• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
u koliko sati je vama sjelo?

ja provjerio ujutro u 11 sati i nije ništa sjelo, budem provjerio sutra
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Ljudi,provjerite si e-mail adrese,nisam ni znao da dobio mail,iz fine o prijeboju,uzeli si 1600kn,za jean mjesec,a za dva, tri dana,imam povrat pdv-a,jesu nestrpljivi,,haha,:icon_lol::icon_lol::icon_lol:.Neznam kako me nasli,a nisam im dao e-mail,cudno.To mi poslali oko 15,30h..
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Meni novac sjeo na zašt. račun ,a imam platiti pdv i doprinose,pa sam taj dio prebacio na redovni račun koji je blokiran.To su si uzeli jer nemate otvoren zaštičeni račun ili ste dobili više od 50000 kuna. Inače ne uzimaju.Sve do 50000kn izuzeto od ovrhe.
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Ja sam dobio 3 uplate. Napišem kasnije za šta točno, koliko prava i sve ostalo.
Pa se može izračunati.

Poslano sa mog SM-G920F
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Meni novac sjeo na zašt. račun ,a imam platiti pdv i doprinose,pa sam taj dio prebacio na redovni račun koji je blokiran.To su si uzeli jer nemate otvoren zaštičeni račun ili ste dobili više od 50000 kuna. Inače ne uzimaju.Sve do 50000kn izuzeto od ovrhe.
meni ovršili račun zbog 320kn duga za vodoprivrednu naknadu i to još dok ni prvi dio poticaja nije sjel :icon_anal:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Danas sjelo tocno 393 kune po ha u dvje uplate .
Croatia banka
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
I meni sijela jedna uplata od 313 kn po hektaru.Do sada sve ukupno 1670 kn po hektaru.Koja banka nije bitno,kada oni uplate lova sijedne na račun svijedno koja banka.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Kolega ivanz, mislim da idu po abecedi. Zato si ti medju zadjima, meni uvijek dodje oko 2-3 popodne. Eto, da koristimo cirilicnu azbuku, ti bi bio medju prvima :)

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

Dube

Član
Tu od
20 Ožu 2015
Poruka
33
Meni sjelo dvije uplate oko 441 kn po ha do sada ukupno oko 1750 po ha jel ima jos uplata ili nema
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ja sam prijavio na ugar, poticaj je nešto veći nego za oranice i ne smije se ni slučajno orati zemlja, samo se može malčirati i potanjurati, ali i ne mora tak da je ovdje bilo krivih informacija.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
Za ugar zemlja mora biti jednom godišnje urađena, znači pokošena, malčirana ili tanjurača i ne smije se dirati negdje do pod kraj kolovoza..
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Jel sjelo svinjogojcima kaj za krmače? Nikak mi ne stima po uplatama i jel ko zna jer je ista cifra po komadu ko i lani?
 

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
Ja neznam ko tu koga...to je ko i u Fazlinovicima..lud...zbunjen...normalan.. Sta vam pise na izvodu? EAGF ko i prosli put kad je bilo Eu placanje ili ?
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Meni jucer cca 490 kn/ha, danac cca 210 kn/ha. Sve skupa, od predujma do sada 2380 kn/ha. A ocekujem jos 2 uplate, tako je do sada bilo.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh