• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
ja imam tov ali teško je skužit kad ti oni pri isplati ne napišu tov junadi nego one njihove šifre tak da............

To bi trebala bit proizvodno vezana placanja,a jel bila i za to referentna god.?lani sam prvi put piso poticaj pa mozda ni ne dobim
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kak znas koliko ti je odobreno?

Skinuli mi u agenciji
Odobreno po ha osnovno 915kn a do sad isplaćeno 833kn
I tako za zeleno ispada točno i za prvih 20ha
I kad dobiveno dodjelim sa ukupnim odobrenim ispadne mi 90%
Imam prava 152eura sta iznosi 1120kn a odobreno 915 osnovno������
Ako kažu da ima još 1.2milje u 4mj pitanje koliko novca u tome paketu ide za koje uplate
Možda daju malo vise od odobrenog
Od 1.4 na agronetu bi trebali vidjeti tocan izračun po stavkama koliko je šta odobreno i isplaćeno
Kolega koji nije dobio prošli tjedan jučer mu sjeo poticaj i još idu neke uplate do kraja tjedna
 
Posljednje uređivanje:

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Pise na str agencije sta je sve isplaceno pise i za krave da jje bilo a tov jjunadi se nigdje ne spominjje
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
meni je sjelo bez preraspodjjeljenih u 2.mj i bez mladog poljoprivrednika 938 kn po ha vrijednost prava je 173 eura... ako budu ispoštovali trebalo bi mi još sjesti 606 kn po ha, za mlade još treba sjesti 67,52 kn po ha a preraspodjeljeno još 2606 kn za 20 ha.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Neznam meni ovo nikako ne štima prema prošloj godinu još podosta fali , jesu sve uplatili.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Neznam meni ovo nikako ne štima prema prošloj godinu još podosta fali , jesu sve uplatili.

Ma kakvi, meni nije uplaćeno ni pola od onog koliko je ispaćeno u prvom dijelu.
 

Dube

Član
Tu od
20 Ožu 2015
Poruka
33
bome ni meni sad ne znam jel sam u kontroli ili sta drugo moze biti kad nema uplata
 

Dube

Član
Tu od
20 Ožu 2015
Poruka
33
bome ni meni sad vise ne znam jel sam u kontroli ili nisam koga god zoves nitko nista ne zna
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Sjelo nešto manje od 1400kn/ha... :cool2: Ovi poticaji me stvarno čude.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
bome ni meni sad vise ne znam jel sam u kontroli ili nisam koga god zoves nitko nista ne zna

Možda sam i ja u kontroli jer imam ugar, sad valjda hodaju od parcele do parcele.
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Jel ima koji mladi poljoprivrednik da ima na agronetu odluku za mlade a da do sad nije dobio niti jednu uplatu?
 

independent

Član
Tu od
17 Pro 2012
Poruka
161
Ima. Plaćeno mi je: preraspodjela, klima i okoliš, osnovno, proizvodno vezano za povrće. Za mlade ništa ni u predujmu ni sad.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Kod mene 700 kuna za nešto, vjerojatno za voćnjak jer za oranicu mi nikak ne paše.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Kod mene ukupno manje za 200 kuna nego prošle godine, al dosad sam s predujmom dobio tek oko pola odobrenog iznosa.
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Iz HR proračuna opet ide 80%,odgovara na lipu kada uzmeš vrijednost prava koja piše u eurima pa puta 7,6 i iznos u kunama puta hektari i puta 0,8 odnosno ista priča kao i prošle godine..barem po trenutnom stanju u odlukama
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh