• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Naćuli nešto o odšteti za sušu .Dali neko zna što više.

Sta ima za susu,nitko nista ne spominje,a posto je bilo toliko pozara u Dalmaciji mislim da od toga nista,svebode tamo ...
 

Jelena123456

Novi član
Tu od
13 Pro 2017
Poruka
2
Na stranici apprrr postoji financijski izvještaj za isplatu poticaja u 2016. Tamo se navodi po stavkama koliko poticaja od kuda i za što smo dobili. Međutim izvadkom računa OPG -a iz banke određeni iznos uopce nije uplaćen. Iz fonda EAFRD nema ni jedne uplate, a apprrr u svom izvješću pise da su mi isplatili cca 12 000kn. Placanje za mlade poljoprivrednike 3.955 iz RH i iz EU 3600kn a ja na racunu taj iznos nemam ni kad zbrojim 2015 2016 i 2017 godinu. Zanima ne dali netko ima takvu situaciju i u cemu je problem.
 

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
Da li zna neko sta se desava sa isplatama avansa kod nas u lickosenjskoj dosta ljudi nije dobilo sve ja licno samo zeleno i preraspodjeljeno osnovno nista zvao prije 15 dana u agenciju rekli mi da je sve u redu bice do 15, 12. jos nsita sad sam izgubio telefon mobilni pa nemam brojeva nisam zvao nikog
 

independent

Član
Tu od
17 Pro 2012
Poruka
161
Svima samo 3- osnovno zeleno i preraspodjeljeno.
Mladi i proizvodno vezani poticaji ništa u avansu ove godine.
Problem je kaj u agenciji piše za ove 3 koji iznos dobiješ u avansu , a u realnosti mi fali 1/3 tog "avansnog" iznosa.:(n)::mad::icon_anal::icon_eyes:
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Svima samo 3- osnovno zeleno i preraspodjeljeno.
Mladi i proizvodno vezani poticaji ništa u avansu ove godine.
Problem je kaj u agenciji piše za ove 3 koji iznos dobiješ u avansu , a u realnosti mi fali 1/3 tog "avansnog" iznosa.:(n)::mad::icon_anal::icon_eyes:

Gdje piše?????
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,920
Meni se čini da je Tolušić htio smanjiti kriminal na minimum ali ga veći kriminalci stišću kako bi se kriminal i dalje održavao...
Pa svatko tko ima imalo pameti i nešto novaca kupio bi 100ha pašnjaka za biber ili još bolje za biber u zakup i brao pare da nema ni jare ni kokoš ni ovcu...pa hemebu da li je to pošteno...
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Ja mislim da mi je sve isplaćeno, jedino bi volio znati koji je to postotak od osnovnog,zelenog i preraspodjeljenog (za to troje je isplaćeno) kako bi znao koliko se nadati na proljeće.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh