• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Bio sam u općini maloprije i kaže da ide za kukuruz i soju..
Ja sam imao 18 hektara kukuruz i isplata će biti 1700 kn.. Tako je kod nas.

H. mate9
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
732
Imam 2.2 oraha 0.3 sljive 2 ha trave, na pir nisam dobio.povjerenstvo za procjenu steta grada đakova dobro je odradilo posao. Neke opcine uopce nisu prijavile stetu. Stvar je lokalne vlasti koliko su se potrudili.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mi smo nešto dobili al sad nezz za što jer su bile tri uplate od grada .
A ne piše za što.
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
232
Neki dan mi sjelo osnovno oko 2.700 kn za 37 hektara...
Predujam sam dobio uredno u studenom, neznam jel ovo krece nova tura ili sta..Tolusic je govorio da ce u sijecnju biti 90% isplaceno
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Rekao je u 2mj isplatit većinu..
Ovo ti je vjerojatno razlika za prošlu godinu.
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Ja jos uvijek nista,nema nikakve informacije ni rezultata tih kontrola..jel zvao mozda netko u agenciju?
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Nemam ja više šta njih zvati,zvao sam odvjetnika koji me uputio da ukoliko ne završe sa administrativnim kontrolama do kraja veljače da šalje dopis u agenciju i ministarstvo s obzirom da i tzv.administrativne kontrole imaju "svoj rok" da se izvrše a predujam i potpora služi za proljetnu sjetvu pa će se postaviti pitanje sa kojim novcem će se financirati sjetva odnosno jesam li zakinut za moguću kupnju repromaterijala po cijenama koje su pristupačnije a dok je trajala administrativna kontrola.
Administrativna kontrola je posao agencije koji je propisan pravilnikom ali isto tako imaju obvezu i rokove kao i mi koji radimo poljoprivredu.
Previše sam vremena gubio na takve stvari i zavlačili me godinu-dvije a kad preuzme odvjetnik ide veoma brzo.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Žalosno je da se takve stvari moraju rješavati silom, ali ne ostavljaju ljudima drugog izbora...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Žalosno je što nema onog tko kontrolira rad Agencije i njenih djelatnika, kao da su bez ikakvog nadzora.
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
92
Ne znam koliko ih ima smisla tužiti bez obračuna potpore, vjerovatno je iz tog razloga i ne izdaju jer to znači da su zauzeli stav i izdali papir na kojem pišu brojke. Otkad je došao Tolušić nastao je pravi rusvaj..meni se čini da zbog toga što će omotnica biti potrošena prije 2020g. na ovaj način pogoduju jednima na štetu drugih. Do sad je Tolušić prekršio uredbe EU komisije a agencija hrvatske zakone..da li je takvo postupanje za OLAF ne znama li bi bilo zgodno provjeriti.
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
To je samo za publiku da ih kontrolira Ministarstvo! Imao sam situaciju gdje je Ministarstvo dalo pismeno očitovanje da je odluka na APPRRR.
Tek onda kada imaš neku situaciju onda shvatiš da je sasvim neka druga priča od one prikazane ali i to je u redu jer znaš za ubuduće postupak.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
To je samo za publiku da ih kontrolira Ministarstvo! Imao sam situaciju gdje je Ministarstvo dalo pismeno očitovanje da je odluka na APPRRR.

To ne znači da ministarstvo nije iznad njih i da ih ne kontrolira.
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
92
I ja sam dobio odgovore u ministarstvu u kojima kažu da je agencija akreditirana za stvari koje rade i kao to sa njima nema veze. Ako sa njima nema veze, tko je iznad njih kad krše zakon?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh