• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
28
Sledeći, LOL, bio sam u poreznoj upravi i rekli su mi otprilike isto to. Barbika kaj tam radi mi je rekla da čekam rješenje o zastari al' kao prvo su na redu oni kaj su sklopili deal da plate dio duga bla,bla a ima 4000 slučajeva a mi zastarjeli neka čekamo. Kak je išlo ono "stegnite vi remen bando lopovska"

sorry...o kakvoj zastari govoris nije mi jasno....."RJESENJE O ZASTARI"...CEGA???
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
sorry...o kakvoj zastari govoris nije mi jasno....."RJESENJE O ZASTARI"...CEGA???

Pa valjda zastara duga za mirovinsko i zdravstveno, mene više brine kad će isplata drugog dijela, 30.06. je blizu...
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
I mene, da sad počnu isplačivat knap to mogu stići odraditi, a za sad nisam još čuo ni za neke naznake početka isplate..
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
I mene, da sad počnu isplačivat knap to mogu stići odraditi, a za sad nisam još čuo ni za neke naznake početka isplate..

Ako budu isplačivali ko i prvi dio onda budu komotno isplatili do kraja 9 mjeseca:D
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Kad će prosvjedi?
Nakon toliko busanja kako su prvi dio isplatili prije roka, ne znam šta sada čekaju sa drugim djelom!
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Meni su za tovnu junad osim 8% modulacije još srezali 20.000kn kao radi tzv Financijske discipline unutar Omotnice. A livade i pašnjaci ispadaju 350kn/ha..
To mi ispija živce i motivaciju..tu junad iz druge polovice 2011. sam prodaval po 12 kn/kg i sad još ovom "disciplinom" sam u minusu 500kn/kom
 
M

MOCO

Guest
sad čekam plodove zemlje, da vidim oće reć kad će poticaji!! mislim, ako treba do 30.06. onda u ponedjeljak je praznik, pa onda u utorak moraju počet isplatu da stignu do 30. sve isplatit!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma nema šanse da isplate,pošto je opče poznato kako imamo učinkovitu administraciju kad je pitanje da nam nešto treba isplatiti,a pošto imaju produženi vikend ,nema šanse da počnu prije srijede nešto raditi:lol::lol::lol:
 

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
28
Pa valjda zastara duga za mirovinsko i zdravstveno, mene više brine kad će isplata drugog dijela, 30.06. je blizu...

to cisto sumnjam da postoji zastara .....jer to je dug koji ti dugujes drzavi a cisto sumnjam da je neko to dozivio da nesto ne mora drzavi da plati:(
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
<<<<<<lazovina je obecao da ce svi poticaji biti isplaceni 30,06.2012.................
 
M

MOCO

Guest
ja se bojim da je on rekao "da će POČETI isplata do 30."

moram kupit gorivo i gumu za prikolicu za žetvu i prodao sam par krava. nedajbože da mi se nešto nepredviđeno dogodi. šta će bit sa cijenom mlijeka? isto mrak i tama kroz koju ne vidim dobro. sad već zbrajam imovinu da vidim di sam
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
jedan kolega je bio u ministarstvu prije par dana i kaze da su rekli da ce porezna uprava preuzeti isplatu poticaja..

znaci ako je neko nesto duzan to ce mu se uzeti.pa ako sta ostane to ce isplatiti..
 
M

MOCO

Guest
da sam ja nešt u vladi uveo bih to još davnih dana!

a sad dok oni to usklade i uvedu imaće opravdanje za još pol godine kašnjenja
 

djukaa

Član
Tu od
21 Tra 2012
Poruka
37
Izdržali smo i veće nesreće i nevolje od drogeraša Jakovine,tako da ćemo i njega izdržati! Bit će isplata poticaja ,kada kad to ONI budu htjeli! Žetva je krenula, prvi otkosi žita u Županjskoj posavini pali, urod od 6,5do 7,2 tone po ha ovisi o vrsti zemlje Hektolitar prosjek 82,20 vlaga 12,6!!!!! CIJENA DAJ BOŽE 1,5kn/KG.
Jakovina zna da sad u jeku žetve nećemo prosvjedovati(mada svenaše vođe šute i nema ih nigdje,novinari ne smiju pitati za poticaj) zato Bože pomozi da ne bude leda,tuče i nevremena;budi na našoj strani po tom pitanju!!! A ispaltit će oni ZAKONSKI ROK JE BLIZU!!!!!!
:gitarist:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,109
Ništa...

Katastrofa, mi koji nismo dobili još ni prvi dio.:toimonster:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nagodinu ce bit jos gore. Poticaja niti ne bude a kako su samo ljepo obecavali narodu kule i gradove samo da glasamo za EU a ono mauna. Ljudi propadaju na sve strane a tek nagodinu... nesmijem ni pomisliti.
Ove nase supcine kao da su ministri neke druge zemlje a ne nase i rade samo za tudje interese, od mlijeka, mesa, industrije pa do poticaja, na sve nacine se trude unistiti nas.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh