• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Da li ima netko da mu samo pise preraspodijeljeno placanje na agronetu u odlukama i nista vise???

A trebao bi jos dobiti osnovno i zeleno plaćanje!!

Meni samo pise preraspodijeljeno i dobio sam 50% navedenoga iznosa.....a trebao bi jos osnovno i zeleno i za krave....

Sta misle to isplatiti u travnju???
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
meni nestalo koliki mi je iznos prava za ovu godinu..pod odluke se pojavila i 2017 godina.
za 2016.tu imam samo preraspodijeljeno(u cijelosti isplaćeno koliko piše da bude) i za mlade(koje nije isplaćeno uopće)

i tak...netreba se sekirati...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Do kada ce oni ovako pljuckati na racun?
Do sada uplaceni 1000 i nesto sitno kuna..... Kada ce sve sjesti????
Ja to sve nerazumijem bas....tako bi mi trebali njima uplacivati, po 20-30 kuna, kako se ustanem ujutro i kakve budem volje....
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
231
Do kada ce oni ovako pljuckati na racun?
Do sada uplaceni 1000 i nesto sitno kuna..... Kada ce sve sjesti????
Ja to sve nerazumijem bas....tako bi mi trebali njima uplacivati, po 20-30 kuna, kako se ustanem ujutro i kakve budem volje....

ja sam malo zbunjen, prvo je bilo da će plaćat do kraja mjeseca a sad ćitam da je zadnja uplata 21 2 ako je to točno onda mi stočari opet zakinuti!
 

Dube

Član
Tu od
20 Ožu 2015
Poruka
33
Da li ima netko da mu samo pise preraspodijeljeno placanje na agronetu u odlukama i nista vise???

A trebao bi jos dobiti osnovno i zeleno plaćanje!!

Meni samo pise preraspodijeljeno i dobio sam 50% navedenoga iznosa.....a trebao bi jos osnovno i zeleno i za krave....

Sta misle to isplatiti u travnju???

Kod mene na odlukama stoji samo preraspodijeljeno placanje kolicina 20,00 ne znam sta im to znaci ako netko zna molim da malo objasni.
 

slavonka70

Novi član
Tu od
1 Srp 2015
Poruka
11
Iz pouzdanih izvora u tjeku je spašavanje največe sirotinje u hrvata od dugovanja prema ruskim bankama a sirotinji treba pomoci na uštrb nas bogatih OPGa
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
A zbog toga nema para, ma neće njemu ni to pomoći svejedno će propasti prije ili kasnije jer se okružio nesposobnim ljudima.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Iz pouzdanih izvora u tjeku je spašavanje največe sirotinje u hrvata od dugovanja prema ruskim bankama a sirotinji treba pomoci na uštrb nas bogatih OPGa

ooooo,jel to neka nova ptičica šapnula......ma dobit ćemo mi svoje,a dotični siromah slobodno propane......njegovi su računi ko brod puni,propast će radnici..........

čujem da danas nešto sjedalo,jel ima ko kakove informacije............:icon_scratch:
 
Posljednje uređivanje:

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Iz pouzdanih izvora u tjeku je spašavanje največe sirotinje u hrvata od dugovanja prema ruskim bankama a sirotinji treba pomoci na uštrb nas bogatih OPGa

Neče tu biti spašavanja. Ostati čemo bez najbolje zemlje u ovom dijelu Europe. Zemlja koja je dobivena za 1kunu po svima znanom hrvatskom običaju,dana je u zalog bankama,pa če tako biti i naplačen dug . Bliži se dan kad čemo postati robovi na svojoj zemlji. Nema nam pomoći.:mad::
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Zvao sam u agenciju danas, provjerili za moj OPG, kazu mi iznos koji moram dobiti...kazu da idu isplate i danas i slj.tjedan...
I gle cuda, prijepodne nesto kapne
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Meni nesto sjelo danas EU, ispod 200kn/ha trajni nasad, neka preraspodjela ili rezerve, tak nesto.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Aha ,evo i kod mene prva uplata ovaj mjesec,klima i okoliš ,kaže stavka uplate,ma hebeš todorića i okupatore,pokrkamo mi to na dva juriša sa pola gasa.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Aha ,evo i kod mene prva uplata ovaj mjesec,klima i okoliš ,kaže stavka uplate,ma hebeš todorića i okupatore,pokrkamo mi to na dva juriša sa pola gasa.

a Bože moj.......tema poticaj a on o gerili.......pa nemogu vjerovat........ti i trebaš dobit za klimu i okoliš,kolko sam informiran,ovi dana vodiš brigu o okolišu:icon_fU:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ja samo čistim susjedu ono što ulazi u njegov posjed,to je briga o okolišu jer ja ne palim granje,nisam ja kao ove štetočine iz H šuma koji sve porušili i pospremili.Ali da se vratimo temi poticaja,ova isplata predviđena za veljaču ,bude trajala do polovice 3 mjeseca,razlog nam je poznat,NEMA PARA,ŠOLDI.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Stavili su tablicu kad šta kreće, i to je manje više tako.

Bit će, šta se brinete...

Ako nebude do kraja mj, onda se može počet o tome da isplata neštima, ovak je "dost dobro"..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh