• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

buzdovan

Novi član
Tu od
28 Lip 2012
Poruka
14
Meni je danas receno da im je rok za isplatu 30.6. ali da je njima u interesu isplatit cim prije, a meni nije nista jos sjelo :)
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Stanimo momci u red.... Najprije treba todoricu pustiti da ima za sisanje i da natoci svoju s-klasu v12 :)
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
728
75 osnovno i 86 zeleno.
Po meni bolje da nam ne davaju poticaj, samo akontacije...kao da je bilo vise
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Ekipa a kako se izborit,kako cemo se rijesit ove bagre koji daju zemlju u najam,traze zakupninu i uzimaju sebi poticaj?kako pocistit tu gamad?
A doslo je vrijeme da do drukcije zemlje ne mozes doci vise,a moras povecavat da bi opstao..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Lijepo...posij kukuruz,onda nakon prijave poticaja preori i posij nešto drugo i pozovi inspekciju...prijavljen kukuruz,a posijano nešto treće...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ovdje je tako cca 400 kn po jutru. S poticajem duplo.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ekipa a kako se izborit,kako cemo se rijesit ove bagre koji daju zemlju u najam,traze zakupninu i uzimaju sebi poticaj?kako pocistit tu gamad?
A doslo je vrijeme da do drukcije zemlje ne mozes doci vise,a moras povecavat da bi opstao..

Nikako trakvih ja imam oko 10 ha prošle godine i više necu radit jer mi je neisplativo.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh