• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Siggy

Novi član
Tu od
26 Ožu 2015
Poruka
16
Sjelo za plaćanje poljup.p. ko za klimu i okoliš i to 212 kn.manje od 1 djela.

Poslano sa mog Z150 koristeći Tapatalk
 

Siggy

Novi član
Tu od
26 Ožu 2015
Poruka
16
Bjelovarsko-bilogorska,ne po h.vec za cijeli iznos te uplate je manji 212 kn.od 1 djela

Poslano sa mog Z150 koristeći Tapatalk
 

Siggy

Novi član
Tu od
26 Ožu 2015
Poruka
16
Bjelovarsko-bilogorska,ne po h.vec za cijeli iznos te uplate je manji 212 kn.od 1 djela

Poslano sa mog Z150 koristeći Tapatalk
325 kn je po h

Poslano sa mog Z150 koristeći Tapatalk
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Evo ja ću npr.dobiti račun za plaćanje zakupa zemljišta.Ukupan iznos računa je 6712,36 kn.
Prvo ću uplatiti 123,98 pa onda 2345,91 pa onda 11,21kn itd...
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
Vrijednost prava 168i sitno eura, iuv2015. 89 i sitno eura. Sjelo 328 kn/ha za sada isto kao i ovima koji imaju veci iuv
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Meni je za 44,98 ha oranica i za 3,58 ha livada sa predujmom i onom prvom proljetnom isplatom sjelo ukupno 60982,12 kuna, to ispada cca nekih 1250 kn/ha, danas nisam provjeravao da li je sto sjelo, ali cim vidim javim vam, i da mladi sam poljoprivrednik u zelenim placanjima....imam nekog sitnog duga prema poreznoj za doprinose pa ako budu prebijali dok ne dobijem rjesenje o prijeboju necu sigurno znati koliki je iznos, ali po mojim informacijama ovih 1250 kn/ha nije 45 % od onog sto cu dobiti nego dosta vise otprilike 65-70 % jer je dio iz proracuna RH, ovaj kojeg sad isplacuju umanjen...
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
323 kn/ha za sada sjelo Hypo Banka. Još treba sjesti preraspodjeljeno i zelena plačanja. Zvao u Agenciju i rekli su mi koliko ču dobiti još novaca ,pa sam puko . Po tome ispada još 520 kn/ha sve ukupno sa ovim danas,pa to je malo . Mislim lani sam dobio oko 2350 kn/ha ,a za ovu god. ispada ni 2000 kn/ha. Nisam ništa upisivao i piše mi u agronetu kod prava 164 eura. Pa ti sad znaj ko tu koga??:(punch):
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Pa to je ovo sto ja kazem.....umanjen dio iz nacinalnog proracuna.....a oni mogu pricati sto hoce o kojekakvim povecanjima....al dobro valja se strpiti do 30.6. ipak je onda zadnji rok pa ce se zbrojiti sve i vidjeti na racunima
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kak se tumače ta dodjeljena prava s agronet-a??

Gledam, čitam, al ne kužim...

Imao sam nešto ispod 5ha upisano, lani sam upisao nekih 6 ha, a ovog proljeća još nešto sitno ispod hektar, sad imam ukupno nešto ispod 12 ha, nemrem nikak dokučiti koliko sam prava dobio, ne kužim.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Danas sjelo 489 kn/ha u dvije uplate, vidit cemo koliko jos, zvat cu ih sutra.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

djukaa

Član
Tu od
21 Tra 2012
Poruka
37
Eto novi ponedjeljak novo razočarenje jer danas je sjelo u dvije uplate 486 kn po ha ukupno do sad 1830,33 po ha!!!!!! čestitam profesore Romić ovo ste odradili profesorski !!! Nisam podnosio jakovinu al Bogme ne podnosim ni tebe 520 kn po ha manje nego li prošle godine a udio eurpskog novca 5% veći čestitam
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
Kak se tumače ta dodjeljena prava s agronet-a??

Gledam, čitam, al ne kužim...

Imao sam nešto ispod 5ha upisano, lani sam upisao nekih 6 ha, a ovog proljeća još nešto sitno ispod hektar, sad imam ukupno nešto ispod 12 ha, nemrem nikak dokučiti koliko sam prava dobio, ne kužim.

to oni znaju (a možda i ne znaju ni oni jer su ljeni poslati 1 email u Bruxeles) ali neće da kažu!

vrijednost prava 168,nešto eura
iuv_PG2015 89,nešto eura

sjelo BEZ PRERASPODJELJENOG PLAĆANJA 1699 kn od avansa pa do sada. dakle ako je uzeto u obzir avansno plaćanje da su računali onda ovaj iuv objesite mačku o rep i gledajte isključivo vrijednost prava. Ali moguće je da ono avansno posebno računaju ili nisu njega uspjeli uvesti na vrijeme jer smo ovo iuv_PG tek nedavno i dobili na uvid. Danas sjelo 485 kn u 2 uplate. Međutim nekima nije ova druga uplata sjela danas (tako sam čuo).

e sad jel netko zna jel nam još šta sljedi novaca osim onih prvih 20 ili 25 ha?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh