• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Nek najprije kod Todorića uvede red ako smije.

Nije mi jasno zasto svi mislite da je Todoric nedodirljiv?

Misljenja sam da je spomenuti samo malo zatvorio kesu prema politicarima i zato se nasao u zraku ali to ne znaci da je nedodirljiv,,,
Vec sutra moze zavrsiti kao i pevec, gotovo da ga vise nitko i ne spominje,,,

:(emo):
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Usporediti Peveca i Todorića je kao usporediti Ladu i Mercedes. Nema to veze jedno s drugim. Pevec je radio sa svojim kapitalom i najebao je jer nije imao političku pozadinu. Za razliku od Todyevih, koji rade s debelom političkom pozadinom od 70-ih.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Usporediti Peveca i Todorića je kao usporediti Ladu i Mercedes. Nema to veze jedno s drugim. Pevec je radio sa svojim kapitalom i najebao je jer nije imao političku pozadinu. Za razliku od Todyevih, koji rade s debelom političkom pozadinom od 70-ih.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk

Kad već pričamo o politici i o pozadini, to sve stoji.
Ali se još uvijek nismo dotakli druge pozadine, a ta druga pozadina je po meni važnija od političke pozadine.
Po meni je to bankarska pozadina ili meni bolji izraz bankarska potpora.:biggrin:
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Naravno. Ali kod nas je i to bilo usko vezano uz političku podobnost. I dalje ostaje činjenica da je Pevec sve stekao samostalno i da je i nakon toga vrlo brzo isplivao i to konkretno u poljoprivredi, pa se samim time vidi tko treba državu, a koga država treba. Nikada ništa nije tražio ni dobio od države, a oduzeli su mu sve što je izgradio bez realne osnove. A Todorići već desetljećima izvlače iz države i sad bi mi trebali sanirati njihove dugove. Vidi molim te. Pola Baranje, Srijema i Istočne Slavonije je dobio za kunu, a ljudi se za svaki hektar tuku.
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Naravno. Ali kod nas je i to bilo usko vezano uz političku podobnost. I dalje ostaje činjenica da je Pevec sve stekao samostalno i da je i nakon toga vrlo brzo isplivao i to konkretno u poljoprivredi, pa se samim time vidi tko treba državu, a koga država treba. Nikada ništa nije tražio ni dobio od države, a oduzeli su mu sve što je izgradio bez realne osnove. A Todorići već desetljećima izvlače iz države i sad bi mi trebali sanirati njihove dugove. Vidi molim te. Pola Baranje, Srijema i Istočne Slavonije je dobio za kunu, a ljudi se za svaki hektar tuku.

Slažem se i sad će to sve otići u ruke stranim investitorima a mi i naša djeca postati će kmetovi novog sistema!!
 

Andrej

Član
Tu od
24 Stu 2009
Poruka
34
necemo biti kmetovi u poljoprivredi radi tehnika pa to se vec desava tko jos moxe raditi ili napolje ili cistit krompir na more
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
Ovaj proglas vrijedio je valjda samo za vrijeme rata. Poslje su i oni shvatili da je bolje dinar prisvojiti nego dva zaraditi.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Za 4 mliječne 2150kn,pošto sam imao neko umanjenje,ali po odobrenom na agronetu sve štima zasad,samo nama u kontroli sve kasni i dobijamo zadnji.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Meni su sve odluke za 2016 ali se treba strpiti za isplatu,jer takva je procedura tamo gdje je rađena kontrola na terenu.
 

simki

Novi član
Tu od
19 Sij 2017
Poruka
8
Da li su sada isplatili sve za mlječne krave ili ima još,ja nemam još nikakvu odluku na agronetu.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,919
Meni danas sjelo za 2015 zeleno 43kn i osnovno 44kn...kak su se sad sjetili to isplatiti...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh