• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
sit gladnom ne vjeruje..

ovi moji svi cekaju drugi dio a ja nisam dobio ni prvi.......................
 
M

Mića

Guest
sit gladnom ne vjeruje..

ovi moji svi cekaju drugi dio a ja nisam dobio ni prvi.......................
gotovo je zemlju sam dao u najam ,posao sam našao na moru plaća 7000 + stan i hrana radno vrijeme od 17-24 sata
živci su smireni , albi glasao dase ponovo otztvori goli izakon postrožio posebno za vladu pa da vidimo jelibi vile cvijetale i jahte plovile.,a mene pile za par tisuća duga. neću više dase jadim .:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ovaj ministar Lazovina ce nas unistiti..

od para nista jos uvijek ..

ali imamo" nasega covjeka slavonca " ministra poljoprivrede, obecanje ludom radovanje.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
a kada ce biti prvi dio poticaja mi jos nismo dobili?????

bio ponovno u poreznoj oni nista sluzbeno ne znaju...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Zeko ako ti račun nije blokiran,dobiti češ poticaj,porezna nema veze sa time,to su samo priče,pa ovo ti je sigurna informacija,jel u petak znam koji su dobili poticaj a dužni su poreznoj.Jedino neznam kako ide po kojoj šemi ako je račun blokiran.
 
M

Mića

Guest
zeko ako ti račun nije blokiran,dobiti češ poticaj,porezna nema veze sa time,to su samo priče,pa ovo ti je sigurna informacija,jel u petak znam koji su dobili poticaj a dužni su poreznoj.jedino neznam kako ide po kojoj šemi ako je račun blokiran.

ako je račun blokiran onda ideš u platni promet napraviš novi zaštitnički račun oni ga pošalju u zagreb i tebi isplate poticaj jertaj novac nemože biti ovršni .
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Zeko ako ti račun nije blokiran,dobiti češ poticaj,porezna nema veze sa time,to su samo priče,pa ovo ti je sigurna informacija,jel u petak znam koji su dobili poticaj a dužni su poreznoj.Jedino neznam kako ide po kojoj šemi ako je račun blokiran.

Iz tvojih usta u Božje uši, jer kad god zovem agenciju uvijek se spominje da dok se ne plati dug da nema poticaja....ja mislim da smo svi koji nismo niš dobili jako zbunjeni a bogami i ljuti :confused:
 

Hrco

Član
Tu od
6 Pro 2011
Poruka
153
pozdrav svima
neznam da li postavljam pitanje u pravoj temi ali oke..
da li mi možete reći kakav poticaj mogu ostvariti i koja procedura treba imam 3 rali!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uvijet je da si u upisniku,da imaš ucrtanu zemlju u arkod i to je to
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
bio danas u banci inista jos od prvog djela poticaja !!!

izgleda su nas zaboravili.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
tko je dužan nema ništa,nemogu to zakonski uzeti pa ni ne isplačuju.
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
tko je dužan nema ništa,nemogu to zakonski uzeti pa ni ne isplačuju.

Evo kod mene ne drži vodu ta tvrdnja, ja imam dug ali mi je danas sjelo na račun za mliječne krave, za krave dojilje, za livade i pašnjake i za ostale vrste korištenja.... bio sam i na poreznoj gdje nisu znali što bi sa mnom jer oni nemaju pojma o nikakvim zaprekama isplate poticaja zbog dugovanja, i tako kako sam se dobro našetao, izživcirao do boli i eto ja danas u podne ipak našao lijepu svoticu na računu.....
 
Posljednje uređivanje:

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
...hmmm...dakle ako ste kod kuće kompjutorski iliti imaginarno ispunili zahtjev za poticaje nećete ga dobiti, dakle ako se kod kuće ispuni zahtjev isti se mora sa upisanim kulturama naravno na određenim parcelama isprintati i odnijeti u službu za izravna plaćanja uz biljeg od dvadeset kuna, a ako imate izmjene i dopune npr. novih čestica,istek ugovora, brisanje neke čestice, kupovina...to radite kod njih u službi uz potrebne ugovore, gruntovne izvatke....i dvajst kuna biljega...

eto, a ja popunio virtualni zahtjev i otišao svojim poslom....kad ono....trk.....
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ljudi daj shvatite da dug u poreznoj nema veze sa isplatom poticaja.Pa ne vode oni brigu o tome,oni ti ili blokiraju račun ili ne.Ja sam danas popodne dobio svoj dio,i znam još ljudi koji su dužni državi pa su isto danas i juče dobili poticaj.Samo se strpite i svi če te dobiti,nema država para pa koliko imaju toliko uplate,samo neznam jel misle tako i za drugi dio razvlačiti.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh