• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Siću su isplaćivali kroz tri tjedna, kako če ostatak moć u 5 radnih dana...
Možemo zaboravit da če do 15 bit isplaćeno.

Da teško je u to povijerovati ali čuda se dešavaju,ostaje nam da čekamo i vidimo to čudo.
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
231
Neznam sta ministar il bilo ko ima od toga da kaze bit ce do 15.5. a ne bude. Da je reko od 15. nitko mu nebi nista, a ovako ako ne bude isplaceno do 15. samo se poostravaju napetosti izmedu nas i ministarstva...
 

dragutin59

Novi član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
9
Pozz društvo...

Evo jedno pitanje ako netko možda znade za šta je veči iznos
poticaja za krumpir ili kukuruz??Ili podjednako?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,107
Da li se onda umanjuje poticaj u nekom postotku?

Ako predaš zahtjev do 15.05, imaš pravno na izmjene do 1.6 bez umanjenja.

Btw http://ec.europa.eu/agriculture/newsroom/275_en.htm

Commissioner Hogan has confirmed today that he is prepared to allow those Member States that wish to do so, to extend by one month the final date (from 15 May to 15 June)


Znači da će vjerojatno bit produženo predavanje bez smanjenja do 15.06.
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
315
Ljudi dali ce biti jos kakvog poticaja? Nama je zadnje 2 uplate jedna bila 28.4.2015 1300 kn privremena pomoc mlijeko i mlijecni proizvodi, jedna 3.5.2015 400 kn proizvodno vezana potpora. Imamo prijavljeno 13 ha od toga oko 9 oranica ostalo livade i pasnjaci, i 6 krava za proslu godinu. Do sad sve skupa manje nego kad ke bilo svega skupa 7 ha. Ja neznam ko tu koga. Lopovi su i gotovo svi komplet
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
"Na upit novinara o isplati poticaja, ministar Romić podsjetio je kako se iznos za poticaje nije smanjio, da je avans isplaćen prošle godine te kako su završene isplate dijela iz europskih fondova. Ovaj tjedna kreću isplate za mljekarstvo, u iznosu od 27 milijuna kuna, a do 10. svibnja bit će isplaćeni svi poticaji za poljoprivredne proizvođače, što će biti mjesec i pol ranije nego prošle godine, ustvrdio je Romić."

ovo je izjava dragog ministra u Osijeku 21.04. no samo 10 dana kasnije u emisiji Plodovi zemlje pomaknuo je datum za 15. svibnja iako je navedeni datum nedjelja pa što više reći...:icon_toilet:
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
... a nakon toga su svi u Agenciji rekli da ce tek krenuti od 15.05. ;)

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
... a nakon toga su svi u Agenciji rekli da ce tek krenuti od 15.05. ;)

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk

Ti si bar dobio nekog u Agenciji, ja zovem vec par dana i mislim da bi prije dobio Papu Franju nego njih...
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Iz emisije Plodovi Zemlje 01.05.2016.

Romic: sto se tice potpora mi smo isplatili u ovom trenutku negdje 43 do 44 posto potpora. Druga faza ide pocetkom svibnja i po mojim prognozama i u dogovoru sa agencijom sve bi trebalo zavrsiti do 15. svibnja.

Voditelj: Dakle ljudi ce na racune do 15. svibnja dobiti ostatak potpora?

Romic: Tako je!

Voditelj: Dakle ministar Maric kaze novca u blagajni ima?

Romic: Sve je iskomunicirano sa ministrom Maricem
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Iz emisije Plodovi Zemlje 01.05.2016.

Romic: sto se tice potpora mi smo isplatili u ovom trenutku negdje 43 do 44 posto potpora. Druga faza ide pocetkom svibnja i po mojim prognozama i u dogovoru sa agencijom sve bi trebalo zavrsiti do 15. svibnja.

Voditelj: Dakle ljudi ce na racune do 15. svibnja dobiti ostatak potpora?

Romic: Tako je!

Voditelj: Dakle ministar Maric kaze novca u blagajni ima?

Romic: Sve je iskomunicirano sa ministrom Maricem

Je, ali je za par dana rekao na dnevniku da poticaji idu OD 15.05.
 

borno

Član
Tu od
29 Ruj 2015
Poruka
56
Ne vjerujem da će biti do 15.Budu rastegnuli do kraja 6. mj.A kaj se tiče postotka to je postotak od svih mogućih vrsta potpora.Ja ću dobiti još oko 600 kn po hektaru.Sve skupa oko1350.Kako kome.
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Ministar Romić u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji: Vratit ćemo osmijeh na lica hrvatskih seljaka :icon_oak:
 

borno

Član
Tu od
29 Ruj 2015
Poruka
56
Mami svojoj će vratit osmijeh na lice.U ovoj državi se laže da to nije normalno.Gadi mi se živjet ovdje.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
Imam ženu kakvu sam izabrao, kuću kakvu sam otprilike htio i vlast za kakvu sam glasao. Svi smo ljuti na njih, a kada dođu izbori sve po starom. Ako te jednom pas ugrize, nisi kriv, ali ako te opet isti ugrize, kriv si si sam što nisi pazio.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Zato ja poderem glasački listić i uredno im napišem svoje mišljenje.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh