• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
platili se racuni , zakup drzavnog zemljista( i jednogodisnji posto ga nisam mogao prijaviti do 15.05),narucio gorivo ,kredit i sada mogu mirno spavati do zetve..

a neki dan mi bili iskljuciti struju.................

meni dali obećanje za sutra,da i to doživim
 
F

fkbd

Guest
Glavno da ima za plaće državnih službenika kojih je zaposleno 50 posto više nego što treba, po kancelarijama ko štakori sjede po troje, četvero.

drago mi je zbog svih koji su dobili valjda će i moj supruga, a apropo državnih službenika. ja radim u državnom inspektoratu za mizernu plaću, istina radim od 7 do 15 ali odgovornost mi je velika. problem su nam javne uprave (HEP, šuma, zdravstvo, školstvo, lokalna samouprava), tu su velike plaće. znam jednu žensku koja je obični referent a radi za 6 tis. kn plaće. a općina se financira većinom iz državne blagajne. to je kod nas problem.

eto nije tema za forum, ali smeta mi što pljuju po državnoj upravi a mi imamo najmanje plaće.
 

karla

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
536
Ni danas ništa od 1. dijela. Mene zanima po kojim kriterijima se to isplaćuje i može li se nekog kontaktirati da veli:" e vi ste na redu 1.11."- pa da ne radim budalu od sebe i svaki dan provjeravam zovem banku i živciram se. ako isplaćuju po abecedi ni tu nisam baš na zadnjem slovu, nego negdje u sredini.
Što je još interesantno, onaj objavljeni broj za kontakt na stranicama Agencije, možeš cijeli dan nazivati, ali nitko tamo ne diže slušalicu.
Meni je u cijeloj toj priči interesantna činjenica kad me svake godine od 2004. od kada smo posadili prve sadnice lijeske obilazi poljoprivredna inspekcija i prije nego izađu na teren nazovu telefonom i otprilike uvijek isto: "slučajnim odabirom sistema od 5% prijavljenih i upisanih proizvođača danas u 10 sati dolazimo u kontrolu nasada, molimo da pripremite...."
Koje li sreće da mene sistem svake godine hoće samo kad je nešto za dobiti tu uvijek sve crkava. Veliki igrači dobili, a nas male ko j...
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
danas susjed dobio poticaj a ima tri puta veći dug nego što treba poticaja dobiti.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Zeko jel ti sada na Agronetu u onom pdf-u promjenjen status u ' isplaćeno ',ili i dalje piše isplaćeno nula kuna?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
drago mi je zbog svih koji su dobili valjda će i moj supruga, a apropo državnih službenika. ja radim u državnom inspektoratu za mizernu plaću, istina radim od 7 do 15 ali odgovornost mi je velika. problem su nam javne uprave (HEP, šuma, zdravstvo, školstvo, lokalna samouprava), tu su velike plaće. znam jednu žensku koja je obični referent a radi za 6 tis. kn plaće. a općina se financira većinom iz državne blagajne. to je kod nas problem.

eto nije tema za forum, ali smeta mi što pljuju po državnoj upravi a mi imamo najmanje plaće.

Na ove što si spomenuo sam i mislio, svugdje po rodjak viška u kancelariji, posebno lokalna samoprava.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
danas susjed dobio poticaj a ima tri puta veći dug nego što treba poticaja dobiti.


Nemoguće...

Citiram odgovor iz agencije za plaćanje:
" bitno je da iznos duga bude manji od iznosa potpora odobrenog za isplatu "
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Zeko jel ti sada na Agronetu u onom pdf-u promjenjen status u ' isplaćeno ',ili i dalje piše isplaćeno nula kuna?


pise isplaceno i iznos isplate..
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Nemoguće...

Citiram odgovor iz agencije za plaćanje:
" bitno je da iznos duga bude manji od iznosa potpora odobrenog za isplatu "

a tak je,ima duga oko 11000kn a dobio pola od 3000koliko treba dobiti.

Zeko,znači danas je to dopisano,do jučer je bilo da je isplaćeno nula kn? pitam jer ako je tako nemoraju ljudi ići na banku svaki dan nego prate promjene na tom pdf-u.
 

LEBINAC

Novi član
Tu od
26 Sij 2011
Poruka
17
zašto meni na agronetu neće pokazati da mi je isplačen prvi dio poticaja???
stalno me vrača natrag na naslovnicu
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
zašto meni na agronetu neće pokazati da mi je isplačen prvi dio poticaja???
stalno me vrača natrag na naslovnicu

Valjda ti planiraju još jednom isplatiti prvi dio.:mrgreen:
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
i ja dobio prvi dio za zemlju, umanjen za modulaciju.
Dal ste vi dobili premiju za 12 mjesec?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Jel ima još tko da nije dobio a da mu je odobreno?
 
M

Mića

Guest
Jel ima još tko da nije dobio a da mu je odobreno?

ima ni ja nisam dobio juče sam zvao i rekli su do kraja idućeg mjeseca mora biti sve isplaćeno bez obzira na bilo kakvo dugovanje. :shock:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
ima ni ja nisam dobio juče sam zvao i rekli su do kraja idućeg mjeseca mora biti sve isplaćeno bez obzira na bilo kakvo dugovanje. :shock:



Tko ti je to rekao?
 
M

Mića

Guest
Tko ti je to rekao?

Ja sam zvao agenciju za plačanje i pitao sam kako da prekontroliram koliko mi je odobreno,ona me je spojila s nekom gospođom koja mi je rekla iznos mog poticaja i da će sve bit plaćeno do kraja 6.mj bez obzira na dug. A zvao sam na ovaj broj : 016002756
 

karla

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
536
Ja sam zvao agenciju za plačanje i pitao sam kako da prekontroliram koliko mi je odobreno,ona me je spojila s nekom gospođom koja mi je rekla iznos mog poticaja i da će sve bit plaćeno do kraja 6.mj bez obzira na dug. A zvao sam na ovaj broj : 016002756

hvala Bogu da postoji neki broj na koji se netko javlja, ovo je tračak nade za mene pa sam od sutra ujutro na tel. i zovem 016002756
Meni je odobreno. Vidim na agronetu, ali nije isplačeno a dug prema poreznoj ili državnom proračunu nemam čak sam u tu svrhu izvadila potvrdu od porezne i uredno je faksirala ali od para ništa. Potvrda mi je trebala u druge svrhe pa jako pazim u kakvom mi je stanju odnos s njima.
 
F

fkbd

Guest
isplata poticaja

Ja opet poljubila šalter na banci...
ajde me naučite kako da gledam da agronetu - tuka sam pojma nemam..
mi još nismo dobili poticaj, pa zar je to zaista istina da ćemo svi dobiti do kraja 6 mj.

mi imamo duga, i nismo dobili, jel ima tko da je imao duga a dobio poticaje?
hvala
 
F

fkbd

Guest
isplata poticaja

ponovno sam poslala mail Agenciji, pa da vidim što će mi odgovoriti. jedan naš susjed danas dobio poticaje, ima duga u poreznoj, zablokiran račun od strane Porezne uprave i dobio pare. što stalno zaobilaze račun mog muža :madmana:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh