• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
Dečki imam pitanje za vas....jel je ko od vas dobio sitno u prosincu prošle godine?
Jesmo mi. Zadnji radni dan, 1000kn.i sad nam fali 4000kn,jer smo dobili tablicu odobreno za avans... Možda još uplate
 

ante18

Novi član
Tu od
1 Pro 2018
Poruka
15
Jesmo i mi, nesto sitno na staru godinu lani ja mislim. Jel znate gdje se moze vidjeti ta tablica izracuna poticaja, meni na agronetu u onoj aplikaciji ne prikazuje izracun za 2018.
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
258
Jesmo i mi, nesto sitno na staru godinu lani ja mislim. Jel znate gdje se moze vidjeti ta tablica izracuna poticaja, meni na agronetu u onoj aplikaciji ne prikazuje izracun za 2018.
nigdje....nama su to poslali nakon dva upita,zašto nismo dobili avans kad i većina,tam prije 15.11.
dobili smo u zadnjem tjednu 11mj.bez objašnenja.tablicu su isto sami poslali...nismo tražili.
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
293
Sjelo sa 31.12. 150/ha , proizvodno vezana. Vjerovatno poravnanje. Ako smijem i čestitati novu 2019.
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Svima želim uspjesnu Novu godinu 2019! S puno poticaja i lakog poljoprivrednog rada..
Jel ima kome da na agronetu pise u odlukama isplata avansa?
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Znači svima pokazuje X tj.grešku...a ne samo meni...nadam se da će to uskoro popraviti..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
A šta se to ima za vidjeti a nije se vidjelo prije par dana dok nije javljalo grešku?
 

Ijop

Član
Tu od
20 Pro 2012
Poruka
124
Jučer uplačen drugi dio potpore za prvotelke (ukupno 2015,47 HRK po prvotelki), pretpostavljam da su onda isplatili i za kupnju junica.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh