• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
A što je sa uljem?Kod nas su tražili i popratni list od otpadnog ulja
Ulje se besplatno zbrinjava. Slucajno radim u firmi koja se bavi zbrinjavanjem ulja

Poslano sa mog NOA N2 koristeći Tapatalk
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Ma znam to,dolaze nam iz Nacionala po ulje svake godine.Mislim jel su kome smanjili poticaj jer nije imao popratni list od ulja?Jer tu se znalo to desiti
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Normalno da te obavijeste, kako ce pregledat papire ako im ne pokazes, nece ti spavat pred kucom ili na njivi dok ne naidjes.
 

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
Zvali su nas poljoprivrednici kojima je bio inspektor i dao im rok od 15 dana da zbrinu ulje, filtete i zauljenu ambalažu....
Ma znam to,dolaze nam iz Nacionala po ulje svake godine.Mislim jel su kome smanjili poticaj jer nije imao popratni list od ulja?Jer tu se znalo to desiti

Poslano sa mog NOA N2 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene došli ove godine bez najave (opg je na ženu) dvije stvari nisu bile dobre kartica za otrove bila kod mene i vođenje za škropivo nije bil org obrazac već moj . Drugi dan sam donesel inspektorici karticu i prepisal obrazac i bilo je ok .
 

foler

Član
Tu od
17 Lis 2014
Poruka
434
Se moze nekak znat koliko bi trebao dobiti sada avansa u 11 mjesecu?

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Kao i do sad 1/3 valjda..ali bolje računaj manje nego više pa da nebude neugodnih iznenađenja;)
 

foler

Član
Tu od
17 Lis 2014
Poruka
434
Ma to mi nis ne znaci jer sam mjenjao povrsinu, kulturu, nusam vise mladi i tak...

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
ja planirao,ali kako su junicama porasle cijene za skoro duplo,stao sam na loptu(nemam toliko para),jednu sam kupio preko računa,ostalo nisam uspio,em je bilo malo vremena,em se ljudi polakomili ko da svaka hebena junica iz štale je vrhunska roba,pa tako i formiraju cijene...jer nemreš mi sa 3 krave u ptali prodavat priču kak imaš vrhunsku genetiku i junice cijeniti 15 tisuća plus PDV,dok oni koji imaju vrhunsku genetiku,prodaju junice po 14 tisuća + PDV.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Veli gospodin ministar na kraj mjeseca a sad ko bi mu vjerovao na fb pisao.
 

Skodav

Član
Tu od
27 Kol 2018
Poruka
31
Obzirom da sam novi ovdje i općenito tek počeo uzgojem stoke (salers) koju sam kupio preko računa imam pitanje. Da li je moguće tražiti od države povrat sredstava ili bar dijela sredstava? Ako da gdje bih to trebao pitati? Hvala
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh