• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jacca

Član
Tu od
28 Velj 2014
Poruka
54
U obračunu mi je naznačeni samo prijelaz na ekološku i to za 2,86 ha što iznosi 8347,00 kn...Poslala sam upit agenciji gdje je ostatak za ekološku ( za ostalih 4,56 ha) ali odgovora za sada nema....u obračunu nisu navedene nikakve sankcije pa tražim odgovore..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Dobio sam neki dan izračun koliko sam dobio poticaja, pa sam račun malo pročešljao...

(Samo) 21 uplata, prema izračunu koji sam dobio sve odgovara.

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
 

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
Obracun stigao bez ekoloske na listi.
Zvao u agenciju, odobren iznos, ne zna zasto jos nije isplacen. Bit ce nekad...
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
260
Ista situacija i kod mene...samo kod mene nema niti soje...kažeš neznaju zašto još nije isplaćeno? Za ljetovanje neće biti - možda za skijanje! ;)

Da li vam ispada kada pomnožite osnovno plaćanje sa 0,7 u lipu iznos za zeleno plaćanje?
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
dali netko zna ? skroz govore za poticaj za junice, dali ide poticaj za žensku telad iz vlastitog uzgoja od mojih krava imam već i bređih po 5mj.
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
za junice ce bit. 2000 kn. danas me zvao prijatelj iz selekcije. a za zensku telad se ne zna jos.

Poslano sa mog STF-L09 koristeći Tapatalk
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Meni rečeno kada sam zvao za junice dvije farme,da za oteljeno tele na gospodarstvu 2000kn.nisu rekli dal muško il žensko,samo da se mora prijaviti u selekcijsku službu (valjda savjetodavnu)..
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
vidim da vi barem nešto znate, mi od ovih u Virovitici i Slatini (savjetodavna,HPA) nemamo nikakvih koristi nemaju pojima o ničemu još su umorni od godišnjeg , totalno nesposobna ekipa za posao koji rade, nikad ništa ne znaju samo su nešto načuli od nekog pametnijeg.Ja sam isto čuo neku glupost koju je netko provalio da ne će ići za domaću žensku telad (prepuštene junice) već sam za uvoz junica i biće natječaj za to raspisan
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Meni su rekli uzgajivači koje sam zvao da kupim junice.
Isto tako da dukat kooperantima daje 2500kn za kupljenu junicu,2000kn od države kad se oteli i to je to..nigdje na netu nisam uspio neki pismeni trag o tome pronaći..
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma niš od tog tako ni ja ne dobijem za tov.
Sve u redu a novca nema
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Jel ne dobivaš proizvodno vezanu potporu?u tome bi trebao biti tov junadi..kolege dobivaju koji znam da tove..
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma fali dosta toga ove godinei 5000 kn manje .
Mudruju nešto popišu sve u redu.
Ali kasnije fali
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
zvali smo mi i oni su rekli da nemaju pojma .
A nije ni bitno ako ovako se nastavi budem ja smanjio .
Jer nema reda inspekcije ne rade svoj posao.
Niko ništa ne radi sve je to rasulo.
Ovakva poljoprivreda nema budućnost.
 

Paolo822

Član
Tu od
31 Srp 2013
Poruka
99
Pozdrav svima,

navodno od iduće godine treba napravit analizu tla ako želimo podnest zahtjev za isplatu poticaja...???? zna neko nešto o tome???
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh