• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

LEBINAC

Novi član
Tu od
26 Sij 2011
Poruka
17
jel itko išta načuo ????????????
ovi u našoj agenciji nemaju pojma
kažu mi kad bude para
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ne mogu vjerovati da jos niste dobili prvi dio, pa to je strasno...........

ja sam mislio da sam ja bio zadnji..
 
F

fkbd

Guest
isplata poticaja

ni mi još nismo dobili prvi dio poticaja... ne znam više što ćemo
 
D

duga

Guest
ni ja nisam dobila još prvi dio......treba nam Gubec koji nije potkupljiv kao ovi velikani predstavnici seljaka...gdje su sada nitko se ne diže i ne traži da se toj šačici seljaka isplati što im pripada......glavno da je njihov gubec pun....

slažem se!
sad gledam na državnoj riznici...uopće nismo predviđeni za isplatu u 6 mjesecu.
a danas je bila neka isplata!
da li je netko dobio lovu?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
znaci da nemaju namjeru nista isplacivati..........u 6 mjesecu.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Katastrofa...
Šta ja onda čekam? Sljedeći poticaj iza 12.mjeseca??
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma nadam se da če se nešto popraviti u vezi s isplatom poticaja,pa nemogu ovako dugo,negdje če nešto pukniti.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
zna li iko bar nešto o poticajima, jel ih ima il ih nema ?????????????
20 rali kukuruza čeka na kan !!!!!!!!!!!!!!!!
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
Ma nadam se da če se nešto popraviti u vezi s isplatom poticaja,pa nemogu ovako dugo,negdje če nešto pukniti.

ja sam već puknuo,najprije me filali za porezni dug koji je manji 15 puta od ukupnog poticaja,kad sam njim dojadio sa zvanjima i kontaktima,čekaj vole do kraja 6 mjeseca,dobit ćeš prvi i drugi dio zajedno,to nema smisla....kako da si to drukčije promislim?????????????para nema.............
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Jel će biti kakvih prosvjeda ako ovi ne isplate drugi dio do 30.6. ili su svi zapali u neku apatiju, baš mi se čini da smo nekako jadni kao narod, švabe i francuzi bi rasturili pola Zagreba da ih neko ovako zajebava.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ako nema poticaja i nema prosvjeda, netko jako dobro razumije rad vlade :) Ili je debelo podmazan :)
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Ako nema poticaja i nema prosvjeda, netko jako dobro razumije rad vlade :) Ili je debelo podmazan :)

Većina je dobila, nema kritične mase i nas ko ...
 

LEBINAC

Novi član
Tu od
26 Sij 2011
Poruka
17
večina je dobila prvi dio, drugi dio nije dobio nitko, zakonski rok istječe a mi nismo u planovima min. financija i stvarno i meni je čudno da se već nepriča o organiziranjima prosvjeda, možda je netko pak dobio drugi dio poticaja :madmana:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh