• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

karla

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
536
Kod mene ni lipe poticaja, zovem svaki dan Agenciju, pišem mailove, faxiram ali ništa ne vrijedi.
Prvo su me napisali da su porezni dužnici na čekanju i da se dogovorim s poreznom o reprogramu duga, na sreću nemam ni lipe duga, nego potražujem na kontu PDV-a povrat za 3/2012.
Odem ja u poreznu da vidim, i podignem potvrdu da nemam dug prema proračunu, faxiram dva put u Agenciju i od plaćanja ništa, zovem svaki božji dan banku dali je što sjelo ali nema pa nema, uopće neznam kome da se više obratim. Provjerila zahtjev za poticaje sve uredno zaprimljeno i na vrijeme poslano ali od poticaja 0 kuna.
Meni se čini da su oni isplatili onim većim i jačim a na nama treniraju krizu. Gdje je tu ta famozna naša komora koja je zamišljena da zastupa naše interese.ili tko već ne.
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
Kod mene ni lipe poticaja, zovem svaki dan Agenciju, pišem mailove, faxiram ali ništa ne vrijedi.
Prvo su me napisali da su porezni dužnici na čekanju i da se dogovorim s poreznom o reprogramu duga, na sreću nemam ni lipe duga, nego potražujem na kontu PDV-a povrat za 3/2012.
Odem ja u poreznu da vidim, i podignem potvrdu da nemam dug prema proračunu, faxiram dva put u Agenciju i od plaćanja ništa, zovem svaki božji dan banku dali je što sjelo ali nema pa nema, uopće neznam kome da se više obratim. Provjerila zahtjev za poticaje sve uredno zaprimljeno i na vrijeme poslano ali od poticaja 0 kuna.
Meni se čini da su oni isplatili onim većim i jačim a na nama treniraju krizu. Gdje je tu ta famozna naša komora koja je zamišljena da zastupa naše interese.ili tko već ne.

najvećem gazdi su isplatili prvome,dug ni u kom omjeru tada nije bio bitan,a nas uče strogoću za tih par kuna
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ekontra tužno :( Tipični trojanski konj. Komentari na članak su stvarno ispod razine ljudskosti. Zato kad pročitaš pad BDPa, rebalans proračuna, pad potrošnje, pad građevinske djelatnosti ti se raduj jer država ima ogromnih problema, a jedina koja misli da je kompetentna je Pusić (jer ona ima prijatelje u EU ha ha), a ona je za nešto drugo a ne politiku :) Blago nama sa političarima koji plaću zarađuju pred kamerama a ne u tvrtkama. Glumci i podanici vanjskog neprijatelja. Poz
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
kako sada to a ministar LAZOVINA tvrdi da su svi poticaji isplaceni..............................
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
treba ukinuti ministarstvo poljoprivrede i ustediti cemo 80 miliona kuna...

a umjesto njih porezna ce voditi poljoprivredu!!!!!!!!

linic je preuzeo isplatu poticaja..
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
danas na Agronet-u osvanili podaci o isplati poticaja i iznosu modulacije..
POGLEDAJTE..
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
danas opet poljubio šalter u banci bezveze...:madmana:

Nabavi si internet bankarstvo da ne šetaš bezveze, a što se tiče farme gore tu su ljudi izmanipulirani i realno te staje ne vrijede ni pola tog iznosa, dakle oni su dali kapitalno ulaganje i još je neko omastio brk. Realno takva staja se izgradi za milijun kuna maksimalno, baš mi priča jedan stočar što je ušao u to da bi mu bolje bilo da je ostao na deset kvalitetnih muznih krava nego što je ulazio u te kredite.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,647
Nabavi si internet bankarstvo da ne šetaš bezveze, a što se tiče farme gore tu su ljudi izmanipulirani i realno te staje ne vrijede ni pola tog iznosa, dakle oni su dali kapitalno ulaganje i još je neko omastio brk. Realno takva staja se izgradi za milijun kuna maksimalno, baš mi priča jedan stočar što je ušao u to da bi mu bolje bilo da je ostao na deset kvalitetnih muznih krava nego što je ulazio u te kredite.


a kaj će mi internet bankarstvo, dobijem poticaja skoro dvi hiljade kuna i to mi je sav promet na žiro računu...:mrgreen:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
izgleda da jos samo ja nisam dobio prvi dio poticaja...........................

ili se varam??????????????????
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Totalno ludilo sa tim poticajima,zamijerio se ministar lažovina ljudima sa svojim lažima za cijeli život.A ja se is početka ponadao moj slavonac ministar,bit če nam bolje poljoprivrednicima.
 
M

Mića

Guest
Totalno ludilo sa tim poticajima,zamijerio se ministar lažovina ljudima sa svojim lažima za cijeli život.A ja se is početka ponadao moj slavonac ministar,bit če nam bolje poljoprivrednicima.

juče bila uplata ,ništa za mene digao sam ruke od svega. svejedno je sve u propasti bićemo nova grčka.
 

karla

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
536
danas opet ništa od isplate, tako da nas ima, a zna li tko gdje se može i koga pitati zašto nije isplaćeno. na mailove više ne odgovaraju, na telefone se ne javljaju.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
znaci ima nas jos..a ja mislio da sam samo ja ostao..
 
M

Mića

Guest
znaci ima nas jos..a ja mislio da sam samo ja ostao..

trebalibi naši čelnici organizirati prosvijede, a za gubeca budemo dali jakovinu on je naš vođa.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh