• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ajd mladiću pazi da ne ostaneš mutav......:p...šala mala al imam primjedbu na tvoj post...iovako svekoliko pučanstvo ima percepciju da večina ,nazovi seljaka,troši novac poreznih obveznika na luksuz i isto tako žive,pa nemoj im onda na ovim stranicama davat štofa za još ....!
E sad dalje....nešto premečem papire i naletim na obavjest o isplačenim poticajima za 2017. godinu......i onako nabrzinu,nešto mi čudno....otvorim netbenking i izlistam sve uplate od agencije os 01.11.2017. do 01.07.2018.,zbrojim u lipu i usporedim sa njihovom obavijesti,i fino vidim da mi nedostaje oko 7,5 tisuča.....znači obavjestili su me da mi je isplačeno toliko i toliko,a na izvodima banke se vidi 7,5 tisuča manje......bojim se da je ta priča prošlo svršeno vrijeme......a obzirom da već sad po dosadašnjim uplatama vidim da bi i ove isplate moglo biti isto,ako ne i gore,kako postupiti....šta vrijedi meil kad oni odgovaraju da su ili provjere,ili mole za strpljenje.....a dobit nekog u agenciji na telefon....nemamo mi seljaci toliko vremena,a ja ni živaca........molim vas ako neko ima broj u agenciji na koj se obratiti za ovu problematiku ....bio bi .zahvalan.I da napomenem da sam koristio formulu,baziranu na visini prava na ogronetu,ovdje objavljenu od jednog člana,a koju sam znao i prije,i prilično točno sam izračunao svaku stavku kao i oni u obavjesti(razlika možda zbog kursa u datom trenutku).....ali na osnovnim mi fali tih 7.5 tisuča dok mi se ostalo podudara....i napominjem nikakve financijske discipline nije bilo.....kontrole ni ničega.....
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Meni je tako od 2015..
Paše agronet i njihov izvod,a uplate se ne slažu s time..jedino ako je uplata kojim slučajem nevidljiva.
Ali ako s njihove strane sve štima a kod mene ne,negdje su ti novci nestali...

Ps.nemam ni prijeboja,ni dugova ni ništa..
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a ništa,zamoliću ih da mi izlistaju uplate,pa da vidimo di je razlika.....tj di su novci....no vjerujem da nisu ni uplačeni.....
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Oni vjerovatno šalju ono što je odobreno,a ne izvršene naloge..volio bih vidjeti izvršen nalog,jer to onda ima smisla i nemože omanuti..slično kada uplaćuješ net bankingom,imaš potvrdu sa brojem autorizacije i neznam čime sve ne,pa nek mi takav izvadak pošalju da se možemo raspravljat..
Ovak ti meni uplatiš karikiram 3000kn,a pošalješ mi ispis kojeg si u wordu napisao da si mi uplatio 3900kn..i ko sad tu koga...
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
391
Kaže ministar da budu. Imam screenshot sa fejsa, netko pitao ministra, ide hrv dio.. Al ne znam sliku stavit. Ima u jednoj grupi. Do petka da idu uplate
 

Ijop

Član
Tu od
20 Pro 2012
Poruka
124
Poštovani kolege, evo malo mudrosti od mudraca :ROFLMAO:

Oni izračuni koji glase OBAVIJEST O OSTVARENIM PRAVIMA ZA 201X. GODINU slobodno bacite u smeće jer se radi o smeću.
Da pojasnim na primjeru takve obavjesti za 2016. godinu. Meni se ta obavijest za 2016. godinu (financijska 2017. godina) ne slaže s iznosima s žiro računa. Prema izračunu s žiro računa (excel tablica sve uplate do zadnje lijepo zbrojene posebno po stavkama) meni je isplaćeno skoro 500kn više nego li je navedeno na OBAVJESTI, plus na nekim stavkama mi "manjka" na nekima imam "viška".

Neznam zakaj nitko nije do sad potegnuo tu raspravu do sad, valjda su primljeni poticaji odgovarali očekivanjima pa se obavijest ignorirala.

Ali kada skinem excel tablicu s stranice APPRRR, pod KOD u padajućem izborniku odaberem/upišem svoje korisničko ime (broj koji unosim kod ulaska u agronet) izlistaju mi se samo isplate za moje gospodarstvo, i to po stavkama (stavke mjera1, mjera 3,.. su vam zbrojene pod jednu stavku "Dobrovoljno vezana proizvodna potpora"). E ti podaci mi pašu na lipu s pojedinim stavkama i ukupnim primljenim potporama.

BAZA KORISNIKA POTPORA (NAPOMENA: pročitajte kaj vam piše da ne bi bilo nejasnoća)
P.S. -> imate i tražilica ako ne volite excel tablice Isplate APPRRR
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Poštovani kolege, evo malo mudrosti od mudraca :ROFLMAO:

Oni izračuni koji glase OBAVIJEST O OSTVARENIM PRAVIMA ZA 201X. GODINU slobodno bacite u smeće jer se radi o smeću.
Da pojasnim na primjeru takve obavjesti za 2016. godinu. Meni se ta obavijest za 2016. godinu (financijska 2017. godina) ne slaže s iznosima s žiro računa. Prema izračunu s žiro računa (excel tablica sve uplate do zadnje lijepo zbrojene posebno po stavkama) meni je isplaćeno skoro 500kn više nego li je navedeno na OBAVJESTI, plus na nekim stavkama mi "manjka" na nekima imam "viška".

Neznam zakaj nitko nije do sad potegnuo tu raspravu do sad, valjda su primljeni poticaji odgovarali očekivanjima pa se obavijest ignorirala.

Ali kada skinem excel tablicu s stranice APPRRR, pod KOD u padajućem izborniku odaberem/upišem svoje korisničko ime (broj koji unosim kod ulaska u agronet) izlistaju mi se samo isplate za moje gospodarstvo, i to po stavkama (stavke mjera1, mjera 3,.. su vam zbrojene pod jednu stavku "Dobrovoljno vezana proizvodna potpora"). E ti podaci mi pašu na lipu s pojedinim stavkama i ukupnim primljenim potporama.

BAZA KORISNIKA POTPORA (NAPOMENA: pročitajte kaj vam piše da ne bi bilo nejasnoća)
Gdje je ta tablica?
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Poštovani kolege, evo malo mudrosti od mudraca :ROFLMAO:

Oni izračuni koji glase OBAVIJEST O OSTVARENIM PRAVIMA ZA 201X. GODINU slobodno bacite u smeće jer se radi o smeću.
Da pojasnim na primjeru takve obavjesti za 2016. godinu. Meni se ta obavijest za 2016. godinu (financijska 2017. godina) ne slaže s iznosima s žiro računa. Prema izračunu s žiro računa (excel tablica sve uplate do zadnje lijepo zbrojene posebno po stavkama) meni je isplaćeno skoro 500kn više nego li je navedeno na OBAVJESTI, plus na nekim stavkama mi "manjka" na nekima imam "viška".

Neznam zakaj nitko nije do sad potegnuo tu raspravu do sad, valjda su primljeni poticaji odgovarali očekivanjima pa se obavijest ignorirala.

Ali kada skinem excel tablicu s stranice APPRRR, pod KOD u padajućem izborniku odaberem/upišem svoje korisničko ime (broj koji unosim kod ulaska u agronet) izlistaju mi se samo isplate za moje gospodarstvo, i to po stavkama (stavke mjera1, mjera 3,.. su vam zbrojene pod jednu stavku "Dobrovoljno vezana proizvodna potpora"). E ti podaci mi pašu na lipu s pojedinim stavkama i ukupnim primljenim potporama.

BAZA KORISNIKA POTPORA (NAPOMENA: pročitajte kaj vam piše da ne bi bilo nejasnoća)
P.S. -> imate i tražilica ako ne volite excel tablice Isplate APPRRR
Meni se po agronetu i tekućem slaže,a njihova pisana obavijest ne.Na njoj piše da mi je isplaćeno oko 2000kn više,eto
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Zvao danas agenciju i pitao za mlade.
Nemam pravo s obzirom na to da sam opg otvorio 2010. I samo sam mogao 2015 ostvariti i tako je i bilo.
Isto tako 2011 tko je otvorio mogao je jos 2016 ostvariti..pa sam upitao da su izdali izmjenu pravilnika lani u svibnju,onda su mi rekli da se gleda UREDBA a ne PRAVILNIK.
Pa vas molim tko ima fejs neka priupita ministra jer to im je samo mrtvo slovo na papiru što su kakti izmjene pravilnika napravili a uredba je ostala ista..
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Ma nama su provjeravali za mlade..isto sam nositelj od 2010 i rekli nam da nemamo pravo..opet smo zvali i rekli da se pravilnik mijenjao i da po njemu imamo pravo..opet provjera i na kraju su nam rekli da ostvarujemo pravo..da ćemo dobiti u idućoj uplati..ne znam šta vise reci na to sve..
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Ja isto nemam fb ali eto ako je NETKO voljan ja bi bila zahvalna jer ovo stvarno nije normalno..
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
316
Ovo sa manjim iznosima isplata nego sto oni kazu da su isplatili kod nas traje vec 4-5 godina, i nikom nista! Meni uzmu par tisucica drugome vise, trecem manje i evo para za ukrast i dijelit medu sobom! Sve je to ta igra, a posto se nitko ne buni oni to prakticiraju vec pod normalno
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh