• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
pa kada ce isplatiti drugi dio kada mi nismo dobili ni prvi....
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
Ljudi daj shvatite da dug u poreznoj nema veze sa isplatom poticaja.Pa ne vode oni brigu o tome,oni ti ili blokiraju račun ili ne.Ja sam danas popodne dobio svoj dio,i znam još ljudi koji su dužni državi pa su isto danas i juče dobili poticaj.Samo se strpite i svi če te dobiti,nema država para pa koliko imaju toliko uplate,samo neznam jel misle tako i za drugi dio razvlačiti.

zašto nas lažu u ministarstvu onda?????????
jel misle ako uzgajamo telad da smo pametni ko telići???
mi smo suvremeni kmetovi,a Gubec još nije izabran i to njim ide na ruku!!!
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Evo kod mene ne drži vodu ta tvrdnja, ja imam dug ali mi je danas sjelo na račun za mliječne krave, za krave dojilje, za livade i pašnjake i za ostale vrste korištenja.... bio sam i na poreznoj gdje nisu znali što bi sa mnom jer oni nemaju pojma o nikakvim zaprekama isplate poticaja zbog dugovanja, i tako kako sam se dobro našetao, izživcirao do boli i eto ja danas u podne ipak našao lijepu svoticu na računu.....

a koliko si dužan,sigurno ti dug nije veći od iznosa poticaja? ovdje kod mene nisu dobili samo oni koji imaju primjera radi 10 000kn duga a trebaju dobiti 6 000kn poticaja,dakle da su više dužni nego što trebaju dobiti. tražili su oni podatke od porezne tko je koliko dužan,znam pouzdano. znam ja da nema veze poticaj s time,ali eto koriste priliku da ne isplate. a zakonsi rok dokle mogu tako je kraj 6mj.
 

case mxm

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
65
da zakonski rok je kraj 6 mj ali ministar je jednom prilikom rekao da se to može odužit još 60 dana,odnosno oni će isplatit kak im se bude htjelo
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
a koliko si dužan,sigurno ti dug nije veći od iznosa poticaja? ovdje kod mene nisu dobili samo oni koji imaju primjera radi 10 000kn duga a trebaju dobiti 6 000kn poticaja,dakle da su više dužni nego što trebaju dobiti. tražili su oni podatke od porezne tko je koliko dužan,znam pouzdano. znam ja da nema veze poticaj s time,ali eto koriste priliku da ne isplate. a zakonsi rok dokle mogu tako je kraj 6mj.

moj dug je 15 puta manji od ukupnog iznosa poticaja,imam blokadu računa ,a nemogu si pomoći da se hebem:madmana::madmana:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
da zakonski rok je kraj 6 mj ali ministar je jednom prilikom rekao da se to može odužit još 60 dana,odnosno oni će isplatit kak im se bude htjelo

Mislim da će u tom slučaju imati seljačku bunu usred turističke sezone a to im ne paše.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Navodna kako sam ja čuo da u ova dva tijedna budu svima isplatili prvi dio za drugi ni ne pomišljm pitati,jel se nezna ništa.Samo da taj prvi dio daju onima koji još to nisu dobili,i ja sam več bio lud i bez para,i još došao dug iz elektre 1800 kn,pa bilo je za poluditi.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
bio na bankomatu jos uvjek nista ..

sada je vec "opstanak" u pitanju..
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
bio na bankomatu jos uvjek nista ..

sada je vec "opstanak" u pitanju..

Zeko, strpi se , znam da je teško, i meni je već gorilo pod petama....svi su slali račune i obračune a od poticaja niti P, ali evo nakon svih silnih briga i problema došao novac koji sam već i potrošio.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Prosvjedi su legitimno pravo svih da i na taj način iskažu svoje nezadovoljstvo, ali ako je netko tri, pet, ili deset puta više dužan državi, a očekuje od te iste države da mu isplati potpore, mislim da je to malo nerealno i tu ćemo uvesti reda, kaže Jakovina.

Ovo je IDIOT!!! Koji nema pojma o investicijama i bankrotima, također u životu nije ništa slično poljoprivredi radio.

Zašto je IDIOT!
Zato jer se doprinosi plaćaju 12 mjeseci. Knjigovođa se plaća 12 mjeseci. Režije se plaćaju 12 mjeseci. Protekle tri godine su bile jako loše kako da podmiri doprionose? Kako da djete u školi ima užinu ili da ima patike za tjelesni odgoj? Oni kad sjebu proračun zaduže se, a seljaka linčuju.

Europska uzdanica Poljska, svemougća Poljska NE PLAĆA doprinose do 2014 godine, NE PLAĆA DOBIT do 2014 godine, NE PLAĆA PDV veći od 12%. I sada već kukaju kako će opstati u 2014 godini!!!

Jakovina ako nemaš ništa PAMETNO za reći šuti, pogotovo kad si u drugoj državi!
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
I ja treniram njih ;) Mogao sam kupiti foliju za povrće ali nisam, mogao sam kupiti duplo navodnjavanje ali nisam, mogao sam kupiti skupe preparate ali nisam, mogao sam kupiti više gnojiva od Petrokemije ali nisam, mogao sam kupiti i IPHONE ali nisam, mogao sam ja što šta ali nisam i neću! Ako ja ne trošim oni nemaju pdv, ako ja na proizvodim ne mogu imati rast BDPa a onda ćemo viditi kako će se zadužiti. Vidit ćemo tko će pojediti IDIOT sa 16 000 kn plaćom ili ja sa dugovima, he he ;) Niti ću ja biti gladan niti će on biti čovjek. A ugled će imati samo kod plačenika.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Briga njih za seljaka oni koji su trebali dobiti dobili su prvi velike face a ostalima mrvice razvuku tak kad ti daju da si sretan jer nemaš čim posijati...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ja ne vjerujem da mi koji nismo dobili imam tolike dugove .

ja prvi nemam, a Lazovina stalno spominje duznike"tri, pet, ili deset puta više dužan državi,

mislim da on obmanjuje javnost,,,,,,,,,,,,,,,

a sta sa nama koji nismo duzni..
 

baler

Član
Tu od
4 Svi 2012
Poruka
37
ja ne vjerujem da mi koji nismo dobili imam tolike dugove .

ja prvi nemam, a Lazovina stalno spominje duznike"tri, pet, ili deset puta više dužan državi,

mislim da on obmanjuje javnost,,,,,,,,,,,,,,,

a sta sa nama koji nismo duzni..

obmanjuje javnost ili nema pojma šta mu rade u agenciji,više me ništa ne može iznenaditi......petnajs puta veči dug ima država prema meni ,a ne ja prema njoj:prayer:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh