• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,740
Znaju oni što moraju, ali ne znaju kako. Neka uzajme u gospođe Šarić Karamarko.
 

dex001

Član
Tu od
2 Ožu 2014
Poruka
91
Imam jedno pitanje ako ima još netko sa sličnim iskustvom ... Prošle godine sam na zahtjevu za poticaj označio program za male poljoprivrednike (poticaji do 5000 kn), te su me ove godine zvali iz Agencije da to dođem promjeniti što sam i učinio jer imam pravo na nekih 11 000 kn poticaja.

Ove godine nisam dobio ništa poticaja pa sam zvao agenciju gdje su mi rekli da je to zbog toga programa za male poljoprivrednike i da sad treba vremena da se provuče kroz sustav da sam potpisao da izlazim iz tog programa van.

Znam da je puno ljudi zvala Agencija da se ispišu iz tog programa pa me zanima da li je tko od tih ljudi dobio poticaj ove godine?
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Ovo je Romiću "prvi glas".Zaboravili su mu to napomenuti prije gostovanja u Plodovi zemlje!
Kako me to podsjeća na ovaj period 2015 godine kad Jakovina i ona Leticija iz Agencije daju intervju da će sve biti isplaćeno do 15.05. a onda izvanredna vijest o kašnjenju zbog otvaranja zaštićenih računa pa to sve potraje do najmanje sredine 06.mjeseca.
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Kažu isplata poticaja od 16.5 ali ne sve nego dio.


GUSTA meni se cini da tvoji pouzdani izvori nemaju pojma, kao da si pitao onog muljatora Jakovinu.
A bas objavili na stranici da ide slj.tjedan ostatak hrda. joj joj!!!!!!!
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
Eros ja mislim da češ se načekati ostatka. Mada bih ija volio da je sve odjednom , ali sumnjam.
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Ma glavno da su stavili obavijest da isplata krece 16.5. i zavrsava do 30.6. A mi mozemo svaki drugi dan dobivati neku siću.... Propali bi da nam uplate u komadu, nebi kompjutori to izdrzali, takve ogromne cifre
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Ministar Romic je mijenjao datume isplate cesce nego sto je mijenjao gace :mur:
 
Posljednje uređivanje:

borno

Član
Tu od
29 Ruj 2015
Poruka
56
Gamad.Bitno da puste u javnost informacije koje lijepo zvuče.Već sam imao par podbadanja kako će nam sjesti poticaj idući tjedan.Od onih koji se ne bave poljoprivredom ali čuju samo riječ poticaj,izdašni...A pozadina svega je presmiješna i prejadna.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Interesantno je to da je ministar rekao da je isplaćeno 45% (2.65milijarde) o ostalo je 1 milijarda za isplatit...kako piše na apprr...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh