• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Dao Bog da sutra pare sjele, ima da ih pocepam odmah na video uradak sa severinom :icon_butt::icon_butt::icon_butt:
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
Dećki dali vi gledate vijesti ova vlast skida poticaje , oni prije su dali rularni velikima . Što mislite za koga će raditi Orešković a o Mariću iz Agrokora da ne prićam.A ta vaša Ružica izgleda da prića niš koristi da ne upotrebim drugu rijeć....Izgleda da smo mi mali kompletno izgorili od ove narodne vlasti, mislim i na jedne i druge bez opredeljenja.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
:drink:
Ne znam kako da ti docaram da probas svatiti sljedece:

Dobili smo zakljucno sa 12mjesecom PREDUJAM u iznosu od xy %
Predujam ti znaci dobiti malo ranije od onoga sto te ceka :))) to zahvali EU.
Nadalje: predujam ne znaci da vise neces nista dobiti :icon_thumright:

Isplate u poljoprivredi idu u dvije rate, zakljucno sa 30.06 sto se odnosi na drugu ratu. Ti jos nisi dobio prvu ratu, a vec spominjes 30.06 :))
Mora jos ici isplata za IAKS mjere - eko bla bla!!!
Ako ti je lijepo rekla Ruzica na televiziji da je potpisano da ce biti isplata do 31.03(PRVA RATA) onda tako i je, ona je u saboru i zna sto ce biti, jos k tome to je dio novcanih sredstva od EU tako da nema vise mazanja okeca :icon_fU::icon_fU::icon_fU:

Mozda te je lijepa nasa naguzila po koji put kao sto to zna i to bez vazeljina pa puses na hladno ali jednom dode i njima kraj kada to nisu njihove PARE!!!
TKO JE GAZNA U MOM DVORISTU SAD NEK SE ZNA, to je KANCELARKA MERKELICA :(rofl)::(rofl)::(rofl)::(rofl)::(rofl):
Ti si tako jako pametan da si povjerovao u neki potpisani ugovor bilo bi ljepo do 31.3
Pa zar i Bozo nije potpisao da neće u koaliciju,
Netrebas ti meni objašnjavati o predujmovima Itd ja sam ti samo napisao da do 31.3 neće biti isplaćeno nego se oni drže 30.6 i cao
A vjerojatno su tebe naguzili bez vazelina pa si tako bistar da vjeruješ političarima....
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
ajd bit će mene plaši moja zarada a ne poticaj koji dođe i ode

Poticaj je zarada,nije neka ali bolje i to. Samo mene brine koliko če ga srezati i eto zarada opet manja.:mur::icon_question:
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Momci upravo sam naletio na izglasani proracun bivse vlade koji vrijedi za prvo tromjesece 2016god. Imate na stranici od ministarstva fin.
Kaze: Izravna placanja poljoprivrednim proizvodacima 1.396.386kn
A isplatili su samo 750milje, znaci ima za nas tu majcicu im ljubim....ili kako bi se reklo ŠOJIĆU DE SU PARE :))))
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
šta uopće reći na vladu koja se nije udostojila javno očitovati poljoprivrednicima nego se teme provlače kroz forume,rekla kazala,informacije od ne znam kuda i šaptanja ptičica...kroz agroklub sa velikim pitanjima itd...
Oni su svoje planove trebali provoditi ne dirajući u proračun za prva 3 mj koji je donešen od prošle vlade....trebalo im je da se saberu skoro 2 mjeseca
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Skjd4755 potpuno se slazem sa tobom. Umjesto da kazu javnosti kako stvari stoje kada mozemo ocekivati isplatu jer ce se lagano krenuti u polja, a o kreditima da se ne prica, oni jednostavno sute. Kao da zele biti cool nista ne pricati nego samo da mi skuzimo na racunu da su novci sjeli.
Jedno znamo sigurno i saljemo vama puno pozdrava gore u ministarstvo i apprrr jer znamo da citate svaki nas post koji mi objavimo jer ne treba biti registriran da se moze sve vidjeti , pa vam srdacno preporucamo da se ne glupirate, te se pridrzavajte vise tih zakona!! LP
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma čuđaci ko uopće glasao za ove jelene .
Oni neznaju gdje su a kam kad će poticaj naš.
Bilo bi bolje da požure ljudi bi nešto i sadili
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh