• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Po svemu sto su mi uplatili za osnovno od 11.mj.do danas fali mi oko 5000 kn?ove godine imam 3 ha vise zemlje i za osnovno sam prosle godine dobio vise do kraja veljace nego sad...mozda budu kakva poravnanja u 6.misecu...ali ovo nesto ne stima...
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Po svemu sto su mi uplatili za osnovno od 11.mj.do danas fali mi oko 5000 kn?ove godine imam 3 ha vise zemlje i za osnovno sam prosle godine dobio vise do kraja veljace nego sad...mozda budu kakva poravnanja u 6.misecu...ali ovo nesto ne stima...
Ovo je smijeh ,oko 200 kn ha osnovno danas,ove godine bude manje i 30% po ovome
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
391
Komer#je u pravu. Bitno da je krenulo. Nadajmo se da se budu uozbiljili jer ono prešli tjedan je bilo sve osim ozbiljno.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jbt,ovo je više ludilo....ja danas imao uplatu,osnovno plačanje,ali prije uplate opet je stigao meil,o prijeboju,prvi mjesec nisu plačeni doprinosi.....ok,nisu uplačeni,ovršili su 1703 kn,znali neko kolko su točno doprinosi,pa mislim da su kamate 50-100 kn,za mjesec dana,no dobro....fino su napisali koliko potražujem,koliko su obustavili i točno koliko su uplatili....no kad se na računu vidjela uplata,bila je oko 30% manja,od one na obavijesti....e sad,nevjerujem da će biti i treča uplata,tako da.......neznam......da li neko ima sličnih iskustava.....znači nije problem prijeboj,jebo ih mjesec dana,al napišu kolko ostalo za uplatu,odnosno KOLIKO JE UPLAČENO na račun.....
 

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
290
Jbt,ovo je više ludilo....ja danas imao uplatu,osnovno plačanje,ali prije uplate opet je stigao meil,o prijeboju,prvi mjesec nisu plačeni doprinosi.....ok,nisu uplačeni,ovršili su 1703 kn,znali neko kolko su točno doprinosi,pa mislim da su kamate 50-100 kn,za mjesec dana,no dobro....fino su napisali koliko potražujem,koliko su obustavili i točno koliko su uplatili....no kad se na računu vidjela uplata,bila je oko 30% manja,od one na obavijesti....e sad,nevjerujem da će biti i treča uplata,tako da.......neznam......da li neko ima sličnih iskustava.....znači nije problem prijeboj,jebo ih mjesec dana,al napišu kolko ostalo za uplatu,odnosno KOLIKO JE UPLAČENO na račun.....
Ista situacija i kod mene
 

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
Jbt,ovo je više ludilo....ja danas imao uplatu,osnovno plačanje,ali prije uplate opet je stigao meil,o prijeboju,prvi mjesec nisu plačeni doprinosi.....ok,nisu uplačeni,ovršili su 1703 kn,znali neko kolko su točno doprinosi,pa mislim da su kamate 50-100 kn,za mjesec dana,no dobro....fino su napisali koliko potražujem,koliko su obustavili i točno koliko su uplatili....no kad se na računu vidjela uplata,bila je oko 30% manja,od one na obavijesti....e sad,nevjerujem da će biti i treča uplata,tako da.......neznam......da li neko ima sličnih iskustava.....znači nije problem prijeboj,jebo ih mjesec dana,al napišu kolko ostalo za uplatu,odnosno KOLIKO JE UPLAČENO na račun.....
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Na kraju se broje mrtvi(novci)..sad je ipak još prerano za donošenje zaključaka..
Istina je to što kazes...ja se nadam da ce sve sjesti kako i koliko treba...al ono szo mw nervira su te isjeckane uplate...Taman sam se ponadao kako su u 11 mj. sjele normalne tri uplate osnovno,zeleno i preraspodjeljeno, da tako bude sad u veljaci al ne opet po starom....Ma,samo da to na kraju štima po mom izracunu...ostaje nada....
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Već sam pisao,jedna stavka tipa osnovno plaćanje dolazi iz više izvora,zato su one EFRD i slične kratice..
Da se netko od uhljeba mogao sjetiti,ajmo sve skupit na hrpu pa odjednom isplatiti,mogli su,ali vjerovatno bi dulje trajao proces isplate,pa opet nekima nebi odgovaralo..zato sad kako lova dolazi,tako se i prosljeđuje..opet neznam zašto kolega ljop je dobio 70ak posto do sada,a ja npr 60 posto..ali se niti ne opterećujem..više me brine što nema sjemenske zobi za kupiti npr;)
 

Ratar12

Član
Tu od
12 Velj 2018
Poruka
47
Doprinosi su od 1 sječnja za neki 90 kuna veči zato ti je uzeto 1700 kuna to te je trebala knjigovođa obavjestit i nemas brige do kraja 6mjeseca ce bit sve ns računu
Već sam pisao,jedna stavka tipa osnovno plaćanje dolazi iz više izvora,zato su one EFRD i slične kratice..
Da se netko od uhljeba mogao sjetiti,ajmo sve skupit na hrpu pa odjednom isplatiti,mogli su,ali vjerovatno bi dulje trajao proces isplate,pa opet nekima nebi odgovaralo..zato sad kako lova dolazi,tako se i prosljeđuje..opet neznam zašto kolega ljop je dobio 70ak posto do sada,a ja npr 60 posto..ali se niti ne opterećujem..više me brine što nema sjemenske zobi za kupiti npr;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh