• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Kaj je ovo zajebancija neka, pet kuna meni, pet kuna po ovci, meni se čini da smo mi ovce.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kaj je ovo zajebancija neka, pet kuna meni, pet kuna po ovci, meni se čini da smo mi ovce.

Izgleda meni jučer 300 kn sjelo s tim morem tur otrat niš više.
Ovi nisu normalni.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Je da nemaju novaca pa nemaju što isplatiti .
Samo petljanija bilo bolje da su dali i 30 .6 ali na komad nego ove mrvice .
Ima ljudi oko mene dobili samo 1000 kn poticaja.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
Meni sjelo 1123 kn po ha u veljaci. Nisam toliko ocekivao. Znam za neke koji su dobili manje ali imaju sankicije ili poreznog duga, tako da nisam cuo da nekome nije isplaceno. Po meni je isplata za 2016 najbolja od kada se isplacuju potpore.
 

Goran12345

Novi član
Tu od
5 Ožu 2017
Poruka
1
Vidis ti si zadovoljan dobio si previse a ja i vecina mojih kolega dobili samo 315 kn po ha gdje je lova
 

Mirotvorac

Novi član
Tu od
2 Ožu 2017
Poruka
2
Ima nas koji smo u nekakvim administrativnim kontrolama, a koje su kontrole u pitanju to ne znaju reći. I nismo primili niti jednu isplatu u veljači, da li ima još takvih:(n)::(n): Kod nas je valjda strpljen-spašen:(snooze)::(snooze)::(snooze):
 

cappy

Novi član
Tu od
6 Ožu 2017
Poruka
1
Prošle godine smo prvi put predali zahtjev za poticaj ( sijemo kukuruz na cca 1,5 ha) , u studenom je sjela uplata opisa" program za male poljoprivrednike ", a kad gledam na Agronetu pod odluke, tek su se ovaj tjedan pojavile cifre za osnovno, zeleno i preraspodj. plaćanje, pa se pitam što je s tom uplatom iz studenoga, jel ona uključena ovdje ili ne, zna li netko ?
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Meni sjelo 1123 kn po ha u veljaci. Nisam toliko ocekivao. Znam za neke koji su dobili manje ali imaju sankicije ili poreznog duga, tako da nisam cuo da nekome nije isplaceno. Po meni je isplata za 2016 najbolja od kada se isplacuju potpore.
Isto tako i kod nas.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Molim nekog ko zna kak ide za tov goveda poticaj,u zahtjevu mi je poklikana proizvodno vezana za tov goveda al nigdje ne pise kolko komada dal je i kod vas tako ili
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja je još nisam ni dobio bikova otišlo a potpore nema ko tu koga više neznam.
Neću ju ni prijavljivat više.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Ja je još nisam ni dobio bikova otišlo a potpore nema ko tu koga više neznam.
Neću ju ni prijavljivat više.

A jel pise u zahtjevu ti kolko komada il samo poklikana proizvodno vezana
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A jel pise u zahtjevu ti kolko komada il samo poklikana proizvodno vezana

Uopće ne piše sad ništa imao dva a nijednog nigdje .
Mukljaža samo krave pišu drugo niš.
Bitno da se vodi u upisiniku to piše da je a za poticaj ga nema.
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
Prošle godine smo prvi put predali zahtjev za poticaj ( sijemo kukuruz na cca 1,5 ha) , u studenom je sjela uplata opisa" program za male poljoprivrednike ", a kad gledam na Agronetu pod odluke, tek su se ovaj tjedan pojavile cifre za osnovno, zeleno i preraspodj. plaćanje, pa se pitam što je s tom uplatom iz studenoga, jel ona uključena ovdje ili ne, zna li netko ?

uključena je i ta isplata tj avans iz studenog i uključeno je sve što je isplaćeno i što se treba isplatiti. znači u toj odluci stoji koliko trebate dobit komplet poticaja
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
uključena je i ta isplata tj avans iz studenog i uključeno je sve što je isplaćeno i što se treba isplatiti. znači u toj odluci stoji koliko trebate dobit komplet poticaja

Tako je!!
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Izgleda da isplate idu i dalje , meni jučer sjelo za proizvodno vezanu potporu, mjera 3, a sad što je to, nije mi previše ni bitno, šuška je bitna!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh