• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
M

MOCO

Guest
zašto forsirate taj dug u poreznoj, on nema veze s poticajima skroz dok se ne donese pravilnik koji će to urediti!?
 
F

fkbd

Guest
isplata poticaja

tko ga forsira... jasno piše u zakonu koja su prava ali i obveze svakog poljoprivrednika, Pravilnik nije donesen (a po zakonu ako će takav donositi mora biti donjet u roku 6 mjeseci od izglasavanja novog Zakona) kao niti novi Opći porezni zakon.
ljudi čekaju (kao i moj suprug) novce kao ozeblo sunce, a informacije kolaju svakakve - najprije da budemo dobiti, pa da nećemo dobiti - da smo na stand by zbog poreznog duga (a kolega iz porezne kaže da je to dogovor na razini ministarstva i agencije, ništa službeno nisu dobili - a imaju informacije tj. vide na kompjuterima da dobivaju i dužnici, neko vrijeme nije bilo isplata dužnicima, a sad navodno nekima ide a nekima ne i nema reda tj. visina duga dvostruka, trostruka...), pa sad da ćemo opet navodno dobiti do kraja 6 mjeseca.
oprosti ali ja sam samo htjela službenu informaciju i zato "forcam i spomenula sam im porezni dug".
 
M

Mića

Guest
hvala Bogu da postoji neki broj na koji se netko javlja, ovo je tračak nade za mene pa sam od sutra ujutro na tel. i zovem 016002756
Meni je odobreno. Vidim na agronetu, ali nije isplačeno a dug prema poreznoj ili državnom proračunu nemam čak sam u tu svrhu izvadila potvrdu od porezne i uredno je faksirala ali od para ništa. Potvrda mi je trebala u druge svrhe pa jako pazim u kakvom mi je stanju odnos s njima.

Jesu ti šta odgovorili?
 

karla

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
536
Zvala sam od jutra do podneva sigurno 20 puta i svaki put telefon odzvoni do kraja ali nitko na tom broju ne diže slušalicu, barem meni nije. U čemu je fora neznam. od para ništa danas. bumo vidli sutra rekli su kod nas slijepci i ostali slijepci. Troškovi oko nasada na sve strane, treba šrpicati kupiti sredstva, prihranu i ostalo, ali koga to u Zagrebu zanima. bumo vidli sutra. bumo vidli preksutra. ili možda se smiluje netko jednog dana.
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Ne, nisu završene isplate. 22. je uplaćeno 3 .590.00 to je deveta uplata ovaj mjesec,a oni kako uplaćuju tako dodaju ispod i podpisuju ukupno. Zašto si zaključio da je gotovo?

Zato što je to plan isplate za svibanj
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Zvala sam od jutra do podneva sigurno 20 puta i svaki put telefon odzvoni do kraja ali nitko na tom broju ne diže slušalicu, barem meni nije. U čemu je fora neznam. od para ništa danas. bumo vidli sutra rekli su kod nas slijepci i ostali slijepci. Troškovi oko nasada na sve strane, treba šrpicati kupiti sredstva, prihranu i ostalo, ali koga to u Zagrebu zanima. bumo vidli sutra. bumo vidli preksutra. ili možda se smiluje netko jednog dana.

posalji im mail i odgovoriti ce tako sam ja..............

na telefon se ne javljaju ,prvi dio ce isplatiti svima..
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
pa MIĆA je u pravu dopisuju svaku tranšu posebno i mjenjaju ukupno ja pratim već dva mjeseca te planove

Ok, nisam znal, ispričavam se, ja sam shvatil da je to plan isplate za mjesec svibanj i dinamika isplate.
Pošto ti LABINAC veliš da to duže pratiš onda si u pravu, bar si mi dal nadu da mi još nekaj uplate:)
 

karla

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
536
Meni je isplaćeno, 1. dio. Danas mi piše na agronetu, mojoj stranici. Isplata je bila 22.05. ali se do danas nije vidjelo tek je danas u onoj tablici upisana.
A do danas nije bilo ni na računu.Čekali su Dan mladosti da me obraduju, baš im fala. Dobit ćete samo kako ko dođe na red ili neznam kako to ide. Sretna sam zbog sebe ali mi je iskreno žao svih koji nisu dobili znam kako se osjećate.
 

LEBINAC

Novi član
Tu od
26 Sij 2011
Poruka
17
Ok, nisam znal, ispričavam se, ja sam shvatil da je to plan isplate za mjesec svibanj i dinamika isplate.
Pošto ti LABINAC veliš da to duže pratiš onda si u pravu, bar si mi dal nadu da mi još nekaj uplate:)

kolega ja sam LEBINAC ne labinac svaku tranšu posebno uišu jer je na početku pisalo sam da je plan uplate svibanj, tako do 30 mogu stalno mjenjati, meni na agronetu još uvijek nepiše uplata a sjela 27.3. :scratch tako da ni tu nema baš nekog pravila možda dobijem ponovo 1. dio :p
 
F

fkbd

Guest
isplata poticaja

drago mi je zbog svih koji su dobili, kod mene još ništa :cry:
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
kolega ja sam LEBINAC ne labinac svaku tranšu posebno uišu jer je na početku pisalo sam da je plan uplate svibanj, tako do 30 mogu stalno mjenjati, meni na agronetu još uvijek nepiše uplata a sjela 27.3. :scratch tako da ni tu nema baš nekog pravila možda dobijem ponovo 1. dio :p

LEBINAC sorry za LABINAC:D
 
M

Mića

Guest
Molim vas objasnite mi kako da dođem do podataka o isplaćenim poticajima na agronet pdf-u. Gdje vi to tražite?
 

LEBINAC

Novi član
Tu od
26 Sij 2011
Poruka
17
Molim vas objasnite mi kako da dođem do podataka o isplaćenim poticajima na agronet pdf-u. Gdje vi to tražite?

uđeš pod gospodarstvo -registri i obrasci stoji ti nekoliko opcija - opći podatci, JRDŽ, Premije i potpore međutim evo kod mene ništa nepiše a prvi dio isplačen pred 2 mj.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
u ovoj državi je neko puko !!!!!
ja zvala agenciju rekli mi da je isplačeno 50 %
a drugih 50% treba do kraja lipnja

Pukla je država, završiti ćemo ko grci s motikom u ruci i kopaj.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Izvještaj o ostvarenom i isplaćenom pravu po zahtjevu za potpore za 2011. godinu je skinut sa agroneta..

nesto se sprema !!!!!!!!!!!!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh