• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
M

MOCO

Guest
ja sam u predinfraktnom stanju! pa kak da žetvu takav odradim, moram krepat! sve zbog stresa. a radim više neg ikad, nonstop radim, ja nemam godišnji ni bolovanje ni blagdane...a više ni spavat nemogu.
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Ta je proizvodnja stvarno postala prestresna s tim svakodnevnim negativnim iznenađenjima.. Jako se to osjeti na kardiovaskularnom sustavu..mentalnom zdravlju i socijalnoj podobnosti.!!
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ove nase supcine kao da su ministri neke druge zemlje a ne nase i rade samo za tudje interese, od mlijeka, mesa, industrije pa do poticaja, na sve nacine se trude unistiti nas.

Takav je sustav, tako je projektirano u Americi. Nijedan posto nema šanse da bude bolje i da se povečava zaposlenost i natalitet. Samo što to političari ne kuže jer im je predobro. Meni je žao ljudi koji dignu ruku na sebe, obitelj i tako su oduzmu život. Svakom onom, tko prije oduzme poliitčaru život bez obzira na stranku i onda sebi, treba dići spomenik naroda :)
 
C

cikla

Guest
jedan kolega je bio u ministarstvu prije par dana i kaze da su rekli da ce porezna uprava preuzeti isplatu poticaja..

znaci ako je neko nesto duzan to ce mu se uzeti.pa ako sta ostane to ce isplatiti..

Neka netko od dotične gospode objavi pravilnik po kojima će to porezna preuzeti al s objašnjenjem zašto se nije svima obračunalo a ne samo nekima,prema tome oni koji su dobili velike iznose a dužni su njima se isplatilo a nama koji imamo malo kao npr. ja 1800,00 kn meni će na rate i još uzeti....SRAMOTA
:finga::finga::finga::finga::finga::finga::finga::
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
Ja sam danas zvao u Zagreb agenciju za plaćanje i pitao kad ide isplata poticaja za mljeko a ženska mi veli da ide sigurno ovi dana ,da bude do 30.06 i da će najvjerojatnije biti jedna i pol uplata od 10 koji trebaju isplatiti po referentnoj 2011godini koja mi je bila katastrofalna.
 
M

MOCO

Guest
jučer dobijem iz aprr odluku o dodjeljenoj mi kvoti za mlijeko i sad sam tek skužio ono što je ministar pričao o 1/10 iznosa koji će plaćati na rate. Znači ovak, ako netko dobije kvotu od 20 000 litara, poticaj je 10 000 kn pa je onda 1/10 = 1000kn.

jučer zovem aprr i javi se jako ljubazan čovjek i sve razumije i kaže da on zna isto ono što čuje na tv i da u stvari nezna ništ
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
jučer dobijem iz aprr odluku o dodjeljenoj mi kvoti za mlijeko i sad sam tek skužio ono što je ministar pričao o 1/10 iznosa koji će plaćati na rate. Znači ovak, ako netko dobije kvotu od 20 000 litara, poticaj je 10 000 kn pa je onda 1/10 = 1000kn.

jučer zovem aprr i javi se jako ljubazan čovjek i sve razumije i kaže da on zna isto ono što čuje na tv i da u stvari nezna ništ

daj mi objasni o kakvoj 1/10 pričaš/te, pa kad je to ovaj gad opet izmislio?
Bilo je govoreno da će ispalta ići kvartalno, a onda su ipak rekli da od 7 mjeseca kreću na mjesećnu isplatu. Po meni bi onda trebali isplatiti taj prvi kvartal jel ih veže za to onaj zakon koji su sami donjeli o roku plačanja ok 60 dana ili 45 već neznam ni sam

BTW, ja budem isto poludil od tog mozgannja di da uzmem novce za kaj i preljevanja iz šupoljeg u prazno
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
izračunaj si koliko si litara mlijeka predao u kvotnoj godini pomnoži sa 0,50 lp premije i to podjeli sa 10 mj iznos koji dobiješ bude ti se isplačivao 10 mj . Isplata bi trebala krenuti do 30. 6 i tako svaki mjesec po jedna rata 10 mjeseci u jednakom iznosu
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
izračunaj si koliko si litara mlijeka predao u kvotnoj godini pomnoži sa 0,50 lp premije i to podjeli sa 10 mj iznos koji dobiješ bude ti se isplačivao 10 mj . Isplata bi trebala krenuti do 30. 6 i tako svaki mjesec po jedna rata 10 mjeseci u jednakom iznosu

Super:D:D:D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo ljudi danas bio u agenciji i kaže mi čovijek da bagra danas predlaže ovaj neki novi način naplate poreznog duga i da ga budu sigurno izglasali ,tako da mogu ljude zajebavati jer je rok 30.6 a oni ako izglasaju sutra več se budu vadili na to da ne isplate onom tko ima duga ,iako sam čovijek iz agencije kaže da poticaj spada pod namjensko socijalno primanje i mora biti izuzet od svake ovrhe ali je problem što kod nas nema reda i zakona i svaka institucija vuče vodu ,tj, novce sebi a nas tko jebe i zato ozbiljno razmišljam da prodam jedan veči komad zemlje strancu i odem na grbaču socijale:mad::mad::mad:
 
S

seljaček

Guest
evo ljudi danas bio u agenciji i kaže mi čovijek da bagra danas predlaže ovaj neki novi način naplate poreznog duga i da ga budu sigurno izglasali ,tako da mogu ljude zajebavati jer je rok 30.6 a oni ako izglasaju sutra več se budu vadili na to da ne isplate onom tko ima duga ,iako sam čovijek iz agencije kaže da poticaj spada pod namjensko socijalno primanje i mora biti izuzet od svake ovrhe ali je problem što kod nas nema reda i zakona i svaka institucija vuče vodu ,tj, novce sebi a nas tko jebe i zato ozbiljno razmišljam da prodam jedan veči komad zemlje strancu i odem na grbaču socijale:mad::mad::mad:

Potpisujem prijatelju bolje je badava spavat nego sa gubitkom radit
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
jučer dobijem iz aprr odluku o dodjeljenoj mi kvoti za mlijeko i sad sam tek skužio ono što je ministar pričao o 1/10 iznosa koji će plaćati na rate. Znači ovak, ako netko dobije kvotu od 20 000 litara, poticaj je 10 000 kn pa je onda 1/10 = 1000kn.

Jučer zovem aprr i javi se jako ljubazan čovjek i sve razumije i kaže da on zna isto ono što čuje na tv i da u stvari nezna ništ

dali i za tov možemo imati uvid kolika nam je kvota??
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Možda budemo sad mi mogli zaračunati zateznu kamatu pošto ke prošao zakonski rok plaćanja, kao što nama porezna uprava marljivo zaračunava za svaki dan bilokakvog kašnjenja ili dugovanja.. :D
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh