• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Kod mene sve isplačeno što je trebalo biti do sada. Jučer proizvodno vezana potpora. U pon .osnovno,zeleno i preraspodjeljeno iz Hr. Ono iz EU bilo još od 9.2. Ja super zadovoljan. Sa predujmom oko 1400kn./ha. Samo zemlja tj. ratarstvo.:(y):
 
Posljednje uređivanje:

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Kod mene sve isplačeno što je trebalo biti do sada. Jučer proizvodno vezana potpora. U pon .osnovno,zeleno i preraspodjeljeno iz Hr. Ono iz EU bilo još od 9.2. Ja super zadovoljan. Sa predujmom oko 1400kn./ha. Samo zemlja tj. ratarstvo.:(y):

Proizvodno vezana je za tov bikova i krave kaj ne a napisao si samo ratarstvo sad mi nije jasno jer ja nisam jucer dobio za tov bikova a ovo sve drugo je isplaceno mi
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
I nama je isplaćeno sve osim proizvodne za krave dojilje

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Tko god ima kakvih dugovanja po osnovi poreza ili obaveza je umanjeno placanje..
Meni su uzeli i za veljacu unapred..

S7 edge koristeći Tapatalk
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Tko god ima kakvih dugovanja po osnovi poreza ili obaveza je umanjeno placanje..
Meni su uzeli i za veljacu unapred..

S7 edge koristeći Tapatalk
I meni uzeli za vejaču momak,ali nije to unaprijed,15. je rok plačanja,druga je stvar još nikad nisu bili ovako pedantni.......a jbg,ne žalimo se na novog ministra,i što smo dobili ranije........neznam šta reći,sa druge strane sve je tako zakomplicirano.....
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ja sam dobio sve i sve je bilo u roku. Prošle godine su mi isto uzeli nešto za doprinose, pa se nisam žalio. Ali meni vi ljudi niste jasni. Da ne možete otići u poreznu i provjeriti stanje vlastitih obaveza. Je, komplicirano je. Ja imam obaveze po 7 osnova, više nego većina ljudi. Ne, ne razumijem uvijek što plaćam, ali odem u poreznu i pitam. I tamo mi objasne. Ako očekujete da će vam netko na forumu reći zašto vi niste dobili onoliko koliko ste mislili da trebate, malo ste se zeznuli. Razumijem ja i da ne žive svi u gradu kao ja, pa da ne mogu prošetati do porezne. Ali jednom mjesečno sigurno prođete pored ureda, pa svratiti, pitajte. Pa kad budete znali točno stanje koliko ste, eventualno, dužni, bit će vam lakše izračunati koliko će te, u tom slučaju, dobiti manje.
A možete si i otvoriti Agronet, pa provjeriti koliko imate prava. Nitko ovdje nema vašu šifru i korisničko ime da to uradi umjesto vas. Ove godine je zbilja i to urađeno na vrijeme. Vjerujem da je ovo u prvi put da stvarno znamo što i koliko smo dobili. Daj Bože da ostane ovako.
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Nisam ni ja još dobio sve, kad su krenuli sa poticajem dobio sam oko 400 i nešto kuna a sad dalje ništa, pa me zanima ako si dužan nešto državi, porez ili šta već dali oni prvo uplate pa skinu s računa pa vidiš koliko ti je sjelo ili ti uopće to ne uplate na račun? Opg nije na mene nego na mog oca pa ne mogu umjesto njega ići provjeravati pa pitam ovako informativno da me ne bi odmah napali. :Kiss:
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Proizvodno vezana je za tov bikova i krave kaj ne a napisao si samo ratarstvo sad mi nije jasno jer ja nisam jucer dobio za tov bikova a ovo sve drugo je isplaceno mi
Ok.Imam i 3 ha.voćnjaka.To je bilo za voćnjak.
 

Dube

Član
Tu od
20 Ožu 2015
Poruka
33
Ja sam dobio sve i sve je bilo u roku. Prošle godine su mi isto uzeli nešto za doprinose, pa se nisam žalio. Ali meni vi ljudi niste jasni. Da ne možete otići u poreznu i provjeriti stanje vlastitih obaveza. Je, komplicirano je. Ja imam obaveze po 7 osnova, više nego većina ljudi. Ne, ne razumijem uvijek što plaćam, ali odem u poreznu i pitam. I tamo mi objasne. Ako očekujete da će vam netko na forumu reći zašto vi niste dobili onoliko koliko ste mislili da trebate, malo ste se zeznuli. Razumijem ja i da ne žive svi u gradu kao ja, pa da ne mogu prošetati do porezne. Ali jednom mjesečno sigurno prođete pored ureda, pa svratiti, pitajte. Pa kad budete znali točno stanje koliko ste, eventualno, dužni, bit će vam lakše izračunati koliko će te, u tom slučaju, dobiti manje.
A možete si i otvoriti Agronet, pa provjeriti koliko imate prava. Nitko ovdje nema vašu šifru i korisničko ime da to uradi umjesto vas. Ove godine je zbilja i to urađeno na vrijeme. Vjerujem da je ovo u prvi put da stvarno znamo što i koliko smo dobili. Daj Bože da ostane ovako.

Ajde molim te izracunaj koliko ja trebam dobiti obradujem 10 ha cisto ratarstvo nemam duga nigdje a pravo mi iznosi 146
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Meni nisu ni lipe uzeli sve mi stiglo na zaštićeni račun u više uplata. Dug prebacio na redovni račun i to je to. Otvorite si zaštićeni račun.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Ajde molim te izracunaj koliko ja trebam dobiti obradujem 10 ha cisto ratarstvo nemam duga nigdje a pravo mi iznosi 146


146*7,55=1.102kn

Osnovno 1.102kn
Zeleno (70% osnovnog) 771kn
preraspodjeljeno 450kn

x10ha 23.230kn ... + -
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Ja sam dobio sve i sve je bilo u roku. Prošle godine su mi isto uzeli nešto za doprinose, pa se nisam žalio. Ali meni vi ljudi niste jasni. Da ne možete otići u poreznu i provjeriti stanje vlastitih obaveza. Je, komplicirano je. Ja imam obaveze po 7 osnova, više nego većina ljudi. Ne, ne razumijem uvijek što plaćam, ali odem u poreznu i pitam. I tamo mi objasne. Ako očekujete da će vam netko na forumu reći zašto vi niste dobili onoliko koliko ste mislili da trebate, malo ste se zeznuli. Razumijem ja i da ne žive svi u gradu kao ja, pa da ne mogu prošetati do porezne. Ali jednom mjesečno sigurno prođete pored ureda, pa svratiti, pitajte. Pa kad budete znali točno stanje koliko ste, eventualno, dužni, bit će vam lakše izračunati koliko će te, u tom slučaju, dobiti manje.
A možete si i otvoriti Agronet, pa provjeriti koliko imate prava. Nitko ovdje nema vašu šifru i korisničko ime da to uradi umjesto vas. Ove godine je zbilja i to urađeno na vrijeme. Vjerujem da je ovo u prvi put da stvarno znamo što i koliko smo dobili. Daj Bože da ostane ovako.

Nisam duzan po osnovi davanja prema RH imam pretplatu pdv-a, a ipak nista nije placeno osim preraspodjeljenih placanja, tak da logika isplate je samo njima znana :)
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
A sto je to "financiranje dodatnih nacionalnih izravnih placanja" i dali i to ulazi u odobrena prava ili se to posebno racuna?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh