• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

novi

Novi član
Tu od
11 Velj 2016
Poruka
25
Ni kod mene u ovoj rundi još ništa, ali ni u prvoj nisam dobio ništa pod objašnjenjem da sam prvu rundu dobio cijelu u predujmu u 11. mj. Mislim da se više ni ne nadam.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Tako je,iduće godine 2017 se ukida ona zamaskirana premija u zajedničkom plaćanju za stočare

Ima sanse da to produze? Ja sam mislio da to bude stalno, sad ce tek padat farme :(
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
To je novac za ruralni razvoj i nema veze s ovim našim poticajima jer smo sve što smo trebali iz eu već dobili.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
To je novac za ruralni razvoj i nema veze s ovim našim poticajima jer smo sve što smo trebali iz eu već dobili.

Daj Bože da je tako !! Ako ta sva lova nije pretakanje iz jednog džepa u drugi, a samo ima drugačiji naslov ?!
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Evo ja sad zvao u agenciju,za zemlju kazu sve isplaceno,premija za mlijeko je ukljucena u osnovno placanje i zato su nama stocarima veca prava,za krave jos nije bilo i naravno neznaju kad ce,tako da smo lijepo opljackani ove god.svi od stocara do ratara
 

krone

Član
Tu od
14 Pro 2012
Poruka
142
prošle godine sam dobio 77 tisuča kuna za sveukupni poticaj a ove godine do sada 66 tisuča s poticajem za mlade a prošle bez mladih,sve je isto i hektari i broj junadi
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ako je to sve kako neki kazu onda su mene zaje.. za 80ak tisuca kuna pa iz tog razloga mislim da ce radit cisterna s djubrenicom!
 

novi

Novi član
Tu od
11 Velj 2016
Poruka
25
e... a kao Jakovina je lopov.... u obje isplate nisam dobio ni kune osim nekakvog predujma u 11 mj ( koji je dao još Jakovina)
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
Drage kolege i prijatelji , redovito čitam ali slabo komentiram, sa današnjim danom je gotovo nema više vila ,đubra,pluga, ustajanja u 3 sata ujutro, neprospavanih noći i svih nedaća stočara , od danas sam nezaposlena osoba i socijalni slučaj , doduše bez socijale,,,,hvala svim vladama a osobito ministrima poljoprivrede, koji kao da se takmiče po gluposti i neznanju,žao mi je što nitko nikad za te sve propuste ne bude odgovarao,,,ali veliko im hvala jer ovako možda počnem živjeti kao čovjek pa možda i jedne godine otići na odmor negdje na more ako se riješim dugova od svog rada,,,,,hvala svima i želim vam ,ne puno rada ,već puno sreće i novaca, i da pamet u glavu
pozdrav
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
puno sreće prijatelju
i sam razmišljam tako jer je i meni isplačeno 40000 manje u odnosu na prošlu godinu
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh