• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
E

ekontra

Guest
mamicu im j...m pokvarenu pa sta nam to nisu odmah rekli u veljaci ...
cekao sam poticaj da platim socijalno i mirovinsko a sada se ispostavilo da necemo dobiti poticaj zato sto smo duzni.

pa kako da platim ako oni ne plate meni..

Pa jednostavno... 3 mjeseca nabijali kamatu i da nam uzmu što više.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
znaci vise se ne spominje isplata prvoga djela poticaja ...
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
čuo sam da i po ovom zakonu što misle ili budu donjeli opet če bit problem za da prebiju za mirovinsko i zdrastveno, ovo što imate dug prema državi po osnovi poreza, poreza na dobit, pretporez... to ide ali za ovo je upitno jer kao to spada pod neku drugu obavezu. Tako sam čuo ovo nije da je sigurno, ali opet barem neka nada postoji :axe:

Ma treba prebit jedino pola vlade , a najslobodnije se pozabaviti našim uzdisajnim ministrom Lopovinom, a ni Linića ne treba zaboraviti-i njemu jedna porcija batina ali od nas jadnih seljaka!!
Smradovi lopovski!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
kakav lopovina to je "Lazovina" ..

ko je jamio jamio a nas ko j...e...

kaze meni danas jedan moj kolega ja sve spizdio blago tebi duze ces imati poticaj posto nisi dobio..

zamisli "sit gladnom ne vjeruje" je istina.!!!
 
D

dlovakov

Guest
dali sam ja jedini jadnik koji u ovoj korumpiranoj drzavi nije dobio poticaj,ja sam lud vise,zivci pucaju a kamata na dug ide ,kad oni traze novce sjednu odma,salju uplatnice u roku omda,a sta snama sta sa nasim kamatama prema njima uazssssssssssssssss
 
D

duga

Guest
dali sam ja jedini jadnik koji u ovoj korumpiranoj drzavi nije dobio poticaj,ja sam lud vise,zivci pucaju a kamata na dug ide ,kad oni traze novce sjednu odma,salju uplatnice u roku omda,a sta snama sta sa nasim kamatama prema njima uazssssssssssssssss

nisi jedini...:(
 

Zoki-89

Član
Tu od
21 Stu 2011
Poruka
67
dali sam ja jedini jadnik koji u ovoj korumpiranoj drzavi nije dobio poticaj,ja sam lud vise,zivci pucaju a kamata na dug ide ,kad oni traze novce sjednu odma,salju uplatnice u roku omda,a sta snama sta sa nasim kamatama prema njima uazssssssssssssssss

ekipo sta niste danas dobili poticaj za mlijecne krave i premiju za 12mj i premiju za krave dojilje
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
727
pozdrav... dali postoje poticaji za vinograde i livade koju pokosim jednom na godinu.
Imam za lavandu, pa mi je rekao prijatelj da i za to ostalo mogu iskoristit.
 
D

deamaja

Guest
pa to stvarno nije uredu

Naravno da nije u redu. Gospodin ministar u intervjuu kaže kako su isplate poticaja obustavljene zbog duga poreznoj. A nitko ne spominje zbog čega je do tog duga došlo. Nama nije isplačena premija za mlijeko od sedmog mjeseca prošle godine zbog famozne greške prilikom popunjavanja obrazaca koja nije nastala našom krivicom i do dana danšnjega ne možemo doći do informacije kada će biti isplačeno. Kao "u obradi je". Kad trebaju dati novce onda te obrađuju na sve strane i po godinu dana, a kad treba uzeti onda plati odmah. I još ti nabiju kamate ako ne platiš na vrijeme. Pa otkud ta platimo na vrijeme porez. I za mlijeko nam plačaju po tri, četiri mjeseca unazad. Ali kravice ne mogu toliko čekati, one papaju svaki dan. I piju vodu. I muzu se. A to sve košta. Koji idiotizam od ove vlade
 

Zoki-89

Član
Tu od
21 Stu 2011
Poruka
67
Naravno da nije u redu. Gospodin ministar u intervjuu kaže kako su isplate poticaja obustavljene zbog duga poreznoj. A nitko ne spominje zbog čega je do tog duga došlo. Nama nije isplačena premija za mlijeko od sedmog mjeseca prošle godine zbog famozne greške prilikom popunjavanja obrazaca koja nije nastala našom krivicom i do dana danšnjega ne možemo doći do informacije kada će biti isplačeno. Kao "u obradi je". Kad trebaju dati novce onda te obrađuju na sve strane i po godinu dana, a kad treba uzeti onda plati odmah. I još ti nabiju kamate ako ne platiš na vrijeme. Pa otkud ta platimo na vrijeme porez. I za mlijeko nam plačaju po tri, četiri mjeseca unazad. Ali kravice ne mogu toliko čekati, one papaju svaki dan. I piju vodu. I muzu se. A to sve košta. Koji idiotizam od ove vlade

znam sve sta krave traze jer imam ih doma,a ova vlada nas bude pokopala do kraja
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
evo bilo u dnevniku javio se pokrovac i trazi isplatu zaostalih poticaja..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Mislim da ti vođe isto nešta muljaju oni su svi navrijeme dobili poticaj da budu mirni pa povremeno naprave neki ispad a sve mi se čini da je to dio političke igre pojedinih stranaka posvađaj pa vladaj samo to neče tak dugo moči ljudi su siti svega tog sranja jednom če negdje puknuti kolo koje se okreče malo na ljevo malo na desno....
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
evo bilo u dnevniku javio se pokrovac i trazi isplatu zaostalih poticaja..

Kada zeko? Daj nam kakvu informaciju više ako si pogledao taj dnevnik....na kojem progrmu to bilo???'
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Idemo u prosvijed.Ja nisam ništa dužan državi,pa svijedno nisam do sada još dobio poticaj,pa to je sramota.
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
pozdrav kolegama

Idemo u prosvijed.Ja nisam ništa dužan državi,pa svijedno nisam do sada još dobio poticaj,pa to je sramota.

i ja sam jedan od onih koji nisu dobili ni lipe,imam porezni dug desetinu iznosa poticaja,a jućer su dobili kolege koji imaju također porezni dug,tako sam ljut da mi dođe da se prijavim na ljubav na selu:weedman::weedman
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh