađe netko tko i u takve vjeruje.
Naravno, nikom ne osporavam to pravo.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,707
Lupa Stipe da ga ljudi ne zaborave. Ovi su mu služili kao most do Sabora, a sada po svom. Mislim da je sa ovom Vladom jedan psihološki problem kod naroda. Ne računajući Karamarka koji vjerovatno ne zna ništa konkretno raditi osim pričati, svi drugi šute i ne bave se dnevnim podmetanjima, a na to smo se sve ove godine navikli.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Most je dobio ministarstvo poljoprivrede i ako ne dobije sredstva za poticaje, rusit ce vladu. Ja se ne brinem. Vjerujem Ruzici i Romicu.
Rušenjem vlade najviše bi isti izgubili jer više nikada ne bi ni prišli saboru ili nekom ministarstvu tako da je to malo vjerovatan scenarij.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Ova sretna koalicija je toliko izgubljena u vremenu i prostoru, da se jos tri mjeseca nece snaci u svemu ovome. Apsurdno je da poticaji ovise o donosenju njihovog proracuna i da ne budu isplaceni na vrijeme. Pitam se da li onda i njihove place ovise o novome proracunu, hoce li i one cekati izglasavanje proracuna ?. Ipak place ovise o proracunu a poticaji velikim dijelom dolaze iz blagajne EU, pa tko tu koga onda j... . Zalosno je to kaj su totalno nespremni preuzeli vlast i nemaju spremne programe za nijednu granu privrede.
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Meni nije jasna jedna stvar ..kak je proslu godinu mogel poticaj prije bit a sad jebeju sa donosenjem proracuna ,pa jel nisu to donesli jos proslu godinu i taj proracun bi trebal biti do 3 mjeseca ove godine ne?znaci po takvom onda niti državni službenici nebi dobili place jer nije proracun donesen?ili imam krivo misljenej?
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Kaj si najivan
Kaj su potpisali do 31.3
Poticaj se do 30.6 mora isplatiti


Ne znam kako da ti docaram da probas svatiti sljedece:

Dobili smo zakljucno sa 12mjesecom PREDUJAM u iznosu od xy %
Predujam ti znaci dobiti malo ranije od onoga sto te ceka :))) to zahvali EU.
Nadalje: predujam ne znaci da vise neces nista dobiti :icon_thumright:

Isplate u poljoprivredi idu u dvije rate, zakljucno sa 30.06 sto se odnosi na drugu ratu. Ti jos nisi dobio prvu ratu, a vec spominjes 30.06 :))
Mora jos ici isplata za IAKS mjere - eko bla bla!!!
Ako ti je lijepo rekla Ruzica na televiziji da je potpisano da ce biti isplata do 31.03(PRVA RATA) onda tako i je, ona je u saboru i zna sto ce biti, jos k tome to je dio novcanih sredstva od EU tako da nema vise mazanja okeca :icon_fU::icon_fU::icon_fU:

Mozda te je lijepa nasa naguzila po koji put kao sto to zna i to bez vazeljina pa puses na hladno ali jednom dode i njima kraj kada to nisu njihove PARE!!!
TKO JE GAZNA U MOM DVORISTU SAD NEK SE ZNA, to je KANCELARKA MERKELICA :(rofl)::(rofl)::(rofl)::(rofl)::(rofl):
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Ne znam kako da ti docaram da probas svatiti sljedece:

Dobili smo zakljucno sa 12mjesecom PREDUJAM u iznosu od xy %
Predujam ti znaci dobiti malo ranije od onoga sto te ceka :))) to zahvali EU.
Nadalje: predujam ne znaci da vise neces nista dobiti :icon_thumright:

Isplate u poljoprivredi idu u dvije rate, zakljucno sa 30.06 sto se odnosi na drugu ratu. Ti jos nisi dobio prvu ratu, a vec spominjes 30.06 :))
Mora jos ici isplata za IAKS mjere - eko bla bla!!!
Ako ti je lijepo rekla Ruzica na televiziji da je potpisano da ce biti isplata do 31.03(PRVA RATA) onda tako i je, ona je u saboru i zna sto ce biti, jos k tome to je dio novcanih sredstva od EU tako da nema vise mazanja okeca :icon_fU::icon_fU::icon_fU:

Mozda te je lijepa nasa naguzila po koji put kao sto to zna i to bez vazeljina pa puses na hladno ali jednom dode i njima kraj kada to nisu njihove PARE!!!
TKO JE GAZNA U MOM DVORISTU SAD NEK SE ZNA, to je KANCELARKA MERKELICA :(rofl)::(rofl)::(rofl)::(rofl)::(rofl):



sve pet što si napisao, al moram te malo ispravit..

Potpisana je "želja i zahtjev" za izmjenom zakona koji regulira isplatu poticaja, na način da se promjeni datum isplate sa početkom od 1.12-31.03.
Odnosno prema tome što je potpisano, isplata ide u dvije rate ali zaključno sa 31.03.

Znači jedna rata sutra ili kad već, a ostalo do 31.03.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh