• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Može li mi netko objasniti zašto mi već drugu godinu zaredom smanjuju količinu plavog dizela?
Površina zemlje je ista, te sve kajmi je dodjeljeno je potroseno do 11. Mjeseca.
Hvala
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Oni koji placate doprinose za opg da li znate o cemu se radi? Danas sam dobila uplatnice za doprinose i izmedju ostalog neki dug od 505 kn na hzzo poziv na broj pocinje 8591?? I a do sad nisam nikad dobivala uplatnicu na taj broj? I danas dobijem porezno rjesenje na jednom pise od 2016. Na drugom 2017. I na trecem 2018. Godina.i za mirovinsko stoji 0 kn.
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
Kakve su to kompenzacije pod linkom"Obračuni" u Agronetu,to je nešt novoga o čemu to oni?!Meni stoji nekakav dug iz 2017 i 2015,o čemu to oni?
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
92
Je li to uobičajno da u kontroli sudjeluje kontrolorka i njezin vozač-sa primjedbama i interpretacijama odredbi pravilnika, uglavnom vozač je usmjerava i ispravlja i sve krivo što je najgore.???
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ima rješenje; oviski kojim redoslijedom više voliš::icon_syda::icon_axe::icon_toilet:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
258
Kakve su to kompenzacije pod linkom"Obračuni" u Agronetu,to je nešt novoga o čemu to oni?!Meni stoji nekakav dug iz 2017 i 2015,o čemu to oni?

Koji je to k? I kod mene isto - odluke o prijeboju "duga" iz 2014 i 2017. ko fol stavljene na agronet prije dvije/pet godina i nikakvog prava na žalbu!! Čiji je to dug meni skinut?

...odluka još nema.
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Molim vas da li se naknada za bolovanje ili poridiljni zbraja u prihod kod opg-a koji nije u sustavu. Znaci imam poticaje i tu naknadu i djecji. Da li to ide u pruhod do 80500? I da li su povecali prag za ulazak sa 80500?
 

ante18

Novi član
Tu od
1 Pro 2018
Poruka
15
meni više ne pokazuje error za odluke u agronetu, ali kod privremenog izračna ne pokazuje ništa za ovu godinu, jel još nekome tako?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,919
Neznam zašto ste opterećeni izračunima..svima je tako vjerovatno..obično ide nakon isplate prve rate prvi izračun..tako da nema šta sada ni pokazati..
 

ante18

Novi član
Tu od
1 Pro 2018
Poruka
15
mene zanima taj izračun zato jer je ove godine predujam bio dosta manji nego prošlih godina, pa me interesira koliki će ukupan iznos poticaja biti
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ko ce to znati meni svake godine mrvicu manje.
A trebalo bi vise biti .
Slat ce opet papir kući kad bude gotovo
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,891
Ima li tko info kad kreće 1 rata poticaja, najavljeno je za veljaču??-datum?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
A obično ide od polovice velječe.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh