• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
384
mi smo danas dobili osnovno,zeleno i preraspodijeljeno,to nam je prva uplata.ali nije sve,nedostaje nekih 20%,prema tablici,koliko je odobreno,a koju su nam poslali,jer nismo 15-og ništa dobili.a sad,jel bumo to još dobili ili ne....tko zna.nisu naveli nikakv razlog zašto nam nisu uplatili 15-og.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
384
Jeste dobili na agronetu odluke za ovaj isplaćeni predujam?
ne,niš nema na agronetu.probajte tražiti od Agencije,mailom,da vam pošalju tablicu za avans,koliko vam pripada...
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Jeste dobili na agronetu odluke za ovaj isplaćeni predujam?

Ja jos nisam dobio nikakvu odluku na agronetu, a novce jesam ...koliki dio 1/3 ili vise? se dobije u avansu?ako netko zna
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Može savjet.Meni za prošlu godinu piše na agronetu 15000kn isplata,a na obavještenju koje sam dobio na kućnu adresu koliko su mi isplatili novaca piše 17000,a po bankovnom izvadku slaže se sa 15000.Ne kužim ,zar oni neznaju zbrajati
 

ante18

Novi član
Tu od
1 Pro 2018
Poruka
15
Pozdrav svima,
ima li još nekoga među vama da vam nije ništa uplaćeno? Meni se svake godine redovno uplaćivalo kroz 11. i 12. mjesec, a ove godine nema ništa a već je 1. prosinca?
 

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
Pozdrav svima,
ima li još nekoga među vama da vam nije ništa uplaćeno? Meni se svake godine redovno uplaćivalo kroz 11. i 12. mjesec, a ove godine nema ništa a već je 1. prosinca?[/QUOTE
Ima, ima...još ni lipe od "avansa"...
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
283
Jel ima netko informaciju kad bi trebala bit uplata 30000kn za junice onima koji su prošli na mjeri?
 

prozac

Novi član
Tu od
9 Velj 2018
Poruka
20
Pozdrav!

Zna li netko o novim porezima na pljoprivredeno zemljište. Došli mi ljudi iz sela koji su mi dali zemlju u poticaj, koju smo ovjerili kod javnog bilježnika i sad ih drzava odnono porezna tereti za naknade. Znači izračuali su im na pola hektara 50 kn mjesečno poreza.
Neki novi zakon ilil loopvlok drzave!
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,919
Do kraja godine rekao ministar za junice .

Koliko ste naveli cijenu za najam zemlje u ugovoru?
Nisam siguran ali od 1.1.2018 se plaća porez na najam zemljišta.po kojem kriteriju neznam,ali da nije 50kn godišnje?
 

prozac

Novi član
Tu od
9 Velj 2018
Poruka
20
U ugovoru smo naveli zakup poljoprivrednog zemljišta bez naknade, i ovjerili
kod biljeznika.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,919
Vjerovatnono su uzeli neku nerealnu cijenu..žalite se..i ubuduće stavite 200-300kn po ha zakup i bit će neka sića od poreza..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh