• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Darac.U

Novi član
Tu od
1 Tra 2012
Poruka
5
Poštovane kolege
ja sam novi pa vas sve pozdravljam
zanima me od prošle god sam prijavljen u eko poticaju prijelazno razdoblje pa me zanima kad ide ove god taj poticaj za eko voćnjak
 

Dube

Član
Tu od
20 Ožu 2015
Poruka
33
Zanima me jel netko zna kako se odreduje visina prava po ha i zasto su sada umanjili prava, meni sa 176 na 146
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Poštovane kolege
ja sam novi pa vas sve pozdravljam
zanima me od prošle god sam prijavljen u eko poticaju prijelazno razdoblje pa me zanima kad ide ove god taj poticaj za eko voćnjak


U travnju.
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
316
Ovo zadnje treba isplatiti Hrvatska, a zna se da se nema love, tako da do daljnjega smo mirni
 

Ijop

Član
Tu od
20 Pro 2012
Poruka
124
Niti sam Podripanac niti Usranac ali danas su bile tri uplate, a 24. je bilo za proteinske. Za goveda još ništa ali ljudi samo smireno, uvijek je kasnilo 10-20 dana i sad kad nam pare stižu najranije dosad nemamo se kaj žaliti. Prošle godine su mi zadnje uplate neke siće dolazile u drugoj polovici 7. mjeseca, a rok je kao 30.6..
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Jel zna netko kolko je uopce poticaj po biku,lani sam prvi put pisao poticaj pa neznam kolko je a mozda ni ne dobim nista neznam kak to ide
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Neka neko napiše za šta su bile današnje uplate,jel bilo šta za ratarstvo ili samo stočarstvo?
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ja dobio danas 20-tak kuna po ha trajnog nasada, preraspodijeljeno.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
A koliko bi trebalo biti u postocima ova sad isplata , a koliko u travnju.....ako netko zna?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh